ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Niech sypie, niech sypie rarry!
Autor Wiadomość
Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2014-11-14, 23:52   Niech sypie, niech sypie rarry!

Kilka godzin temu w głowie eu narodził się pomysł zrobienia małej rywalizacji pomiędzy pairingami - kto lepiej zrobi Harry'emu dobrze na święta (możne nie dokładnie o to chodzi, ale to brzmi dobrze, prawda?). Oczywiście moim zdaniem rarry nie może tam zabraknąć i sama zrobię wszystko co w mojej mocy, żeby bronić honoru Rona, chociaż znając mnie... właśnie.

Do tej pory mało jest ustalone, ale stwierdziłam, że lepiej być na bieżąco i nanosić zmiany niż na ostatnią chwilę ganiać i się nie wyrobić. Tematyka oczywiście świąteczno-miłosna, prezenty, niespodzianki, ale może i angściorki - wszystko się może zdarzyć. Nie będzie raczej pod tym względem ograniczeń.

Zapewne będzie to AGP - wersja Potterowska z ogólnym pytaniem - Z kim Harry spędziłby lepiej święta? oraz Jak wygląda Nowy Rok w rodzinie Potter-??? podczas którego każdy bohater może być zshipowany z Potterem. Hulaj dusza, piekła nie ma.

Ja jestem za tym, aby w tym temacie rzucać pomysłami tego co możemy zrobić oraz wrzucać teksty, które można przetłumaczyć na ten czas i kibicować sobie nawzajem w tym, żeby zrobić magiczne, rarrystyczne święta. Sama właśnie przeglądam swoje zakładki w poszukiwaniu rarry z tematyką świąteczną, ale powiem szczerze, iż już teraz wiem, że nie mam tego dużo, ale wierzę w nas, bo fandom piękny, na pewno nas mile zaskoczy jak tylko się postaramy.

Zdaje sobie sprawę, że rarry jeszcze aż tak popularne u nas nie jest, ale trzeba o nie walczyć :3

Dlatego tak jakbyśmy szykowali się na wojnę. Potrzebujemy:
 grafików;
 tłumaczy;
 pisarzy;
 kogoś z pomysłem;
 miłości do rarry x100;

Niech rarry będzie z nami!

Come for the accents, stay for the existential crisis.

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2014-11-15, 00:16   

Jeden grafik na pokładzie! Probably xD Chyba, że grafik zdechnie, zostanie zasypany śniegiem, albo inne rzeczy grafikowi staną na drodze xD Ale jest :'D

Teoretycznie tłumacz też...

Jeszcze bardziej teoretyczny pisarz...

Zobaczymy jak z tym wyjdzie xD

(I kompletnie nie mam pojęcia o so chozi, ale jak nikt nie wyskoczy z frontem Harry/Blaise czy coś, to totalnie całą duszą jestem z Rarry, yep xD)

"Sometimes there's other things you wouldn't think would be a good combination that end up turning out to be like a perfect combination. You know, like two people together, who nobody thought would ever be together..."

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2014-11-15, 01:00   

Także ten. Ewu znalazła to. Nie wiem na razie ile tam tekstów jest świątecznych ect. i będę czytać je powoli, więc jak coś będzie naprawdę ślicznego to wrzucę tutaj w polecanych ale nie bójcie się sami szukać, Ewu czasami jest dość wolna (zwłaszcza, że snamione teraz czytam).
Tak czy inaczej, jeśli ktoś coś - to link z tytułem, żeby się nie powtarzało.

Do tego może się też zrobię grafikiem, zobaczę jak wyjdzie, bo to zależy od weny twórczej jeśli o to chodzi xD

EDIT:
Swoją drogą, playlista świąteczna też będzie, bo planowałam ją i tak zrobić. Nie wiem na ile wyjdzie rarrystyczna, ale się zobaczy ^^

euphoria queen 

Order Merlina II klasy
Miss McKay

Wysłany: 2014-11-15, 07:26   

A żeby was! Klawa! Mówiłaś, że jesteś mainstream, a przecież rarry jest hipsterskie!

A poważnie - zapewne zrodzi się coś niewielkiego. Nie będę zaprzeczać, że od pewnego czasu chodzi mi po głowie kontynuacja jednej ze spiralowych miniatur, więc mielibyśmy nawet angstowe coś... z problemami natury moralnej w tle...

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2014-11-17, 00:31   

Z tego co przejrzałam i są świąteczne. Czujcie się wolni, żeby sobie przygarnąć, ja na razie szukam więcej, później będę wybierać czy coś sobie wezmę.

Happy Christmas, Harry 2364 słów; Ewu sobie klepie
Whatever This Is 5765 słów;
Finding Their Way 6425 słów;
It’s a Magical Life 8100 słów;
Muggle Myth and Magical Menace 5484 słów;
A Christmas Miracle: Of Owls and Socks 3410 słów;

Another Round 4661 słów;
What Plans? 1142 słów; Wisi już przetłumaczone
Winky's Christmas Cheer 7300 słów;
Fireside 2806 słów;
Accidental Voyeurism 3500 słów;
Bubbles and Mistletoe: A Tale of Accidental Meddling 14843 słów;
DiplopiRon (or Rongeminal) 8254 słów; Ewu sobie klepie

Tylko ostrzegam, ja tego nie czytałam dokładnie, tylko przeleciałam wzrokiem, so...

Ostatnio zmieniony przez Ew 2014-12-27, 14:15, w całości zmieniany 4 razy  

Alexandrine 

Order Merlina II klasy
Morderczy Demon

Wysłany: 2014-11-20, 00:54   

Jeszcze nie zdecydowałam z kim chcę parować Pottera, a raczej o kim chcę czytać, bo może jednak Pottera pisać nie będę... To dla mnie zbyt trudne... Ale czemu by nie Ron? Ron jest fajny, a mało kto piszę go z Ronem, więc trzeba wspierać chlubny klub! ; D

Kobiety z pigułek konstruują bomby.

NeenAsh 

Pani Minister

Wysłany: 2014-11-24, 22:33   

Ewu, jeśli nie padnę przed świętami nigdzie, to ja chętnie coś krótkiego i puchatego przetłumaczę/napiszę (sama nie wierzę w to, co teraz zadeklarowałam o.O). Coś za dużo mimo wszystko jest snarry i drarry, a inne pairingi takie niedocenione ;)

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2014-12-20, 00:55   

Wiem, że zniknie to prawdopodobnie w natłoku ostatnich 24h, ale od razu mowię, że klepie sobie też to Happy Christmas, Harry, bo pierwsze skonczyłam tłumaczyć.
Coś, ktoś?

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2014-12-27, 14:16   

Kochajmy rarry kochajmy, Ewu sobie klepie kolejne rarry, bo coś w Sylwestra trzeba będzie robić, czy coś xD
DiplopiRon (or Rongeminal), bo brzmi MRAU!

Jak Neen z pisaniem/tłumaczeniem? Klawu, nasz miszczu gimpa?

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2014-12-27, 15:11   

Moje lenistwo mnie dzisiaj powala.

edit:

dorzucam jeszcze kilka xD

(nie mogłam zdecydować, który napis zostawić xD)

"Sometimes there's other things you wouldn't think would be a good combination that end up turning out to be like a perfect combination. You know, like two people together, who nobody thought would ever be together..."

euphoria queen 

Order Merlina II klasy
Miss McKay

Wysłany: 2014-12-28, 15:41   

Dobra - w ramach wsparcia to wam zafundowałam ten angst wspominany wcześniej xD kochajmy mnie ! angst na święta z wyrazami miłości xD

Odpowiedz do tematu