ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Z lupą
Autor Wiadomość
Kuma 

Order Merlina II klasy
i'm drarrysexual

Wysłany: 2009-08-05, 21:13   Z lupą

Miejsce, gdzie możemy "poszukać" czegoś, co byśmy chcieli obejrzeć...

Ja poszukuję tekstu po polsku. Z mocnymi, namiętnymi scenami. Oczywiście Snarry. Miniatura albo coś nie za długiego. Byle, by nie wykraczało poza 50 stron. Czy coś koło tego.

Nami 

7-klasista

Wysłany: 2009-08-07, 02:02   

Na YF mogę ci polecić "Przebudzenie", "Droga do piekła" i sequel (choć chronologicznie prequel) "Chętny uczeń". Już nie snarry, ale warto zajrzeć. Jeśli nie chce ci się szukać, to chętnie podeślę na PW. A na www.morien.yoyo.pl "Atrament i Pióro", tutaj "Czarny Jedwab".
Szukając kontynuacji z NL "Dwóch tygodni" (autorka raczej to porzuciła, szkoda :( ; zapowiadało się ciekawie no i spełniałoby twoje wymogi, Kuma ) natknęłam się na IYAP. Podobno jest tłumaczone i warto to przeczytać. Pytanie tylko gdzie mam tego szukać? Pomocy, please.

Pozdrawiam

Kliknij, proszę!

Teksty, nie tylko HP

$w!rn!ęt@ 

Mag
Ześlizgoniały Borsuk

Wysłany: 2009-08-07, 15:20   

ja szukam konkretnego opowiadania było po angielsku miało w sobie 130 sonet sheakspira a ogólnie chodziło w nim o to że ślizgoni i gryfoni rzucali sobie wyzwania, oczywiście snarry
na 90% wiem że było na fanfiction ale nie mogę tego tam namierzyć. jakby ktoś pomógł to byłabym wdzięczna :)
e a nami o tym czego szukasz nawet nie słyszałam ale poszukam jak znajde to napewno dam znac.;)

[ Dodano: 2009-08-07, 16:38 ]
o geee ja skrótów nie znam i zaczełam szukać nie wiadomo czego...jakbyś napisała oryginalny tytuł było by odrazu prościej ;p
tu masz po ang 1 częśc
http://www.fanfiction.net...uth_About_Harry
a tłumaczenie jest w dziurawym kotle w dziale ksiąg zakazanych i w łazience jęczącej marty na forum krukońskim a najlepiej znalazłam link gdzie nie trzeba miec żadnych dodatkowych pozwoleń...:
http://www.yaoi.strefa.pl...i/gotowy_1.html
mam nadzieje że oto ci chodziło i że się przydałam...;)

pojawiam się i znikam

Agee 

Dyrektor Hogwartu
Naczelny Postrach Gospody

Wysłany: 2009-08-07, 17:23   

ja od dawna szukam fika, gdzie Harry okrył że umie czytać w myślach. Ale nie, nie chodzi o My All. To angielski fik. Bardzo dawno temu go czytałam i wiem, że zaczynał sie na Legi... albo coś w tym stylu :F

Nami 

7-klasista

Wysłany: 2009-08-07, 17:33   

Dzięki :) Ale ten ff znam, nie spodziewałam się, że moja koleżanka pisała właśnie o nim :) Na strefie nie ma chyba całości, mam ją na swoim chomiku.

Agee, chyba wiem, o co ci chodzi. Mam to gdzieś w zakładkach lub nawet na kompie. Trochę jednak potrwa, zanim się przez to przekopię. W zakładkach mam prawie każdą stronę na którą wchodzę, a mój folder... Jest tam porządek, wszystko ma swoje miejsce. Tylko że piszę tytuły skrótami i mam czasami pomieszane polskie z angielskimi ^^' Ale poszukam, obiecuję :)

Pozdrawiam

Kliknij, proszę!

Teksty, nie tylko HP

$w!rn!ęt@ 

Mag
Ześlizgoniały Borsuk

Wysłany: 2010-03-20, 03:34   

jeeju jak dawno tu nie byłam...szukasz agee tego ficka dalej czy juz znalazłaś...? bo chyba go nawet mam w ulubionych na fanfiction wiec jkbc to moge ci dac linka.
a teraz jjaaa ostatnio mam jakoś przebłyski fragmentów ficków i nie moge ich znaleśc potem...:/
szukam snarry gdzie harry palił a Snape dawał mu prywatne lekcje czy nawet harry mieszkał u niego w komnatach...pamiętam jeszcze tylko że przepraszał snape w liście za nitrzymanie zakazu palenia czy cuśś...i znowu prawie na 100% jest na fanfiction ale nie mogę się dogrzebac jakos...
i tamtego wczejśniejszego ficka nadal szukam xDD

pojawiam się i znikam

senerissa

3-klasista

Wysłany: 2012-02-22, 11:32   

Hm... Ja szukam konkretnego Snarry bez konkretnych informacji, ale może ktoś z Was mi pomoże. Otóż:

- Było to Snarry którego akcja zaczynała się w wakacje (nie wiem między którymi latami edukacji Harrego)
- Działo się to na Grimuald Place 12
- Chodziło o to, że Harry miał być szkolony, a że wszyscy wyjechali to pozostał tylko Severus z wykształconych osób które mogłyby uczyć Harrey'go
- Pamiętam, że jedną z pierwszych lekcji jaką dał Severus Harry'emu było otrucie Go i nauczenie sprawdzania jedzenia przed ponowną taką sytuacją
- Pozostałe lekcje polegały na tym, że mieli chwilę czasu aby się przygotować, a potem mieli obezwładnić drugą osobę, ćwiczenia te działy się na terenie Grimuald Place 12
- Wywiązała się później między nimi relacja kochanków
- Kiedy wrócili do Hogwartu Malfoy chciał kogoś tam otruć, ale Harry to wyczuł

No to tyle z tego pamiętam. Są to urywki, ale może ktoś mnie naprowadzi. Prosiłabym o tytuł i autora tekstu jeśli ktoś wie.

Z góry dziękuję
Senerissa

euphoria queen 

Order Merlina II klasy
Miss McKay

Wysłany: 2012-02-22, 11:36   

http://hpforum.ok1.pl/vie...?t=2193&start=0 - mówisz o opowiadaniu "Igranie z zemstą" :)

przetłumaczone przez Ariel i Gobuss :)

senerissa

3-klasista

Wysłany: 2012-02-23, 23:55   

Dziękuję :* właśnie o to mi chodziło!

Rasp. 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2012-04-30, 21:13   

Poszukuję opowiadania w którym Severus z jakiegoś powodu przenosi się do innego wymiaru.
' Wchodzi ' w miejsce innego Severusa, który był wykładowca na uniwersytecie, a Harry był jego uczniem i asystentem.
Tekst znajdował się prawdopodobnie na Mirriel jednak nie pamiętam nazwy i nie potrafię odszukać. Może ktoś z was coś kojarzy ? (;
Sami podali się na tacy pod drzwi

osa_lona 

7-klasista

Wysłany: 2012-05-06, 13:43   

Bodajże była to "Lekcja cierpliwości" na Zalazanym Lesie :)

KLIK

uprzedzam lojalnie, czasem na różnych forach umieszczam ten sam komentarz - no co... wena jest kapryśna

Rasp. 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2012-05-07, 21:43   

Ha! Dokładnie o to chodziło. Dziękuję ! :3
Sami podali się na tacy pod drzwi

senerissa

3-klasista

Wysłany: 2013-01-19, 09:01   

$w!rn!ęt@ napisał/a:

a teraz jjaaa ostatnio mam jakoś przebłyski fragmentów ficków i nie moge ich znaleśc potem...:/
szukam snarry gdzie harry palił a Snape dawał mu prywatne lekcje czy nawet harry mieszkał u niego w komnatach...pamiętam jeszcze tylko że przepraszał snape w liście za nitrzymanie zakazu palenia czy cuśś...i znowu prawie na 100% jest na fanfiction ale nie mogę się dogrzebac jakos...

To mnie zainteresowało czy ktoś wie?
Jeżeli było dalej w postach napisane to nie doczytałam...
Może ktoś powtórzyć ewentualnie? :P

Sene.

Salianna 

1-klasista

Wysłany: 2016-03-07, 00:13   

Ja natomiast poszukuję czegoś ostrego :>
Może być, że Severus jest niewolnikiem (czyli, że musi być posłuszny), a Harry jest zły :) ewentualnie jakieś inne ff, w których to Harry jest aktywem, a Severus (nawet jeśli wbrew swojej woli) jest pasywem :D

Taki mam ostatnio... cuś :P
Ktoś coś? Najlepiej po polsku, ale z angielskim też sobie poradzę :>
Być światłem wschodzącego dnia

Martynax 

Opiekun Puchonów
It Is What It Is

Wysłany: 2016-11-01, 14:10   

Dobrego snarry nie czytałam od wieków, a chętnie wzięłabym się za ficka, który rozgrywa się w Hogwarcie, około 5/6 roku, najlepiej w relacji, gdzie Potter nie jest jakimś debilem, wkurzającym Snape'a oddychaniem, a sam Snape jest wredny, ale nie do przesady. Nie mam wielkich wymagań, byle by bez powielającego się schematu, gdzie Snape obraża Pottera na każdym kroku, a ten się ciska... xd

ksenian 

7-klasista

Wysłany: 2016-11-22, 12:23   

Nami w swoim komentarzu wspomniała o fiku "Dwa tygodnie" czy ktoś może mnie nakierować gdzie to coś znajdę? szukałam ale są same wzmianki co do opowiadania ale nigdzie tego nie mogę znaleźć :(

Ktostaki09 

Wysłany: 2017-06-18, 20:47   

Ja również mam ochotę przeczytać dobre snarry. Szukam czegoś, co zawiera sceny ostrego seksu (Severus na górze) (nie za dużo), zawiera lekko wrednego Snape'a i super mądrego Harry'ego (może być on po jakimś szkoleniu tajnej grupy, uczęszczać do mafii, czy cokolwiek).
Zły Dumbledore?
6/7 rok Pottera w Hogwarcie.
Zazwyczaj nie lubię takich tekstów, ale coś mnie naszło i mam nadzieję, że ktoś mi coś poleci... :klawa:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach