ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Przygody obcojęzyczne
Autor Wiadomość
Eros 

gospodziany erotoman

Wysłany: 2012-02-21, 19:53   Przygody obcojęzyczne

Erosa naszła ostatnio jedna myśli... A zarazem pytanie. Bo Eros bardzo lubi sobie filozofować przy kieliszku wina i papierosie.

Co sądzicie o przygodach z obcokrajowcami? Nie mówię, aby od razu puszczać się z jakimś Arabem, czy służyć jako pani do towarzystwa dla Hiszpana, ale... Poznajesz kogoś w internecie, boga zesłanego na ziemię by cieszyć kobiety swoim wyglądem i... Tak nagle, przypadkiem on odwiedza Twój kraj.
Spotykacie się i wiesz, że może dojść do czegoś więcej.
Czy pomyślisz - czemu nie? I wskoczysz mu w ramiona, dasz się ponieść chwili czy jednak dla Ciebie jest to granica nie do przekroczenia?

To mogłaby być interesująca przygoda, egzotyka we własnym kraju, nagły powiew świeżości, zwłaszcza gdy będzie to jakiś przystojny Brytyjczyk bądź Włoch. :->
Poza tym jest jeszcze jeden plus - Twój mały sekret wyjedzie i nie spotkasz go nagle na ulicy/w pracy/na uczelni. Będzie tylko Twój...

lobogirl 

Pisarz Filmów i Seriali | Tłumacz Roku
Champion of Chaos

Wysłany: 2012-02-21, 20:16   

Lobo podzieli się swoimi niegrzecznymi sekrecikami zdobytami w czasie mentorowania studentom z wymiany zagranicznej, znanej powszechnie jako Erasmus.
Otóż, dla Lobo Erasmus to taka seks-turystyka bez wyjeżdżania z domu. Albo i nawet bez wychodzenia z akademika, trzeba jedynie skoczyc na inne piętro i już.
Aaaaa braaaac trzeba jak leci, bo to jedyna taka okazja, nie wiadomo, kiedy trafi się następna, o ile wogóle się trafi.
Noo Brytyjczyków mam w każde wakacje na pęczki i powiem, że preferuje nad Polaków ze względu na wyższe standardy higieny i świadomosc istnienia instytucji friends with benefis. Brytyjek nie lubię. Poza tym UK imigrantami stoi, więc jeśli miła Tajka zaprasza do siebie na kolację ze śniadaniem, grzechem było nie skorzystac. Lubię tajską kuchnię.
Ale wracając do Erasmusa, gdzie dokonałam europejskiego przeględu. Włosi i Hiszpani chętnie wyrywają na każdym kroku i przy każdej okazji, ale jeśli dasz się wyrwac, potem się do ciebie nie odzywają i mają cię za puszczalską szmatę, jeśli tylko cała sprawa ograniczała się do pijackich pocałunków nad chilijskim winem i francuską bagietką na składkowej imprezie. Co tam robiło chilijskie wino dotąd nie wiem, ale było wspaniałe. I całowac Południowcy potrafią, cholera.
Hiszpanka nie da się wyrwac, ale ni z gruszki ni z pietruszki sama wyjdzie z inicjatywą i co sie wtedy dzieje, padre de mios, fc barcelona, hulio iglesjas, jak to ujął Kot w butach, na samo wspomnienie staję w płomieniach.
Czesi - zabawni, Węgrzy - ponurzy, Francuzi - nie zasłużona reputacja, wydaje im się, że na samo wejście mają pozytywną ocenę i nic nie muszą robic, Portugalczyków nie umiem odróżnic od Włochów, o Niemcach nic nie mogę powiedziec, bo moje żydowskie geny karzą mi się trzymac od nich z daleka i jakby co uciekac zygzakiem, wszak trudniej wtedy trafic. Szwedów nie rozumiem, Norwegowie są prze-u-ro-czy!
Dla jasności - nie twierdzę, że ze wszystkimi spałam, chociaż nawet jesli to moje prawo, ale starałam się wszędzie czegoś jakoś sprobowac, aż cud, że mój własny Erasmus jakoś zdołał wykrasc trochę czasu.
No, działo się.
Poza tym uważam, że dla samorozwoju i własnej edukacji należy miec przyjaciół, nazwijmy to, każdej nacji, narodowości, wyznania, koloru i stosunku do kawy. Nie tykam tylko ludzi, którzy nie czytają książek i nie chcą byc tykani.

LOBO JEST WOLNYM ELFEM I UCIEKA DO MIRKWOODU

Eros 

gospodziany erotoman

Wysłany: 2012-02-21, 20:26   

lobo, kochana, niszczysz całą zabawę będąc nie anonimową :P Ale rozumiem, musisz dbać o swoją reputację Casanovy! :D
Cytat:
Francuzi - nie zasłużona reputacja, wydaje im się, że na samo wejście mają pozytywną ocenę i nic nie muszą robic,

Matko, jak ja się zgodzę! Oni są straszni pod tym względem :/

Pewien seksowny brazylijczyk chce mnie nawiedzić w mieście za jakiś czas... I cóż. Cholera.

lobogirl 

Champion of Chaos

Wysłany: 2012-02-21, 20:30   

Ano muszę! A Ty mi tu z Erosem wyjeżdżasz! Jeśli ktoś się puszcza i seksi po Gospodzie to ja, a Ty mi rzucasz wyzwanie i widzę tu dwa wyjścia: albo pojedynek w stylu Messaliny albo naprawdę ostry, wściekły seks na zgodę!
Hej, jeśli nie jesteś w związku i nie przyjdzie Ci nikogo zdradzic to nie widzę dylematu. A jeśli jesteś w związku: seks przez Internet/ dalej niż 150 km od partnera/z obcokrajowcem to nie jest zdrada. To rodzaj masturbacji.

Eros 

gospodziany erotoman

Wysłany: 2012-02-21, 20:42   

Ahaha, no właśnie Eros (EROS, kurna! :D) jest w związku. :o Ale już nie czuje takiej radości i ma ochotę na szaleństwo, którego jeszcze nie miał szansy doświadczyć *biedny Eros* A że nie lubi zdradzać i nie zamierza to ma dylemat - ostre, czekoladowe ciacho z daleka, pachnące słońcem i morzem i mrrr czy zaprzepaścić tę szansę (i wszystkie inne) i żyć w normalnym związku po grób. Czy może dopuścić się jednodniowego... odstępstwa od swoich zobowiązań (aby ładniej brzmiało) i czuć się jak suka. :P

lobogirl 

Champion of Chaos

Wysłany: 2012-02-21, 20:44   

... zerwij na 48 godzin? Jak Ross i Rachel w Friends?

Eros 

gospodziany erotoman

Wysłany: 2012-02-21, 20:50   

Ahahah
- Kochanie, przyda nam się mała przerwa.
- Czemu?
- Sprawdzimy, czy będziemy za sobą tęsknić i czy wrócimy do siebie.
- Eee.. ok.
*2 dni później*
- Kochanie, wracam.
- Tęskniłaś?

lobogirl 

Champion of Chaos

Wysłany: 2012-02-21, 20:53   

Idealnie. Eros syty i owca cała.

Eros 

gospodziany erotoman

Wysłany: 2012-02-21, 20:55   

Nikt się nie przyłączy do dyskusji? Taki ładny Kącik powstał :<

Lady Draconia 

Pani Pomfrey

Wysłany: 2012-02-21, 20:57   

Eros, to wyjście może i nie jest takie złe, ale lepiej je zostawić jako ostateczną ostateczność. Do tego czasu lepiej zastanów się czy warto ciągnąć związek :P
Славься, Русская душа!

Arkona "Slavsia Rus"

Częściej można złapać mnie tu: https://www.facebook.com/...100010150567742

Stille 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-02-22, 01:34   

Francuzi, Francuzi, Francuzi... ich sława sprawia, że czują się bardzo pewni siebie. Oczywiście nie mówię, że to źle. Jednak, hm. Bywają zbyt bezpośredni. A to odpycha. ojjj bardzo odpycha.

Morwena 

6-klasista

Wysłany: 2012-02-26, 20:03   

pewność siebie nie jest zła:) nawet pociągająca, nie zależnie od nacji;p a jeśli chodzi o przygody obcojęzyczne... są ciekawe:) zwłaszcza jak jest lekka blokada językowa:P takie czyste pożądanie, bez zbędnych słów, to dość podniecające^^
Nie wiem czy zrywanie dla skoku w bok coś wniesie do tematu. Jeśli masz tak nieodpartą ochotę uprawiać seks z kimś innym to zazwyczaj oznacza, że zwyczajnie nie jesteś z właściwą osobą?
Można też ewentualnie porozmawiać ze swoją połówka i zaproponować otwarty związek;) i wtedy nikt nie będzie pokrzywdzony;)
Lepiej jest zerwać niż oszukiwać... Wszystko jest lepsze niż kłamstwa

Odpowiedz do tematu