ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Dlaczego Rarry?
Autor Wiadomość
kasssumi 

Pisarz Filmów i Seriali Roku 2013

Wysłany: 2012-03-28, 20:17   Dlaczego Rarry?

Wstępnie, to tak:
We wielu fandomach najpopularniejsze fiki opierają się na przyjaźni.

Pairinguje się JOHNLOCKA

"I don't have friends. Just got one."
"Sherlock Holmes, my best friend, is dead."

Pairinguje się MERTHURA

"Two sides of the same coin."

Pairinguje się DESTIELA

"Dean and I do share more profound bond."
"I always come when you call."
"Part of me always believed that you'd come back."
etc.

Ale pairinguje się Snarry i Drarry zamiast tego?

"- They've got Ron?
- The thing Harry Potter will miss most, sir!"

Nie no, kumam, że są różne preferencje, ale naprawdę jestem zdziwiona, że Rarry (Rorry, Candyshipping, whatever) ma tak mało fanów. Ich podstawa jest naprawdę mocna, a fiki angielskie są wybitne.

Alexowy 

2-klasista

Wysłany: 2012-03-28, 21:05   

Szczerze przyznam, że dla mnie Rarry to paring jak każdy inny. Ważne, jak jest napisany. A że Ty dobrze piszesz/tłumaczysz wiem. Miałem okazję przeczytać kilka Twoich tekstów z FanFiction.net. VetChan razu pewnego linka mi podesłała, określając jako "pozytywnie zaskakujące, obiecujące".
Zerknę sobie, jak Ci idzie na Gospodzie i tym razem skomentuję. Obiecuję:]

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2012-03-29, 00:44   

Czemu rorry? A czemu nie?
Zapewne wytłumaczenie tego tym, że lubię rudzielców nie wystarczy, więc powiem, że kocham Rona całym sercem (tak, najulubieńsza postać z potterowskiej świętej trójcy). I o ile w snarry lub drarry jest ta pikanteria to rorry jest cudownie słodkie (nie pytajcie, Ewu ma dziwny sposób postrzegania słodkości).
Chociaż Ron jest takim ciamajdą to pasuje idealnie do Harry'ego. Sądzę, że to przez wychowanie Molly objawia się w nim instynkt, który każe chronić Harry'ego. Jest moim zdaniem bratnią duszą Pottera i zdecydowanie nadaje się na jego powiernika tajemnic, więc czemu nie może być jego partnerem? Mają też dobre warunki do stworzenia związku, w końcu wspólna sypialnia, ciągłe przebywanie obok siebie.
Tak, zdecydowanie rorry jest cudaśne i kocham je całym sercem, bo jeśli się kocha Rona i slash to rorry samo się robi.
Więc czcijmy wspaniałość Weasley'a. Czcijmy jego słodkość, ciamajdowatość ale też opiekuńczość, fetysze i wszystko co mają do zaoferowania wszystkie rorry świata.

Ew, która właśnie wpadła w nastrój pt. kocham, lofffciam, wychwalam.

Come for the accents, stay for the existential crisis.

kasssumi 

Pisarz Filmów i Seriali Roku 2013

Wysłany: 2012-03-29, 06:08   

Alexowy, na Gospodzie na razie nie ma nic nowego, niż to, co na ff.net. Więc nie musisz zerkać, jak już byłeś na tamtej stronce, bo to jedno i to samo. xD"
A co do odbierania Rarry, to chyba jesteś jednym z nielicznych, którzy patrzą na to w ten sposób, dlatego ma tak mało wielbicieli~.

Ewcia20212, słodkości, tęcze i jednorożce mogłyby się kojarzyć z Rarry, owszem, ALE! Jest taka jedna autorka, pisząca fiki o nich, gdzie... matko, jej angsty są okropne. I wspaniałe. Ona tak krzywdzi chłopców, że masakra. Niestety z moim zamiłowaniem do fluffu nie wzięłam się za tłumaczenie żadnego z tych angstów, bo zwyczajnie nie mam serca, ale SĄ, ISTNIEJĄ i są wspaniałe. Naprawdę! <3 No, autorka to Solstice Muse.

Odpowiedz do tematu