ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
[D] Piknik zapoznawczy
Autor Wiadomość
Satanachia. 

Opiekun Ślizgonów

Wysłany: 2014-10-14, 15:16   [D] Piknik zapoznawczy

Autor: Satanachia.
Beta: brak
N/A: Dla Kasssu, no bo prompt. Ta kobieta jest moją kopalnią pomysłów, seryjnie.
Mam prywatną kopalnię pomysłów!

Piknik zapoznawczy

Cholerny, przeklęty, rozwiązły... — wyklinał w myślach Johnny, obserwując Petera, pogrążonego w żywiołowej rozmowie z Sue.

Ten pieprzony pajęczak podrywał jego siostrę! Jego własną, rodzoną siostrę!

Kobieta pochyliła się w kierunku Petera, nieświadomie zwijając na palcu pukiel swych jasnych włosów.

A ona mu na to pozwalała.

Dłoń Johnny'ego zacisnęła się kurczowo na trzymanej szklance z sokiem.

— Młody! — Ben szturchnął go mocno kamiennym palcem w bark. — Palisz się — powiedział cicho i wskazał wymownie na jego przedramiona.

Johnny z trudem ugasił trawiące go płomienie i jeszcze raz łypnął na chichoczącą na sąsiednim kocu parkę.

Chyba jednak piknik poznawczy nie był jego najlepszym pomysłem.

in real life there were no happy endings

in real life there was just pain and
shattered bones

kasssumi 

Pisarz Filmów i Seriali Roku 2013

Wysłany: 2014-10-14, 15:22   

czuję się kopalnią, uważaj, żebym Cię nie zasypała <3
promptów na drabble to ja mam dużo-dużo, dlatego lubię wypluwać pomysły. jak ten właśnie, bo tak ładnie i subtelnie napisałaś o zazdrości Johnny'ego, że och ach. Jeszcze pewnie dwie godziny tego by minęły i Reed w końcu zauważyłby, że Sue zaprzyjaźnia się bardzo-bardzo z pewnym Pajęczakiem, ale i tak tylko objąłby ją i sru. ale Johnny nieeeee, Johnny pali wszystko dookoła. Ben pewnie ma ubaw po swoje kamieniste pachy.

Thank <3

Rasp. 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2014-10-14, 17:07   

Zazdrosny Storm. Lubimy to, lubimy. :D Szczególnie, gdy przywracany jest do porządku przez Bena! Jakoś nie widzę pary Sue/Peter. No po prostu nie, to jest poza moim obszarem pojmowania. Mi nawet ciężko było zobaczyć ją z Reed'em, nie zaprzepaszczaj mi tego xD
Dlaczego się nie dziwię, że to Johnny wpadł na pomysł piknika zapoznawczego? Który okazał się dla niego dość nieprzyjemny? A przynajmniej w jego mniemaniu? No po prostu on i złe spojrzenie na sprawę, no x3

Wena!

Pszczółki.
Sami podali się na tacy pod drzwi

Wirwanna. 

skrzat domowy
Wolny Skrzat

Wysłany: 2014-10-15, 07:42   

Stan, jesteś niedobra wiesz? Mogłaś mi chociaż mignąć do góry kto jest kim, no serio. Co ja jestem. Nie mam encyklopedii Malrvela w głowie. Główny bohater, ten co płonie = kojarzy mi się kurde tylko z HellBoyem. Co by nawet do palenia się pasowało. Peter to pająk tak? Nie lubię Petera. Z całym szacunkiem, nie lubię i już. Laski totalnie nie kojarzę. Wszystko wgl twoja wina.

Co do samego tematu, to prompt wyszedł całkiem zgrabnie :) Mój mózg jakoś nie ogarnia tempa Twojego adaptowania jakiś haseł do takich scenek. Zazdroszczę. I podziwiam i ten. Ale mogłabyś mi wyjaśnić wiesz? Bo nie dostrzegam sedna humoru scenki rodzajowej i zabiera mi to zabawę.

"Tylko ci, którzy boją się prawdy, powinni wystrzegać się Węża"

"Będziesz tu bezpieczny" tł. anga971

Alexandrine 

Order Merlina II klasy
Morderczy Demon

Wysłany: 2014-10-15, 14:34   

Awww! Ale to słodkie! Niby mamy zwykły piknik, siostrę podrywaną przez kumpla, niby nic. Ot, zwykła scenka z życia codziennego. A jednak, po dodaniu do tego nadnaturalnych mocy i tego jak uaktywniają się z różnym stopniem bicia naszego serca, jest zabawne. Choćby właśnie to, że zaczynał się palić, bo wkurzał się, że podrywają mu siostre... No cóż, siostra oczkiem w głowie, trzeba ją chronić przed swoimi kumplami. Bo nie ważne jak bardzo kocha się kumpli, i jak bardzo nie są świetni, totalnie nie są materiałem na chłopaka własnej sistostry. Po prostu nie!
Weny! I pozdrawiamy kopalnie pomysłów, bo daje je cudowne!

Alex

Kobiety z pigułek konstruują bomby.

Odpowiedz do tematu