ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Klawa
2013-11-06, 23:59
Rok na forum - podziękowania
Autor Wiadomość
Mojwa 

Order Merlina II klasy
Idealistka

Wysłany: 2008-04-19, 18:32   Rok na forum - podziękowania

Nie wiedziałam gdzie to wsadzić, więc wsadzam do gryzmoł.

Kochani! Dziś stuknął mi rok, odkąd jestem na forum.
Zarejestrowałam się jako 11sta osoba, patrzyłam jak forum raczkuje, jak dopiero się rozwija. Wtedy też zaczynałam moją przygodę z FF i choć nie rozwinęła się ona jakoś nadzwyczajnie, to lubię czasem coś dobrego przeczytać i skomentować.

Później miałam kryzys, przez jego część byłam na forum, później zrobiłam sobie przerwę. W końcu jednak wróciłam - i jestem. Mam nadzieję, że już nic nie zmusi mnie do dłuższych przerw.

Dzisiaj jestem 3cia na liście najbardziej aktywnych użytkowników, zaraz za Agee i Kumą. Było, nie było jestem chyba jedną ze starszych użytkowniczek, które udzielają się często i pewnie mój nick jest rozpoznawalny. I mimo kłótni, sprzeczek, nieporozumień mam nadzieję, że nie jestem jakoś wielce niepożądaną osobą.

Teraz czas na podziękowania.

1. Dziękuję, Agee, cieszę się, że Cię poznałam. Dzięki za te wspólne godziny śmiechu, rozmów, oglądania różnych filmów, spacerów po P-niu, za Pyrlandię i za Sylwestra. Przepraszam za niewypał z feriami i... byle do wakacji ;)
2. Dziękuję, Klawuś, za te wszystkie przegadane godziny, głównie nocne, za wspólne granie na kurniku i innych serwisach, za zgubienie się w Krakowie, za rozmowy w tej kawiarni, co w Poznaniu jest taka sama i mam nadzieję, że się i tam spotkamy [choć może nie.. znam lepsze;)]. Dzięki za to, że byłas, gdy potrzebowałam kogoś, komu mogłabym się wyżalić.
3. Dziękuję Seirze, ale do tego się ograniczę, gdyż ona już nie ma tu konta....
4. Dziękuję Ai i Malince, Koszaliniankom, które stanowią dla mnie nierozdzielną parę. Mam nadzieję, że spotkamy się tego lata. Jesteście wspaniałe...
5. Dziękuję shimacie, Kumie, psocie, Hermionie1991, melatoninie, FallingStar i wszystkim innym, z którymi miałam przyjemność dyskutować, mniej lub bardziej zażarcie. Szanuję Was i Wasze poglądy, pamiętajcie o tym.

Hm, to chyba wszystko. Mam nadzieję, że nikt z pominiętych nie będzie czuł się źle z tym.

Pozdrawiam...

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2008-04-19, 23:10   

Nawet nie zauważyłam kiedy minął rok forum, rok mojego na nim pobytu, ani też rok pobytu Twojego... Czas szybko leci xD A ja pamiętam, że przed naszą pierwszą rozmową strasznie się stresowałam nim do Ciebie zagadałam. Zawsze miałam z tym problemy i byłaś chyba pierwszą osobą do której zagadałam ja, a nie na odwrót xD
I wierz mi nie masz za co dziękować :*
Co do kawiarni, ja też mam nadzieje, że się spotkamy. Zwłaszcza, że mam nieoczekiwanie wspólniczkę akcji pod tytułem "jedziemy do Pozniania" ;)
A teraz się zmywam, bo już po północy, a wiesz co to dla mnie w tej chwili znaczy xD I tym razem się gadulcowo nie żegnam... Prawie dziesięć godzin to już lekka przesada (nie żeby cztery "ciche" godziny i samo pa było całkiem normalne, no ale... xD)
Idę, bo mama przed chwilą mi przypomniała o istnieniu zegarka xD

"Sometimes there's other things you wouldn't think would be a good combination that end up turning out to be like a perfect combination. You know, like two people together, who nobody thought would ever be together..."

Kuma 

Order Merlina II klasy
i'm drarrysexual

Wysłany: 2008-04-20, 12:03   

Mojwa napisał/a:
Dzisiaj jestem 3cia na liście najbardziej aktywnych użytkowników, zaraz za Agee i Kumą.

Coooooooooooo........? Nawet nie wiedziałam... :P
Mojwa napisał/a:
Kumie

*ociera łezkę* Chlip... nie ma za co, Mojwusiu. ^^

Szczerze mówiąc, to nie liczę dni, które mi upływają na siedzeniu w naszej Gospodzie. Ale szczęśliwi przecież czasu nie liczą.
Jednak korzystając ze sposobności i ja postanowiłam wygłosić moją mowę... :)

Jak zapewne wiele osób wie przywędrowałam tutaj z pewnego forum, na którym... no, nie byłam zbyt dobrze traktowana. A naprowadziła mnie na Gospodę Anya, której serdecznie dziękuję za to, bo teraz wiem, że wiele bym straciła, gdyby się o Gospodzie nie dowiedziała.
Na początku się trochę gubiłam tutaj... Wiecie, po raz pierwszy zetknęłam się z Yaoi, Yuri i slashem. :) Ale nie mówię, że było to niemiłe zetknięcie. Dzięki Wam zrozumiałam, że Snarry są piękne, że Drarry można pokochać, a Yuri są do zniesienia...xDD
Tutaj poznałam wiele interesujących i miłych osób, tutaj zyskałam pewność w moje siły... I przekonałam się, że istnieją w internecie ludzie, którzy polubią mnie znając mój wiek. xDD

Teraz podziękowania.
1. Na początku dziękuję Altariel, która wprowadziła mnie w świat Gospody i która jako pierwsza mnie polubiła. :)
2. Dziękuję Agee, która pomimo moich wybryków, głupich problemów i tematów, a także zamieszania jakie tutaj zrobiłam, wybaczyła mi i zrobiła modem. :) Mam nadzieję, że się z Tobą jeszcze zaprzyjaźnię.. No, i spotkam, oczywiście. :)
3. Dziękuję Mionie, psocie, Mojwusi, Ash, Al, Malince, Shi oraz Klawie i wszystkim innym, których tu nie wymieniłam, bo chyba byście zasnęli czytając moje wypociny. Dziękuję Wam za to, że mnie polubiłyście (chyba... xDD) i przyjęłyście do siebie. :)
4. I na koniec... dziękuję oczywiście Endżi (angel). Kocham Cię, Najdroższa Ty moja....!!! :*** Dziękuję Ci, że ze mną gadasz na GG o bzdurach, że betujesz moje teksty, że podnosisz mnie na duchu, że mnie rozumiesz i wytrzymujesz ze mną... :P WIELKIE DZIęKI!!!

No, to chyba wszystko...

Mojwa 

Order Merlina II klasy
Idealistka

Wysłany: 2008-04-20, 14:15   

Cytat:

3. Dziękuję Mionie, psocie, Mojwusi, Ash, Al, Malince, Shi oraz Klawie i wszystkim innym, których tu nie wymieniłam, bo chyba byście zasnęli czytając moje wypociny. Dziękuję Wam za to, że mnie polubiłyście (chyba... xDD) i przyjęłyście do siebie. :)

Oczywiście, że Cię polubiłyśmy, ja na pewno. Jesteś sympatyczną osóbką, można by rzec - taką naszą maskotką ;-) Aha, i to nie my Cię przyjęłyśmy - to Ty się wkręciłaś. Najzwyczajniej w świecie. Jeśli ludzie na danym forum nie są zamknięci [a tego gospodzie zarzucić nie można] to wcale nie będzie trudno. ;]

Kurde, miał być pojedynek z okazji moich forumowych urodzin, ale ktośzapomniał :-P

Malina 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2008-04-20, 15:06   

*ociera łezkę* Kurcze nooo... Wzruszyłam się ^^ Fajnie, że dla kogoś coś znaczę w sensie takim ogólnym - że ktoś widzi, że jestem ^^

Mojwa napisał/a:
4. Dziękuję Ai i Malince, Koszaliniankom, które stanowią dla mnie nierozdzielną parę. Mam nadzieję, że spotkamy się tego lata. Jesteście wspaniałe...

Jaaaasne, że się spotkamy! Nie ma nawet mowy o tym, żebyśmy się NIE spotkały! : D Jeśli nie w czerwcu u Nas lub u Was, to w lipcu u Agee na działce. : D Nie ma bata, nie daruję ani Tobie ani jej (w domyśle - Agee xD) spotkania! : DD
I mam nadzieję, że już nigdy do głowy Ci nie przyjdzie robić jakiejkolwiek przerwy w 'byciu' na forum, skarbie! Musisz zostać tu z Nami 'do końca świata i jeszcze jeden dzień dłużej'! : ****

Kuma napisał/a:

Kumuś, nie ma za co dziękować, bo Mojwa ma rację - to Ty się do Nas wkręciłaś na dodatek w taki sposób, że nie można było Cię nie polubić ^^ Jesteś cudowną osóbką i mam nadzieję, że zostaniesz z Nami jeszcze dłuuuugooooooo : D: ***

Norrrrmalnie kocham Was : D : ******

Agee 

Dyrektor Hogwartu
Naczelny Postrach Gospody

Wysłany: 2008-04-20, 15:50   

Dziękuję, że założyłaś taki temat, Mojwuś - doceniam to :)
Zacznę od tego, ze z początku myślałam, że z tego nic nie wyjdzie. Kolejne forum o takiej tematyce, które po prostu okaże się niewypałem, ale... no właśnie ALE:
1. Dziękuje kochanej Amayi, której ostatnio tu nie widzimy z powodu - jakże okrótnego przeciwnika wszystkich nas zgromadzonych - NAUKI. To dzięki jej pomocy forum to się rozwinęło i nabrało życia ^^
2. Dziekuję Seirze, której niestety już nie ma z nami z takich, a nie innych przyczyn. Mimo, że czasem dochodziło do spięć to potrafiła mnie rozśmieszyć i do teraz jest dla mnie pocieszeniem :)
3. Dziękuję Mojwusi, która mimo irytujących komentarzy i trudnego charakterku jest niezastąpioną częścią Gospody. Wiesz, że cię naprawdę bardzo lubię i nie chcę by to wszystko się rozleciało. Możesz na mnie polegać tutaj jak i w realnym świecie. Miejmy nadzieję, że przerodzi się to w przyjaźń. Wszystko okaże się na obozie, który zbliża się małymi kroczkami ;*
4. Malinko, moja kochana ty, musisz przyjechać na działeczkę, bo naprawdę zawsze jesteś miłą osóbką i można na tobie polegać. Jesteś wesołą, sympatyczną dziewczyną pełną energi i dobrej woli, bardzo mi pomagasz i dziękuję ci za to;*
5. Klawie za to, że potrafi mnie czasem rozbawić i można z Tobą naprawdę ciekawie pogadać ;]
6. Lady Godivie za jej długie i wyczerpujące komentarze - wszyscy powinni brać z ciebie przykład :D Za to, że betowałaś mi moje pierwsze rozdziały Doliny i pomogłaś się rozwinąć ^^ ;*
7. Al - za wszystkie nasze rozmowy, za informacje o Kubie xD I za wszyyyystko co zrobiłaś na forum. Rude powinno sie trzymać razem xD ;* no i Maxirok za pomoc w budowaniu strony i za zdjęcia konika i w ogóle :* :D
8. Killing Lights - za to, że mogłam cie dodać do N-K XD za koemntarze i za to, że zgodziłaś się zostać naszą Opiekunką Puchonów ;*
9. Podziękowania dla Kumy, która naprawdę okazała się pomocną zdobyczą ;) Również mam nadzieję, że znajomość się rozwinie i, że się spotkamy :)
10. Shimacie i Ai, które są kolejnymi słoneczkami rozświetlającymi ponure kąty Gospody :)
11. Wszystkim moim Ślizgonkom (Lazuri, Serenie, melatoninie, Emiko, Neogenezis, Serpens V, Kuolema, Arha, Maxirok etc etc etc) - za to, że nasze dormitoria nie są puste, lecz pełne śmiechu, zabawy, wredoty i zboczonych tekścików xD Jestem z was dumna :) ;*
12. Angel - za to, że jest ;* Moja gwiazdeczka kochana ^^ Dziękuję ci za to, że mimo pracy znajdujesz czas na betowanie moich tekstów, za to, że mnie wspierasz, za wszystkie smsy ^^ wiem, że mogę na ciebie liczyć i naprawdę mam nadzieję, że się kiedyś spotkamy ;* No i za poczte :D ;*
13. Anrin - za spotkanie w Poznaniu, za towarzystwo przy czekoladzie :D Za to, że jesteś z Płocka gdzie będzie festiwal HP XD ;*;* Ach no i za karteczke ^^
14. Alex i Max89 za to, że dodają naszemu forum testosteronu XD Za świetny komiks Alexa i za pomysłowe, gorrrące posty w Pokoju Wspólnym Maxa :D Obyście wytrwali z taką ilością kobiet XD ;*
15. Anya - nasz kochany Irytek, który ostatnio chyba zapadł w sen zimowy xD Miejmy nadzieję, że się przebudzi i będzie nas dalej irytował ;*
16. pioruni - dziękuję za betowanie zakazanego lasu oraz innych moich dzieł :D Za komentarze, za pomoc i za stworzenie spisu użytkowników. ;*
17. Casidy - dziękuję, że mimo wszystko zostałaś tutaj z nami wierz mi, ze naprawdę to doceniam. Jesteś wyjątkową osobą i mam nadzieję, że tu pozostaniesz z nami pilnując porządku w Huffelpuffie ;)
18. Wszystkim innym prefektom, którzy zostali nimi ponieważ udowodlini, że zależy im na forum. Jestem wam wdzięczna i oby tak pozostało :mrgreen: ;*
19. Lenie - mimo spięć jest dobrze, prawda? :) Jesteś inteligentną osobą i dyskusje z tobą to czysta przyjemność :) To samo tyczy się melatoniny :)
20. Wszystkim Gryfiakom za to, że mogę was gnębić i się na was wyżywać ^^ =)
21. Nevermind i Neogenezis - za to, ze zostały na forum, nie poddały się i za to, że SĄ

22. Wszystkim forumowiczom, za to, że zalogowali się tutaj, za to, że komentują, za to, że starają się przestrzegać regulaminu. Każdy z was nadaje Gospodzie czegoś specjalnego, co tworzy tę niesamowitą atmosferę. Chcę aby to forum pozostało takie jakie jest, aby było tu miejsce dla każdego - dla początkujących jak i zaawansowanych pisarzy, ale również dla osób, które ludzią czytać i komentować od czasu do czasu.
Mimo, iż tworzymy nowe reguły, nie robimy tego by was gnębić tylko po to by był to chociaz minimalny porządek. Aby wszystko było czytelne i aby każdy mógł się w tym wszystkim odnaleźć. Tu reguły nie są po to by je łamać, ale by pomagać. Każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie, zaproponowac coś - i nie zostanie za to potępiony, wręcz przeciwnie. Przyjmujemy wszystkich, bez wyjątku. Potrafimy dostrzec czy ktoś się stara i doceniamy to.
Dziękuję wam za wszystko ;*

Kuma 

Order Merlina II klasy
i'm drarrysexual

Wysłany: 2008-04-20, 19:06   

Mojwa napisał/a:
Jesteś sympatyczną osóbką, można by rzec - taką naszą maskotką ;-)

Malinka napisał/a:
Kumuś, nie ma za co dziękować, bo Mojwa ma rację - to Ty się do Nas wkręciłaś na dodatek w taki sposób, że nie można było Cię nie polubić ^^ Jesteś cudowną osóbką i mam nadzieję, że zostaniesz z Nami jeszcze dłuuuugooooooo : D: ***

Ej no.. weźcie przestańcie... ^^ Bo się popłaczę normalnie... :)
Agee napisał/a:
9. Podziękowania dla Kumy, która naprawdę okazała się pomocną zdobyczą ;) Również mam nadzieję, że znajomość się rozwinie i, że się spotkamy :)

Zdobyczą. Może lepiej kąskiem mięska? :P

Kocham Was, Gospodzianki... no, Gospodzian również oczywiście. xDD Mam nadzieję, że jeszcze nawiążę bliższe znajomości... *pożądliwe spojrzenie* ^^

Hermiona1991 

Pracownik Ministerstwa
Zakochana w Korei

Wysłany: 2008-04-20, 19:27   

Ja również dziękuję i to wszystkim ! Wszyscy tworzycie naprawdę wspaniałe forum, za którym codziennie bardzo tęsknię. :lol: Do Gospody trafiłam dzięki Agee, bo to przez jej wspaniałego fika ;-) Inaczej nigdy bym tu w życiu nie trafiła i nie poznała Was wszystkich. I też bardzo przepraszam Agee i wszystkich, których, że tak powiem się naraziłam ( jak to brzmi ? :lol: ) poprzez bezsensowne komentarze... Naprawdę przeglądając moje posty dziwię się, dlaczego one były takie krótkie!? No po prostu nie wiem. Ale dziękuję, za przywrócenie mi "zdrowego rozsądku" :lol: Przekonałam się, że wiele osób ma takie problemy jak ja i nie wszyscy są doskonali. Dzięki Wam zaczęłam tolerować osoby, których w życiu nie mogłabym tolerować...
Wszyscy jesteście naprawdę wspaniali i gdyby forum mogło dostać nagrodę za atmosferę i klimacik :lol: na pewno byłaby to Gospoda pod Złamanym Piórem ;-)
Nigdy się nie zmieniajcie ;-)

Anya 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2008-04-20, 21:22   

Kocham was. No normalnie was kocham.
Nie liczę nawet, ile już tu jestem - wiem tylko, że chciałabym być zawsze.
Gospoda dużo dla mnie znaczy. Dzięki niej - a głównie dzięki wam - nauczyłam się nowych rzeczy, chyba nawet trochę dorosłam.

Specjalne podziękowania?
Agee, bo odezwała się do mnie dawno dawno temu i dzięki niej nie bałam się tu odezwać. I za miłe rozmowy.
Al, bo lubię z nią porozmawiać. O Dirze, o Siewcy i o obiektach seksualnych ^^
Alte - za całokształt. Za dodawanie Wena, za rozmowy po nocy. Za to, ze wytrzymała z dwoma fankami j-rocka. Alte i Neo, za lody w Silesi.
Ai, bo ja naprawdę nie znam się na facetach i rozstaniach.
A ja się niby znam o_O?
Malince, za ciekawe rozmówki na SB
Kumie, bo wspierała mnie już przed Gospodą
Mojwie, bo lubię jej gust muzyczny
Psocie, bo mądrze pisze
Klawie, bo jest i ją lubię ^^
Seirze, choć nie ma jej już z nami, za nocne rozmówki shoutboxowe
Alexowi, bo znam go już prawie 11 lat i w końcu przyciągnęłam tutaj
I wszystkim, wszystkim innym, bo wszystkich was kocham, bo mi pomagacie i bo mogę na was liczyć.
Wielki, wielki CMOK ;*

A co do:
Cytat:
Anya - nasz kochany Irytek, który ostatnio chyba zapadł w sen zimowy xD Miejmy nadzieję, że się przebudzi i będzie nas dalej irytował ;*

Irytek jest leń i go paluszki bolą jak pisze. Ale obiecuję poprawę ^^

Sentymentalnie mi się zrobiło. Wiecie co, nie wiem, co bym zrobiła w kilku sytuacjach, gdyby nie wy ;*
you're slipping slowly from my reach

twitter | last.fm | tumblr
Ostatnio zmieniony przez 2008-04-21, 13:07, w całości zmieniany 2 razy  

shimatta 

Prefekt Gryffindoru
Cerber hau hau!

Wysłany: 2008-04-21, 07:31   

*chlip chlip*Mojwa wspaniały temat *chlip chlip...smark!* xDD Dziękuję wam, że przyjęłyście mnie do swego grona i zaakceptowałyście. To dla mnie dużo znaczy.
Cytat:
10. Shimacie i Ai, które są kolejnymi słoneczkami rozświetlającymi ponure kąty Gospody :)
Agee dziękuję. I wszystkim innym za miłe słowa też ^^
Ja na Gospodę trafiłam przez Dolinę(a może to był las...nie ważne ^^) i zostałam "zmuszona" do zalogowania się. I już zostałam. To jest moje pierwsze forum. To ono mnie kształtuję jako forumowicza, i mimo, że nie mam doświadczenia w tej kwestii, uważam, że robi to świetnie.
Z tej okazji chciałam podziękować(swoją drogą w czwartek będę miała 3 miesiące ^^):

1. Agee za stworzenie forum(ale wazelina xDD). Bez tego nie było by nas
2. Al, Malince i Hermionie, które zajęły się mną, po przydziale ^^(Al dodatkowo za to, że nie zabiła za kolorek,a Malince za naukę jak nie offtopować xDD)
3. Mojwie za dyskusję, ten temat, betę teksu i bycie koHaną kocicą xDD
4. Klawie za klawowanie nam tu ^^
5. Lenie, za napędzanie mnie na początku(gdzie ona tam i ja^^)...i za betę
6. Psocie, za dyskusje, ff i wspólną pracę(bez niej było by bee xDD)
7. Kumie za czas spędzony w ciemnym korytarzu ^^
8. Wszystkim Gryfonom, który mimo wszystko jeszcze mnie nie zlinczowali ^^'
9. Alexowi za komiks, i pierwiastek męski(do współpracy z Maxem ^^)
10. Ash, Alterial i innym osobom, z którymi śpiewałam na SB(NIE!. Nie na Syriuszu Blacku ^^)
11. I wszystkim tym Gospodzianom, którym nie wymieniłam, a którym zawdzięczam miło spędzony czas ^^. Za to, że mogę patrzeć jak piszecie i poprawiacie swój warsztat(Mionka jestem z ciebie taaaaka dumna *chlip*), jak dorastacie i nie bijecie za moje czepiactwo ^_-
motte koigokoro
shimatta
12. A także (uwaga. Bigaśna wazelina) Tiarze za przydział(Lwiątka moje koHane), Naczelnemu Dowództwu za cierpliwość do mnie(tak trzymać ^^), a także Al(ponownie) za sprawianie, że notorycznie zbieram szczękę z podłogi xDDD

Altariel 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2008-04-21, 21:11   

Jak wszyscy to i Alte (co będę odstawać) ^^ Na samym początku chcę podziękować wszyskim Gospodziankom i Gospodzianom za spędzanie miłego czasu na forum. Wszyscy i każdy z osobna jesteście wspaniałymi ludźmi i no naprawdę... dziękuję ^^
Specjalne podziękowania? Dużo wymieniania, bo byłaby to bardzo długa lista, ale parę wymienię ^^
No więc tak, padziękowania i całusy (no chodźcie do cioci Alte xD) należą się:
- Malince - myszko, za to, że ze mną wytrzymujesz w małżeństwie, za wyrozumiałość, pomaganie w moich problemach, pocieszanie, za dłuuugaśne rozmowy na gadu i ogólnie za całokształt ;* Dziękuję, słońce ;*
- Anyi mojej cudownej za wszystko, za rozmowy na gadu, pomaganie w wyciskaniu wena xD Za lody w Silesi (pycha były ^^), za to, że nie miała mnie dość i za to, że jest (wcale nie trudno było z wami wytrzymać);*
- Neo - za to, że jest świetna, za spotkanie i ogólnie za wszystko (nie ma to jak monotematyczność xD) ;*
- Klawie - za świetne opiekowanie się Krukami, za to, że jest taka miła i no... bardzo fajna ;*
- Kumie - za świetne maskotkowanie, za to, że jest taka (nie bij xD) słodziutka i dodaje forum uroku ;*
- Ai - jakżebym mogła zapomnieć o kochanku mojego żonusia i moim kochanku jednocześnie xD No to dzięki Ci za twój ślizgonizm i takie no, bycie tu i tam, za twoją osobę ;*
- Agee - za to, że jeszcz mnie nie zlinczowała, nie wykopała itp. za to, że jest ;*
- Wszytkim Kruczkom za rozmowy w wieży, świetni jesteście ;* Szczególnie Fluffy i Endżi (za męczenie się z historyiją), Irb za trójkącik z Dżonim xD i Klawie, Kumie, itd. WSZYSTKIM kruczkom ;*
- Shi należą się podziękowania za rozmowy w SB i za wspólne śpiewanie (szczególnie BE PREPARED! Ach, to były czasy xD);*
- i całej reszcie forum, za to, że każdy wkłada tutaj coś od siebie, dzięki temu fomum żyje.
Dziękuję wam, jesteście kochani :*

angel 

Prefekt Ravenclaw
Angel of Night Władczyni żywiołów

Wysłany: 2008-04-26, 19:24   

Tak więc dziś dokładnie o 21.49 mija rok odkąd stałam sie pełnoprawną członkinią jakże szacownego forum. Uwielbiam was wszystkie gospodzianki, jak również mniej licznych gospodzian. Atmosfera na tym forum jest wręcz niesamowita, nigdzie w necie nie czułam się tak swobodnie, nie ma dnia w którym nie zajrzałabym na forum, dziękuje wam za to bo to wyłącznie wasza zasługa. A teraz pozwólcie, że wymienię osoby dzięki którym nie tylko na forum czuje się tak swobodnie.
Agee, słońce ty moje wielkie dzięki za to forum, za rozmowy na gg o każdej porze, za sms-y, za naszą spóźnialska pocztę i za to że jako pierwsza zobaczyłaś coś w moich tekstach i we mnie samej(bez podtekstów mi tutaj xD)
Kaczuś, psychologu ty mój dzięki ci za rozmowy na gg i za wszelkie psychoanalizy mojej osoby. Kwa xD
Malince za to że, męczy się sprawdzając moje teksty(pełna podziwu xd), wielkie dzięki
Kumie za rozmowy o wszystkim i o niczym, za rady i ogólnie za całokształt.
A teraz wszystkim kruczkom, a szczególnie Klawie - naszej wspaniałej opiekunce, Alt, Lenie, Fluffy - za naszą wspólna historię ;), dzięki wam poczułam sie prawdziwym kruczkiem.
Mam wielką nadzieje że następny rok będzie równie udany, choć już teraz wiem, że czeka mnie dość długa nieobecność na forum dlatego też w najbliższym, czasie się mnie nie pozbędziecie xDD

Opętana marzeniami
W sny twoje zaglądam
Pragnę
Przeszłość zacieram
Przyszłość kształtuje
Tęsknię
Grzechu nie pamiętam
Pokory nie odczuwam
Nienawidzę

Kuma 

Order Merlina II klasy
i'm drarrysexual

Wysłany: 2008-12-06, 16:43   

Co prawda jutro jest rocznica, ale postanowiłam napisać to już dzisiaj...

To już rok. Boż. Jak ten czas szybko zleciał! Masakrycznie. Ale strasznie mi się podobało i mam nadzieję, że jeszcze nie rok, nie dwa, nie trzy, tutaj pobędę i że zawsze będzie tutaj tak, jak dotychczas – że nadal będziemy małolatami (w pozytywnym słowa znaczeniu) kochającymi się w Severusie *spogląda na siebie, Agee i inne Snaperki*, słuchającymi z zapartym tchem HIMa *zerka na Alti i Irb*, czy zapatrzonymi z głuchym jękiem w Johnny’ego Depta *patrzy po wszystkich xDD*. A, przede wszystkim, kochanymi Gospodziankami i Gospodzianami, którzy chętnie przyjmują nowych, pomagają i… no, po prostu są!

Może to już gdzieś pisałam, ale chciałabym napisać raz jeszcze.

Na początku, przyznaję, nie podobało mi się tutaj. Strasznie dużo chaosu, zamieszania, zero dyscypliny, jak mi się wydawało, w przeciwieństwie do mojego poprzedniego forum. Ale po jakimś czasie zaczęłam pisać. Pisałam coraz więcej i więcej. Najpierw było ciężko. Forum szybko opanowałam (w sensie, że wiedziałam, co i jak), ale ludzie mi się wciąż mylili, a poza tym czułam się takim odrzutkiem – mała, nowa i nielubiana. :P
Kiedy poznałam Alti, zaczęłam pisać w Krukońskiej Wieży, nastąpił taki przełom. Alti od początku mi pomagała. Przybyłyśmy na forum w tym samym momencie i szłyśmy łeb w łeb, jeśli chodzi o posty. Lubiłam ją (i lubię) od zawsze. Była taka sympatyczna, słodka i pomocna.
Później było tylko łatwiej. Z miesiąca na miesiąc postów przybywało. Zaczęłam żyć Gospodą. Po prostu… to był obłęd! Ja MUSIAŁAM wejść na Gospodę, bo inaczej szału dostawałam.
Później zaczęłam pisać, czyli poznałam Angel. Później była Miona, Agee i inni.
A teraz? No, mam nadzieję, że pomimo zamieszania, jakie wprowadzam, lubicie mnie, bo ja Was bardzo – bez wyjątków – i to nie żadne podlizywanie się. Po prostu jesteście dla mnie, jak rodzina… *ociera łezkę*

Postanowiłam napisać taką „krótką” charakteryzację Gospodzianek. Jak Was postrzegam i w ogóle. A później będą podziękowania. O!

Agee – jest twarda, niezależna, uporczywa, pewna siebie. Zawsze pilnuje swojego zdania, ale to nie oznacza, że jest zamknięta na innych. Jeśli uzna, że jakaś rada jest „godna uwagi”, bierze ją do serca, ale lepiej, żeby rzeczywiście była to dobra rada, bo inaczej lepiej się chować. :P Jest śmieszna i zwariowana. Ma talent do pisania, i Ona o tym doskonale wie. Ma silną osobowość, mocny charakter. Naprawdę, taki Kocur z Niej. Ale lubię. Bardzo lubię.

Ai – Poznałam Ją niedawno. Oczywiście, wiedziałam, kto to xDD, ale jakoś nigdy tak… nie nawinęła mi się. Okazało się, że jest osobą bardzo miłą, pomocną i sympatyczną. Jednak nie uległą. Wie, co dla Niej najlepsze, będzie pilnować swego zdania, honoru i w ogóle siebie. Trochę buntowniczka, ale taka rozsądna. Wydaje mi się, że jest jedną z najdojrzalszych osób na tym forum. Ale czasami można Ją zobaczyć, jako małą dziewczynkę, która ni jak, nie chce dorosnąć. Jest kochana.

Anya – Oh. Nie gadałam z Nią nigdy. No, może raz, czy dwa. Ale wydaje mi się, jakbym Ją znała od zawsze. Ma bardzo silny charakter. Jest uporczywa, dąży do wyznaczonego celu. Ambitna i konsekwentna. Ale szalona. Chłopacy chyba za Nią latają. :P Ale Ona się nie daje. Jest twarda i silna. Wydaje mi się, że nikt i nic Jej nie złamie, choć z drugiej strony wygląda na osobę kruchą. No dobra, w oczach ma drapieżny błysk, którego się boję. :P Nie chciałabym z Nią zadrzeć.
Angel – o Boooże. Uwielbiam tą osobę. To jest trochę tak, jakbym znała dwie osoby. Tą, która pisze i tą, która rozmawia ze mną na Gadu-Gadu. Jest bardzo zamknięta w sobie, przynajmniej na taką się kreuje. Wydaje mi się, że boi się świata. Jednak Angel, z którą rozmawiam na GG jest zupełnie inna. Śmieje się, pomaga, rozmawia. Jest otwarta i sympatyczna. Wiem, że jeśli mam problem, mogę się do Niej zwrócić i że Ona mi pomoże. Kocham Ją i mam nadzieję, że Ona mnie też…

Klawa – kiedy po raz pierwszy zobaczyłam Jej zdjęcia uznałam, że ma 25 lat i że pewnie dawno już ma męża i wesołą gromadkę. Wybaczy mi pewnie stwierdzenie, że jest dla mnie, jak starsza siostra. Naprawdę. Pamiętam prace nad moim tekstem. Nigdy nie była oschła, nieprzyjemna. Zawsze cierpliwa, rozsądna i miła. Tyle sił straciła na moje „dziełko”, a jednak nigdy się nie skarżyła, nigdy nie powiedziała mi, że mam się odczepić, czy coś. Po prostu… czuję się przy Niej… tak… bezpiecznie. ^^ Wiem, że mnie zrozumie, nie wyśmieje. Lubię w Niej szczerość i rozsądek. Kiedy ocenia moje teksty mówi prawdę, daje mi przy okazji wskazówki, ale nigdy nie przelewa dobrych słów. Dlatego najbardziej lubię, kiedy Ona mnie ocenia, bo wiem, że zrobi to szczerze, ale z taktem. Jest mi bardzo bliska…

Unbelivable – znam Ją od niedawna, a jednak czuję, że coś o Niej wiem. Jest otwartą osobą, śmieszną, rozsądną, kochaną. Moją imienniczką. Dobrze się rozumiemy, tak myślę. Jest taką ciepłą osobą. Wiem, że potrafi płakać, ale z Jej twarzy bije taki blask, radosny i przyjazny, że jakoś nie wyobrażam Jej sobie ciągle smutnej. Ale zapłakanej – owszem. Na pewno musi wyglądać cudownie. *___*

Hermiona – Tak naprawdę, to nigdy nie gadałam z Nią dłużej na Gadu-Gadu. Kilka słów i koniec. Jednak jest osobą, którą naprawdę czuję, że znam. Zawsze się rozumiemy, mamy podobne zdania. Poza tym podoba mi się w Niej to, że Jej komentarza, w ogóle posty, są przyjemne do czytania i lekkie. Tj. kiedy widzisz Jej posta, nie przerażasz się i nie wychodzisz czym prędzej z forum przerażony jego długością (posta, oczywiście xDD), tylko czytasz. Pisze zgrabnie i na temat. Nie pisze nie wiem, jak długich postów, tylko mówi od razy, co ma na myśli, przez co przyjemnie się czyta Jej wypowiedzi. Umysł ścisły, mi się wydaje, ale romantyczka. Chciałabym jednak częściej z Nią rozmawiać…

Malinka – bardzo surowa, wymagająca. Pomimo tego, że na forum jest jedną z najsilniejszych osobowości, przed którą, na dodatek, czuję respekt xDD, wydaje mi się, że czasami nie wytrzymuje. Że czasami problemy ją przerastają i nie ma siły na nic. To Jej dodaje takiej „słodkości”. Przez to staje się na moment Słodką Malinką, która po chwili Cię pożeeeera. xDD Żarcik taki. :P Ale ostatnio chyba mniej na mnie narzeka, bo napisała mi to i owo i nareszcie do mnie dotarła. Liczę się z Jej zdaniem. Jestem gotowa się poprawić, byle, żeby była zadowolona i dumna. Jest taką osobą, na której szacunku mi zależy. Chciałabym, żeby zaczęła mnie postrzegać jako osobę, z którą da się porozmawiać, a nie rozbrykaną małolatę. Mam nadzieję, że to się kiedyś spełni. Ale lubię. Sympatyczny z Niej… Gumiś. :P

Lady_Fedra – kiedy usłyszałam, że mieszka obok mnie niemalże nie dostałam zawału. Boż! Jak ja się cieszyłam, że nareszcie będę miała Gospodziankę pod ręką. xD Kiedy powiedziała mi, że chodzi do „wrogiego” gimnazjum, trochę się przeraziłam – myślałam, że będzie mnie postrzegać jako kolejną głupią Salezjanicę. Ale tak nie jest, chyba.’ Bardzo Ją lubię. Jest szurnięta, ale rozsądna i zabawna. Trochę przeklina, ale się przyzwyczaiłam. Wydaje się osobą, z którą da się pogadać i wręcz nie da nie lubić. Haha. A do tego jest taaaaka mała. :P

Shimatta – Jakoś nigdy nie udało mi się z nią poważnie pogadać, czy coś. Zwykle, to są sprawy tekstu albo kochanych smoczków, na których punkcie chyba ma fioła. ^^ Jest surowa, rozsądna. Wie, czego oczekuje od innych i tego wymaga. Zna się na życiu. Wydaje mi się, że miała trochę doświadczeń, przez które stała się silniejsza, bardziej odpowiedzialna. Tak, bo odpowiedzialna to Ona jest. I pracowita. Niezależna. Potrafi o siebie zadbać, a i innym pomoże. Czasami ma słabsze dni, ale wiem, że się z nich podnosi. Jest bardzo silna i ma mocny charakter. Sympatyczna, nie powiem, chociaż też postrzega mnie jako małą małolatę. xDD

Altariel – Zawsze sympatyczna, rozgadana, zabawna, pomocna i słodka. Niby rozgadana, ale tylko na GG. Na forum nie mówi strasznie dużo, ale jeśli już coś powie, to chce, żeby to powaliło wszystkich na kolana. Jest bardzo rozsądna i inteligentna. Pracowita. Ambitna. Pewna siebie. Śliczna. Zna swoje atuty i wie, jak je dobrze wykorzystać. Wydaje mi się, że lubi kręcić noskiem. Ale co tam. Jest rak rozkosznie rozkoszna, że… och i ach! :*

Haydi – moja przyjaciółka. Nie będę tutaj się rozwodzić na Nią, bo Ona wie, co chcę Jej powiedzieć. Jest strasznie sympatyczna. Jeśli ktoś ma Was pocieszać, to właśnie Ona. Jest taka zabawna! Ale ostatnio przekonałam się, że potrafi być twarda i uporczywa. Bardzo Jej zależy, by wszyscy byli szczęśliwi. Altruistka mała. Kurczę, nie wiem, co mam powiedzieć. Po prostu Cię kocham, Hay. :**

Irbis – a Jej, to ja nie znam : ( Niestety. Wiem o Niej tyle, co pisze na forum. Jest mocną osobowością, ma twardy charakter i tylko wybranym pozwala do siebie „dotrzeć”, że się tak wyrażę. Jest śmieszna i wrażliwa, mi się wydaje. Nie pozwoli sobie niczego wmówić, ale łatwo Ją urazić. Takie są moje odczucia. Mam nadzieję, że kiedyś mnie polubi i trochę sobie z Nią pogadam na GG, poznam bliżej.

Dziękuję:
Agee, że stworzyła to forum i że spotykała się ze mną na działce i słuchała moich opowiadań, które pewnie niejednego doprowadziłyby do szału…
Endżi, która zawsze jest przy mnie i zawsze mogę na Nią liczyć…
Klawie, która pokazała mi, jak pisać, od której wiele się nauczyłam i która męczyła się ze mną kilka godzin dziennie…
Mionie, która jest zabawna, kochana, mądra i wnosi w moje życie tyle szczęścia…
Haydn, która wciągnęła się w to forum i jest przy mnie, rozumie mnie i mnie zna…
Anyi, dzięki której tu jestem…
Ai, która rozumie moją mamę xDD, która nie śmieje się ze mnie i moich nadopiekuńczych rodziców, która jest kochana, napisała „Miłosne Perypetie…” i która daje mi wiele dobrych, życiowych rad…
Malince, która otwiera mi oczy i uczy, jak poprawnie żyć na forum…
Alti, która pomogła mi na początku, dzięki której pokochałam to forum…
unbelivable, za której nick, to ja mogłabym Ją zabić na miejscu…
Heidi, Al, Nevermind i innym za świetne teksty, które umilają mi życie…
psocie, shimmacie, Mojwie, Nessie, Sesire i innym za umilanie pobytu na forum i za to, że po prostu są…
Alexowi, że trwa wśród nas, Gospodzianek… :P

Wszystkie niewymienione osoby oczywiście także się dla mnie liczą, ale po prostu tyle Was jest, że po prostu nie mogę! xDD
Kocham Was... *ociera łzy*

Agee 

Dyrektor Hogwartu
Naczelny Postrach Gospody

Wysłany: 2008-12-06, 17:38   

Jej, ale ty masz o mnie wyobrażanie, nie ma co O.O xD
Dzięki Ci wielkie:* Jezu wiesz jak poprawić ludziom humor xD

Malina 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2008-12-06, 17:49   

Matko, aż taka straszna jestem? Raaaaaaaanyyyyyyyy... xD
Dzięki Ci, Kuma, że mnie doceniasz, to naprawdę miłe ^^ Cieszę się też, że zamiast dąsać się i fochać za słowa krytyki, przyjmujesz je bez marudzenia i bierzesz je sobie do serca (nie lubię mówić na darmo :P).
Oby kolejny rok na Gospodzie był obfity w same miłe wydarzenia ^^

unbelievable
[Usunięty]

Wysłany: 2008-12-06, 17:54   

Zgubiłaś 'e' w nicku. Oj, tak, wiem, że to wkurza. xD Mogłam sobie wziąć nick: unbearable. xD
Dzięki Ci za podziękowania:* *patrzy zawstydzona... co ja takiego zrobiłam?*
Fakt, Agee ma racje. Wiesz, jak poprawić ludziom nastrój, nie ma co! :)
A, i jeszcze jedno. xD Nie wyglądam cudownie jak płaczę. xD Co to, to nie. ^^
Buziak :) :*

Altariel 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2008-12-06, 21:21   

Zapomniałabym, że tu już rok jestem O.o Jez, ale ten czas leci. Nie będę się rozpisywać jak Kuma, ale tam paru osobom należą się podziękowania. Spójrzcie jak się dla was wysilę. Ok, to lecim (kolejność przypadkowa, żeby nie było):
Klawa - bracie mój, za co Ci tu dziękować? Chyba za rozmowy na gg, które zawsze (czyli prawie codziennie) poprawiają mi humor. Za naszą telepatię, która często bywa straszna. I w ogóle jesteś taka ześwirowana i ja mogę być tylko dumna, że mam takiego brata. Bo świetnie Ci idzie w tej roli, mój drogi George'u xD A, i jeszcze jedno, masz przyjechać do mnie do Katowic w tempie ekspresowym. Bez aparatu.
Any - gUpol taki, którego wprost kocham xD Nie no, ja ją wprost uwielbiam. Ona ma nierówno pod sufitem i świetnie się z nią gada zarówno na gg jak i na żywo. Ma różne odpały, które każdemu mogą się udzielić. LoFFam xF (Muszę Cię jeszcze puffnąć)
Irb - tej cholerze też. Mimo, że lubi robić mi na złość. I jest zUa, nic tego nie zmieni. I jest dziwna O.o Ale ją lubię (ale nic więcej, nie wyobrażaj sobie za dużo). I za to, że jest moim Romkiem, krasnalem i czym tam jeszcze. Kocham Ci na złość robić, wiesz? xF (A te Twoje wymowne 'xF', wampirze. Zaraziłam się przez Ciebie T.T)
Angel - za rozmowy na gg, za to, że jest i za to, że daje dużą dawkę optymizmu mimo wszystko. Miła, sympatyczna i pomocna przede wszystkim.
Kuma - no bo to taka maskotka jest forumowa. I jest strasznie sympatyczna, wszystkich lubi i w ogóle słodka jest. Mimo, że czasem coś palnie, to i tak ją lubię.
Malin - żon mój. Bo jesteś pomocna, sympatyczna, śmieszna i naprawdę, naprawdę miła.
Ta, i jako wielki leń więcej pisać mi się nie chce. I żeby nie było to dziękuję reszcie też, bo w końcu ona tworzy gospodę. Jednak cieszę się, że tu trafiłam. Czyżby taki prezent na mikołaja?

Co do Twoich podziękowań, Kuma. To ja wypraszam sobie w połowie tego co ty o mnie napisałaś. Chciałaś zmieszać mnie z błotem, no wiesz co, bo walnę Ci fochem i będzie. Phie.

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2008-12-06, 21:49   

Altariel napisał/a:
Bez aparatu.

Śnisz. Na jawie xD
I wiedz że mi też te rozmowy niezwykle poprawiają humor, Fred xD

Jej. Jak tak czytam to co Kumicha o mnie napisała, czuje się jakby to o kim innym było' Ze mnie choleryk straszny na ogół xD

Klawa dziękować indywidualnie nie będzie. Zresztą mój roczek na forum minął jakieś osiem miesięcy temu i bliżej mi do dwóch latek xD Raz się za te podziękowania zabierałam, ale nie umiem ubrać w słowa i ograniczyć się do paru osób' Za trudne dla mnie' Dlatego mogę jedynie podziękować ogólnie, wszystkim którzy tworzą Gospodę bo jakoś trudno mi sobie wyobrazić że mogłabym tu nie wpaść'

"Sometimes there's other things you wouldn't think would be a good combination that end up turning out to be like a perfect combination. You know, like two people together, who nobody thought would ever be together..."

Lady_Fedra 

7-klasista

Wysłany: 2008-12-07, 12:22   

No to ja co do Kumusi... Żabuś ja aż tyle nie klnę! Tj. to przez towarzystwo. Ech. Jak Ty mogłaś chodzić z Qbą. Niewiarygodne xDD Poza tym małe jest piękne. (Ale wysokie tez, nie martw się ;)) Poza tym wydaję się sobie straszna z Twojego opisu. No i mnie bardzo łatwo nie lubić :D
No, kochciam Cię Salezjanku jeden, co to mnie na mecze ciągnie (trzy kroki!).
Buzuiole Żabuś :*

"Koniec rozmyślań i butelka tez pusta, czas wrócić do życia z uśmiechem na ustach"
Mój rap, Zawias

shimatta 

Prefekt Gryffindoru
Cerber hau hau!

Wysłany: 2008-12-08, 12:06   

Szlak Kuma >.<. Żeby mała małolata walnęła mi tak prawdziwą charakterystykę...toż to coś nie hallo xDD. Maskotek przyznaj się - kiedyśmy się spotkały? Bo nie wierzę, że wyciągnęłaś takie wnioski na mój temat na podstawie Gospody i gYgY. To N-I-E-M-O-Ż-L-I-W-E. No chyba, że się mylę ^^'. Gratuluję roczku (mi jeszcze trochę do tego dnia zostało...(tak między Bogiem, prawdą, a sufitem to półtora tygodnia po urodzinach ^^") i życzę kolejnych ^^.

shim

P.S. ja podziękuję za...półtora tygodnia po urodzinach ^^. No chyba, że zapomnę(co macie jak w banku xDD) ^^"

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach