ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Zamknięty przez: Al
2014-01-30, 11:29
Tiara
Autor Wiadomość
Agee 

Dyrektor Hogwartu
Naczelny Postrach Gospody

Wysłany: 2007-03-25, 20:59   Tiara

Ze względu na "materialne" podejście do Ceremoni postanowiliśmy przyjmować tylko tych, których liczba postów jest większa niż 5*.

Zacznę od tego, że jest to forum towarzysko-literackie. Wymagamy zaangażowania w życie gospody. Jeśli bierzesz udział w ceremoni oznacza to, że przyjmujesz tę zasadę i, że przeczytałeś REGULAMIN. Dlatego uprzedzam:
Osób niestosujących się do regulaminu - nie przydzielamy.
*Osób, które mają mniej niż 5 postów (CZYTELNIA) - nie przydzielamy.
Osób, które są wulgarne - nie przydzielamy.
Staramy się przymykać oko na niektore sprawy, jednak mamy swoje granice. Tak jak i Wy. I wymagamy byście ich nie przekraczali.

Użytkownicy, którzy po przydzieleniu do danego Domu nie zaangażowali się w jego sprawy bądź nie słuchali się swojego Opiekuna zostają automatycznie z niego wyrzuceni.

Zgłoszenie do Tiary:

Imię/nick:
Nauka w szkole (jak Ci idzie):
Ulubione czarodziejskie przedmioty szkolne:
Lubisz czytać książki?:
Opisz siebie/swój charakter kilkoma(minimum 4 cechy) słowami

Oraz jeszcze jedno wymaganie:
Skopiuj fioletowy tekst poniżej, wypełniając puste miejsca swoim nickiem. Jest to ważna część Ceremonii i jeśli złamiesz tę przysięgę - Twoje IP zostaje zbanowane.

Ja, _____, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, _____, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Odpowiadajcie szczerze. To, do jakiego Domu należysz, mówi o Tobie. Szczere odpowiedzi naprawdę doceniamy. I proszę: nie piszcie czegoś w stylu "chce należeć do Ślizgonów! Oni są super i musze do nich należeć bo jak nie...".
Oczywiście nie będziemy robić Wam na złość i przydzielać do innych Domów. Chcemy byście byli zadowoleni. Ale odpowiedzi są bardzo ważne :)
O hasło do Dormitorii pytajcie swoich Opiekunów i prefektów (można też innych Domowników :)).
Slytherin - Agee
Gryffindor - Al
Ravenclaw - Klawa
Hufflepuff - mea
Ostatnio zmieniony przez Al 2014-01-29, 03:37, w całości zmieniany 14 razy  

JuLiet 

7-klasista

Wysłany: 2007-03-29, 16:18   

Bardzo fajny pomysł z przydzielaniem do odpowiednich domów. Ciekawe, co mi wyjdzie...

1. Po prostu... JuLiet. :-)

2. 17 lat

3. Wszystko po trochu :) Ale konkretniej: książki, historia, fanfiki, slash, oglądanie telewizji, pisanie własnych wierszy i opowiadań, starożytność, muzyka, chłopacy XD... Mówiłam, że wszystko :P

4. Nie chcę się chwalić, ale jestem najlepszą uczennicą w szkole. Po prostu nie mam problemów z nauką. Będę zdawać na archeologię :)

5. Czarodziejskie przedmoty...hm... trudne. Ulubione to: Eliksiry, Historia Magii, Starożytne Runy i OPCM.

6. Lubię :P

P.S. - Nie wiem, do którego domu trafię. Mam nadzieję, że zostanie wybrany dla mnie ten odpowiedni. ;-)
Ostatnio zmieniony przez JuLiet 2008-01-20, 22:39, w całości zmieniany 1 raz  

I love Snape 

3-klasista

Wysłany: 2007-03-31, 11:07   

1. DRagusia
2. 16 lat
3. oprocz Snape'a? wkurzanie takiego jednego chlopaka z mojej szkoly, ktorego bardzo lubie (ale on za mna chyba nie przepada XD) i czytanie slashow (paring DM/HP)
4. no ba!
5. Eliksiry i OPCM
6. tak (najbardziej: zbiory mitow i legend)

I love Snape 

3-klasista

Wysłany: 2007-03-31, 18:14   

rozszerze odpowiedzi na pytanea 3 i 4
3. slychac muzyki (rock, metal), samotne spacery nad Wisle (mam niedaleko), grac w quidditch'a (niestety tylko na komputerze), ogladac Mythbusters i w przyszlosci (mam nadzieje ze niedalekiej) mam zamiar napisac slash JP/SS
4. co roku rywalizuje z takim jednym chlopakiem w mojej szkole o miano najlepszego ucznia ;p

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2007-04-01, 01:35   

1 Cóż...Klawa po prostu.

2 16 lat

3 HP, anime yaoi, ogólnie książki, straszne historie, horrory...można by wymieniać do jutra ;-)

4 Eee...średnio.

5 OPCM, zaklęcia i transmutacja.

6 Kocham!

Casidy 

7-klasista

Wysłany: 2007-04-09, 09:27   

1) Po prostu Casidy
2) 13 lat (prawie)
3) poza Snape`m i slashami? Wszystko :-D
4) Grożą mi szóstki ze wszystkiego. To ma być dobrze?
5) Czarna Magia (wiem, ze jej w Hogwarcie nie nauczaja, ale samemu tez można się uczyć, co nie?) Eliksiry, OPCM (wolę atak), zielarstwo, Historia Magii (Czarnej).
6) Czy lubię? Ja beż nich żyć nie mogę!
Z ciekawości ile los ich mi dał

Mojwa 

Order Merlina II klasy
Idealistka

Wysłany: 2007-04-19, 16:40   

1. Anna Maria Magdalena "Mojwa" Chack [fikcyjne niemal wsyzstko poza pierwszym imieniem i ksywką xD]
2. prawie 15
3. Konie i jeździectwo, HP, IRA [polksi zespół rockowy a nie irlandzka armia xD] i pisanie blogów :) i opowiadań ;)
4. na koniec 1 gim 4,8 a na 2 grozi mi około 4,2.. Źle, wiem.. Ja się poprawię! :D
5. Transmutacja i OPCM.
6. A lubię, nawet bardzo choć ostatnio wolę internetowe opowiadania... Pewnie dlatego, że więcej czasu przed monitorem spędzam niz przed czymś innnym

Pozdrawiam

mini 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-05-01, 16:26   

1 Julita "mini"
2 17 lat (formalnie :mrgreen: )
3 książki yaoi zwierzęta i rośliny sztuka
4 cóż nie wyjdę już chyba na skromną - jestem w pierwszej 3 w szkole
5 hmm... eliksiry ONMS OPCM zaklęcia i runy
6 uwielbiam - to za mało

Seri 

7-klasista

Wysłany: 2007-05-10, 15:39   

1)Seri
2)17 latek mam tra la la
3)Zwierzęta, manga, anime, yaoi<oczywiście slash HP 8-) > wiersze
4)ekhem muszę się wypowiadać? Nie no kiedy się przyłożę to jest dobrze ale czasami to szkoda słów
5)OPCM, transmutacja<czasami mam straszną ochotę przetransmutować mojego brata w robaka i go zgnieść :lol: > no i oczywiście Eliksiry, cholernie trudne ale za to jaki nauczyciel<ślini się :-P >
6)Bardzo, często nie można mnie od nich odciągnać
7)Mój charakter? Hmm ciężko to stwierdzić. Raz jestem niepoprawną optymistką, romantyczką a innym razem we wszystko wątpię i mam grobowy nastrój. Czasami tryskam dobrym humorem a czasami bez tarczy do mnie nie podchodzą. Osobiście uważam się za prawdziwą Ślizgonkę bo potrafię człowieka zrównać z ziemią w kilka sekund i to tylko słowem. Jestem też wredna ale tylko kiedy ktoś zasłuży. No i oczywiście bezczelna<moja mama coś o tym wie>. No dobra koniec tego gadania.

Nawet nie mówię do jakiego domu chciałabym trafić 8-)
A czasem smutny, jako pieśń stepowa,
A czasem jako skarga nimfy miętki,
A czasem piękny jak aniołów mowa;
Aby przeleciał wszystko ducha skrzydłem;
Strofa być winna taktem, - nie wędzidłem.

Lady Godiva 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-05-10, 19:44   

1. Lady Godiva
2. 21 (ueee, ale jestem stara:)
3. dobre książki, sztuka, ostatnio w szczególności 16-wieczne malarstwo flamandzkie, języki obce
4. grzeczna studentka, która wszystko zalicza w terminie;)
5. Numerologia, transmutacja, zaklęcia, starożytne runy
6. wielbię książki, nie potrafię bez nich żyć:)
7. dr jekyll & mr hide:) bywam miła, ale jak ktoś mnie wkurzy to pokazuję pazurki. Nie cierpię lenistwa i robienia wszystkiego po najmniejszej linii oporu. Okropna ze mnie purystka językowa, błędy ortograficzne doprowadzają mnie z miejsca do szału. Jestem niezależna i nie cierpię, kiedy ktoś usiłuje mi dyktować co powinnam robić. Voila:)

War Angel 

6-klasista

Wysłany: 2007-05-14, 16:02   

1. War Angel
2. 20 już niedługo
3. Psychologia, slash, motocykle, konie, genealogia
4. heh... to zależy czego ;)
5. eliksiry, czarna magia i OPCM, mogą być jeszcze runy
6. Bardzo... najchętniej te nie związane ściśle z tym czego się uczę
7. Jestem typem manipulatoro-kombinatora... heh... a co... jestem osobą ambitną i o raczej dominujących, przywódczych skłonnościach, lubie kombinować i intrygować i lubie posmak niebezpieczeństwa... jeśli coś jest moją pasją to nie mam zwyczaju jej porzucać, lubie uporsządkowane sytuacje nad którymi panuje, zawsze wierna swoim zasadą i przyjaciołom, nie zdradzam swoich sekretów a tych mam wiele...
Przez śmierć - do nieśmiertelności
Anioł Wojny

NeenAsh 

Pani Minister

Wysłany: 2007-05-14, 16:49   

1. Wystarczy NeenAsh... oraz zdrobnienia typu: Neen, Neeśka... dopuszczalna jest też wersja Neena :)
2. Skończone 18
3. Książki, tematyka okołopotterowska, muzyka, kino, kwiaty/florystyka, inne chwilowe zainteresowania
4. Obiecuje uczyć się najlepiej jak tylko będę mogła :P
5. OPCM, transmutacja, eliksiry, zaklęcia, astronomia...
6. Bardzo... nie mogę żyć bez czytania :D Kocham to i książki, a zwłaszcza te, których akurat nie powinnam czytać ]:->
7. Odważna, lojalna wobec przyjaciół i bliskich, wredna dla denerwujących mnie osób, złaśliwa czasami, czasami "inna", broniąca tego, na czym mi zależy... strasznie kombinująca w niektórych sytuacjach :D

piorunia 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-05-14, 18:43   

1. piorunia
2. prawie 22
3. slash, pisanie, betowanie, japoński, islandzki, francuski, malowanie, Photoshop 7, czytanie, mój myszkoskoczek, rodzina, znajomi, trochę astronomia
4. Średnio na jeża, mam przedmioty, które idą lepiej, a inne gorzej
5. transmutacja, numerologia, zaklęcia, obrona, astronomia, eliksiry
6. lubię, szczególnie Kinga
7. Charakter: cóż, w rzeczywistym świecie jestem spokojną osóbką, starającą się przeciwdziałać uparcie tkwiącej we mnie ksenofobii, jak na razie z różnym skutkiem. Pesymistka. Posiadająca wiele zwariowanych marzeń. Szczera, nie lubiąca ludzi o wysokim mniemaniu o sobie, samokrytyczna.

Ulubiony program narkomanów: Tydzień na działce

Wszelkim plastikom mówimy nie!
Oprócz kart kredytowych...

Linki usunięte, ponieważ zawierały wirusy.
A.

Kas 

3-klasista

Wysłany: 2007-05-24, 13:15   

Czas na pierwszego posta (;

1. Kas, Kasja, Kaśka...
2. 20(starość nie radość :-D )
3. Dużo tego jest: świat HP, yaoi, wiek XIX i XX, czasy Napoleona, siatkówka, piłka nożna, muzyka...
4. No raczej tak, ale jak z życiem różnie bywa.
5. OPCM, eliksiry, zaklęcia.
6. Uwielbiam.
7. Hm, uczciwa, obowiązkowa, ciekawa wszystkiego.

- To nieistotne. Teraz przestań gadać i rozłóż nogi.

- Ale profesorze...

- Potter, zamknij się!

angel 

Prefekt Ravenclaw
Angel of Night Władczyni żywiołów

Wysłany: 2007-05-27, 19:03   

1) angel
2)niestety już 20
3)slash, różnego typu opowiadania, manga, Japonia(cudowny kraj), muzyka
3)przeciętniak ze mnie :-)
4)OPCM, runy, eliksiry
6)Ubóstwiam
7)Jestem spokojna, niektórzy twierdzą że zbyt spokojna. Jestem lojalna, przyjaciele twierdzą że potrafię słuchać. Trudno wyprowadzić mnie z równowagi, ale jak komuś się to uda, wtedy wybucham jak wulkan i lepiej nie podchodzić.

Opętana marzeniami
W sny twoje zaglądam
Pragnę
Przeszłość zacieram
Przyszłość kształtuje
Tęsknię
Grzechu nie pamiętam
Pokory nie odczuwam
Nienawidzę

Kagome 

7-klasista

Wysłany: 2007-05-29, 15:48   

1. Kagome, a na imię mam Ola
2. 15
3. Oj dużo rzeczy, lubię mangę i anime( szczególnie Bleach i Inuyashę) lubię słuchać muzyki i bazgrolić po zeszytach (najlepiej od fizyki, ma najwięcej niezapisanych kartek xD) , slash ( ten mały i ten mocniejszy, mając lat dwanaście przeczytała serię herbacianą, skutek : kompletnie spaczony umysł xD, Japonia oraz Anglia i różne puchate zwierzaki :)
4. Można tak powiedzieć, jak się bym postarała byłoby lepiej, jak narazie średia 4,31
5. Na pewno OPCM i myślę tez, że eliksiry.
6. Nie lubię, kocham, ale tylko te, które są dobre i mają w sobie to coś, że gdy zacznę czytać nie przestaje aż do ostatniej strony.
7. Hmm w szkole czy na podwórku jestem osoba cichą i dość nieśmiałą chyba dopiero na necie wychodzi moje prawdziwe, rozgadana ja. Jestem niebezpieczne dla otoczenie xD jeśli się za bardzo rozgadam to powinni mnie zamknąć. W rozmowach staram się dopasować wszystko do tematu i do osoby, czym . Staram się być poważna, ale jak dostaję głupawki to lepiej z drogi wiać :).

"Gówno i kapusta zawsze w parze idą - rzekł sentencjonalnie Percival Schuttenbach. - Jedno popędza drugie. Perpetuum mobile!"
Andrzej Sapkowski, Chrzest ognia
Po drugiej stronie zwierciadła
_________

Keiri 

1-klasista

Wysłany: 2007-06-02, 07:19   

1. Jestem Snape. Naia Snape.
2. Na serio czy tyle, ile mi dawają? Bo mam 13 latek (narazie nie całe), a wszyscy dawają mi około 15.
3. Cóż... Tego jest trochę. Mimo dość młodego wieku, bardzo interesuje mnie psychologia. Uwielbiam przyglądać się ludziom i na podstawie zachowań coś o nich stwierdzać. Drugim moim zainteresowaniem są książki [najbardziej FF do HP (szczególnie yaoi z parringiem HP/SS) oraz te, dotyczące Japonii (samuraje, ninja, romanse)]... Co jeszcze?
4. Uczę się bardzo dobrze, chociaż nie przykładam do tego zbytniej wagi (rozumiecie - prace domowe o 6 rano, pisane na kolanie, zero przygotowań do sprawdzianów: "Co ma być, to będzie, ja na pewno nie będę się tak wysilać").
5. Eliksiry (nawet coś robię w domu i wychodzą fajne cudeńka) oraz Czarna Magia, której w Hogwarcie nie uczą, ale w Durmstrungu na pewno tak. Gdyby były takie lekcje dla wszystkich, z pewnością zapisałabym się na Legilimencję. To chyba tyle.
6. Oczywiście, ale tylko te wybrane
7. Mój charakter? Na pewno jest bardzo zmienny. Ale ogólnie, kiedyś dowiedziałam się, że wredna ze mnie żmija, gdy kogoś nie lubię i powoli utwierdzam się w tym przekonaniu. Czasem daję taki tekścik, że wszyscy w rodzinie zastanawiają się, czy w szpitalu mnie nie podmienili. Starą urazę mogę bardzo długo chować. Jednak dla prawdziwej przyjaźni potrafię wiele poświęcić i z tego jestem dumna.

PS.: Uff... Udało mi się. Teraz czekam na przydział:)

judyta 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-06-07, 14:50   

1. judyta
2. 23 lata (ludzie ja tu jestem najstarsza??? :oops: )
3. spotr (zwłaszcza siatkówka - znaczy się tylko jako wierny kibic), ff ;-) , twórczość J. Chmielewskej i A. Christie (choć żadnym DOBRYM kryminałem nie pogardzę)
4. uczę się w sumie na 4 z plusem czy 5 z minusem, ale parę pałek też w życiu zebrałam.
5. stanie się coś jeśli przyznam, ze nie mam ulubionych czarodziejskich przedmiotów??? Serio!!! ONE SĄ NUDNE. Każdy opis lekcji czy przedmiotu (i to zarówno w książkach J.K.R, jak i ff) tylko przebiegam wzrokiem.
No dobra pewne moje zainteresowanie wzbudziła nauka teleportacji.
6. uwielbiam czytać książki, ale poniewaz mieliśmy być szczerzy dodam, że przez ostatnie pół roku przeczytałam tylko 5. (Praca magisterska).
7. Mój charakter... nie cierpię takich pytań, r....
Więc jestem nieco nieśmiała, nieco nierozgarnięta, (jakie jest przeciwieństwo bycia upartym??? - bycie uległym??? - taka też jestem), no ale jestem też nieuleczalną optymistką (nie raz słyszałam że - ponoć - zawsze się uśmiecham), jestem odważna (choć ujawnia się to tylko w sytuacjach podbramkowych - ta nieśmiałość), i mimo, że nie jestem uparta to z pewnością jestem wytrwała (pracuję jako kasjerka w supermarkecie - już ponad rok - a to o czymś świadczy).
No chyba wystarczy.
Czekam na przydział.
judyta

Poskromienie złośnika zostało zaktualizowane.

Tristan 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-06-10, 08:35   

1) Tristan
2) 21
3) Władza i pieniądze! (A tak naprawdę to niektóre anime, porządne książki, gry strategiczne, unikanie promotora i wymyślanie sposobów na uniknięcia wstawienia zmywarki. Chciała bym znaleść pracę w jakimś wydawnictwie)
4) Wszystkiego się uczę w ostatniej chwili i robie to po uprzednim wybłaganiu notatek (swoich nie posiadam).
5) Ze zwykłych: informatyka, matematyka, historia. Z magicznych: OPCM, transmutacja (chcę być animagiem, tylko małym animagiem, który będzie mógł dostać się w pobliże zadań egzaminacyjnych tuż przed sesją), runy, zaklęcia, i jeśli można to proszę seminaria z czarnej magii i eliksirów.
6) Czytanie jest moim ulubionym hobby
7) Jestem skryta i często złoślkiwa. Nigdy nie wybaczam i nie zapominam. Gdy mi na czymś zależy to to osiągnę niezależnie od przeszkód jakie staną mi na drodze. Jestem lojalna w obec przyjaciół. Brzydzę się kłamstwem i nienawidze ludzi którzy chca coś osiągnąć bez dawania czegokolwiek od siebie. Moje życiowe motto to jak nie skłamać i prawdy nie powiedzieć.

Mała Mi 

2-klasista

Wysłany: 2007-06-11, 20:38   

1. Mała Mi
2. 15 lat
3. Książki, film, teatr, aktorstwo, muzyka, spanie, yaoi, Japonia, ff, psychologia.
4. Hmm... Jam jest humanistka. Moje stopnie zależą od przedmiotu. Lubię historie, polski (czyt. literaturę), wos. Z przedmiotami ścisłymi jest słabiutko. Na sprawdzianach zdarza mi się ściągać. :oops: W sumie uczę się średnio.
5. Obrona i zaklęcia.
6. No ba! ;-)
7. Uchh... Ciężkie pytanie. Jestem chodzącą sprzecznością, optymistka zaraz pesymistka. Gaduła i małomówna. Lubiąca towarzystwo i zarazem kochająca samotność. Bardzo nieśmiała i jak powiedziała moja nauczycielka od Wosu bezpośrednia. Szczera i ironiczna, uważa się mnie za osobę miłą i uczynną, ale potrafię być wredna i podstępna. Feministka z powołania. ;-) Lubiąca sie wygłupiać, dzień bez " głupawki " to dzień stracony. To chyba wystarczy? Z niepokojem czekam na decyzję.

Telanu " Seria Herbaciana "

Och, naturalnie, że nie dość perwersyjnie... Dla mnie.

"Zawsze wiedziałem, że kiedyś mnie rzucisz dla swojego odbicia w lustrze." Kirabiyaka

Znikomy dostęp do internetu.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach