ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Akcje na Gospodzie
Autor Wiadomość
Gizmo 

ArcyMag

Wysłany: 2015-04-08, 05:49   Akcje na Gospodzie

(Mam nadzieję, że moderatorstwo nie zabije mnie za samowolkę, ale na wszelki wypadek żegnam się zawczasu, bo po śmierci byłoby mi trudno. Miło mi było :-D .)

Na fali dyskusji toczonej wczoraj w ShoutBoxie postanowiłam założyć temat, który zbierałby linki do wszelkich akcji na Gospodzie w jednym miejscu - tak, żeby łatwo było je znaleźć. Ten post jest przeznaczony na listy akcji trwających, następny na listę akcji zakończonych, a reszta tematu na zgłaszanie akcji, których regulaminy zostały ostatnio zamieszczone na forum.

Kolory tematów akcji (tematy są równocześnie linkami do regulaminów) oznaczają:
- czerwony - akcje, za które nie są przyznawane dodatkowe punkty;
- żółty - akcje, za które są przyznawane dodatkowe punkty, ale do uczestnictwa trzeba się było zgłosić wcześniej i nie można już do nich dołączyć;
- zielony - akcje, za które są przyznawane dodatkowe punkty i można wziąć w nich udział bez wcześniejszego zgłoszenia.

Informacje w nawiasie po nazwie akcji oznaczają:
- porowa - akcja prowadzona przez jeden z forumowych domów w trakcie trwania jego pory;
- klubowa - akcja prowadzona przez jeden z forumowych klubów, ale mogą brać w niej udział również osoby niebędące członkami danego klubu;
- wewnątrzklubowa - akcja prowadzona przez jeden z forumowych klubów, w której mogą brać udział tylko członkowie tego klubu;
- ogólna - akcja nienależąca do powyższych, prowadzona przez osoby niezależne.

Listy ułożone są w pierwszej kolejności chronologicznie - w taki sposób, że najszybciej kończąca się jest na początku listy - a w drugiej (gdyby kilka akcji kończyło się w tym samym dniu) alfabetycznie nazwami.

Spis akcji trwających

Akcje literackie:

Akcje komentatorskie:

Jaźwiec pełnom gembom

Jeśli chcesz, żeby coś zostało zrobione dobrze, zrób to sam, jakżeś taki Słodowy
Ostatnio zmieniony przez Gizmo 2015-04-22, 23:59, w całości zmieniany 5 razy  

Gizmo 

ArcyMag

Wysłany: 2015-04-08, 05:55   

Kolory tematów akcji (tematy są równocześnie linkami do regulaminów) oznaczają:
- czerwony - akcje, za które nie są przyznawane dodatkowe punkty;
- żółty - akcje, za które są przyznawane dodatkowe punkty, ale do uczestnictwa trzeba się było zgłosić wcześniej i nie można już do nich dołączyć;
- zielony - akcje, za które są przyznawane dodatkowe punkty i można wziąć w nich udział bez wcześniejszego zgłoszenia.

Informacje w nawiasie po nazwie akcji oznaczają:
- porowa - akcja prowadzona przez jeden z forumowych domów w trakcie trwania jego pory;
- klubowa - akcja prowadzona przez jeden z forumowych klubów, ale mogą brać w niej udział również osoby niebędące członkami danego klubu;
- ogólna - akcja nienależąca do powyższych, prowadzona przez osoby niezależne.

Listy ułożone są w pierwszej kolejności chronologicznie - w taki sposób, że najszybciej kończąca się jest na początku listy - a w drugiej (gdyby kilka akcji kończyło się w tym samym dniu) alfabetycznie nazwami.

Spis akcji zakończonych

Jaźwiec pełnom gembom

Jeśli chcesz, żeby coś zostało zrobione dobrze, zrób to sam, jakżeś taki Słodowy
Ostatnio zmieniony przez Gizmo 2015-04-22, 23:59, w całości zmieniany 2 razy  

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2015-04-08, 09:32   

Hm, dziwne, że nie zrobiłaś tego tematu kiedy nie miałam czasu przez tydzień albo dwa i nie aktualizowałam Ogłoszenia. Miło, że jest tu prawie to samo.
Czy naprawdę nie jest łatwiej napisać mi, czego brakuje w Ogłoszeniu, zamiast robić temat, do którego zapewne połowa osób i tak nie trafi, bo narzekała, że wszystko powinno być na wierzchu, a nie ukryte po działach.

I nie chodzi tutaj o to, że jestem przeciwna, żeby ktoś brał się za coś samodzielnie, ale jeśli są od tego ludzie, którzy przez coś nie spełniają swoich obowiązków to wypadałoby się najpierw zapytać co się dzieje, albo czy zamierzają to kontynuować, a nie robić to samo własnoręcznie, jakby dla pokazania, że potrafi się lepiej.

Come for the accents, stay for the existential crisis.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach