ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam
Autor Wiadomość
Emiko
[Usunięty]

Wysłany: 2007-11-23, 17:24   

Młodzież normalna. To państwo dorośli (po trzydziestce i wzwyż) ustalają jakieś nienormalne zasady, normy, tabu itp. Trzeba się dokształcać, a OB wcale mnie nie spaczył. Już od dawna nic nie jest w stania mnie spaczyć. Kwestia praktyki i przyzwyczajenia :-P .

behemot7 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-11-26, 23:25   

A ja mam taką prośbę... Czy ktoś dobrze zna teksty na The Cold Desire? Bo mnie tak wzieło ostatnio na opowiadania, a najwięcej opków po polsku yaoi jest chyba właśnie na TCD i NL. Tyle, że na obu stronach zdarzają się często no... kiepskie teksty. Dlatego miałabym pytanko, czy ktoś ma takich sprawdzonych autorów? Nie wymagam jakiś cudnych tekstów, ale żeby to było na jakimś poziomie, wciągało, byłaby jakaś fabuła (nie mam nic do PWP, ale żeby jakis sens był) i było najlepiej w miarę długie i zakończone. Też wymagania mam ;-) Z TCL znam już i lubię Sachmet i Dziecko Bogów/wymarzona. Znacie coś?

Seri 

7-klasista

Wysłany: 2007-11-27, 10:59   

Z NL sprawdźsobie teksty Silver Fox:Prawo do miłości, druga częśc do tego to Zdezorientowane pragnienia, Władca Egiptu 1 i 2, Wszstko zostaje w rodzinie.

I An-Nah:Jakiś lepszy Świat(X, Tokyo Babilon), Droga do Naszhiar, Opiekun

Nie są to długie teksty ale przyjemnie sieje czyta
A czasem smutny, jako pieśń stepowa,
A czasem jako skarga nimfy miętki,
A czasem piękny jak aniołów mowa;
Aby przeleciał wszystko ducha skrzydłem;
Strofa być winna taktem, - nie wędzidłem.

behemot7 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-11-27, 16:55   

Dzięki, Seri, poczytam :-D Ma ktoś jeszcze coś?

Malina 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-12-09, 15:59   

A malinka znowu czegoś szuka.. ^___^'
Tym razem poszukuję 'Pamiętnika Arystokraty', który kiedyś czytałam, ba! Nawet wydrukowałam sobie kilka rozdziałów, a teraz nie mogę sobie przypomnieć skąd ja to wzięłam.. ^___^'
Dla znalazcy Ognista Whiskey ew Kremowe Piwo : D

behemot7 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-12-09, 19:36   

To ja Ognistą poproszę :mrgreen:
Pamiętnik arystokraty

Malina 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-12-10, 10:18   

*lewituje Ognistą w stronę behemota* Jesteś nieoceniona, moja droga! : D Zawsze wszystko znajdujesz. Rzucić hasU, że się czegoś szuka, a tu zaraz behemot Ci to podrzuca.. xD No to to skarb po prostu jest! Chyba zamkniemy Cię w klatce, złotej jeśli chcesz, i bedziesz tam siedziec i Nam znajdywać różnej maści rzeczy xD
Dziękuję Ci bardzo, bardzo, baaaardzo : ***** A skoro już to znalazłaś, to może wiesz kiedy autorka wlepi nowy rozdział czy.. czy coś? ^___^

behemot7 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-12-10, 11:26   

*rozwala się w złotej klatce i szczerzy od ucha do ucha* No, niestety nie wiem. Naru jakos wen opadł, wspominała coś komplikacjach z kompem, ale to było już dość dawno i powinna coś temu zaradzić... A szkoda, bo arystokratę i miotełkę naprawdę lubię...

Kuma 

Order Merlina II klasy
i'm drarrysexual

Wysłany: 2007-12-20, 19:58   

Ee... (nie bić!) Tak w ogóle, to o czym jest OB? I co to w ogóle?

Ja chciałam się zapytać, czy ktoś może zna jakieś fajne FF-y. Typu "Abrara Kebara", czy jakoś to było. ;-) Najlepiej krótkie. Nie muszą być tego typu. Ale jakieś krótkie, ciekawe, lekkie, śmieszne i najlepiej paring SS/Hermiona. :oops:

behemot7 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-12-20, 22:12   

OB to Ostatni Bastion, słyszałaś o nim? Wielka kobyła, Harry, Hermiona i Ginny to jeńcy wojenni, mający swoich panów :roll: Erotyka ciężkiego kalibru, nienajlepiej opisana, brak kanonu, absurdalne sytuacje, dziwne paringi. Ludzie albo z tego kwiczą, albo wytrzeszczają oczy, albo przerywają po kilkunastu stronach. Ostrzeżenie autorek, że napisały to dwie nimfomanki i miłośniczki przemocy jest bardzo prawdziwe. W razie czego mogę przesłać :mrgreen:

Altariel 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-12-21, 00:47   

Eh, a ja nie szukam niczego konkretnego, szukam tylko strasznie długich slashy HP/DM. Ostatnio przeczytałam sobie Blemisha, i naszło mnie wprost niemoralne zapotrzebowanie na nie. Oczywiście czytałam już Węża w lwiej skórze, Światło pod wodą i te bardziej znane. Kanon mile widziany, acz niekonieczny, byle długie.
Ostatni Bastion? Chyba jestem masochistką, ale chyba to przeczytam... kiedyś. Liczę na ciekawe propozycje :-)

Anya 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-12-21, 00:56   

Hm...Może być W słowach kłamców w głupców snach ? Nie jest to strasznie długie, ma 7 długich rozdziałów. Ja przeczytałam 5 i stwierdzam, że to naprawdę świetny fick. Rok 2007. Po wojnie Draco traci pamięć a Harry zabiera go z Londynu i żyją razem jako mugole.

Jest też Draco Malfoy i Serce Ślizgona Tłumaczenie, 23 rozdziały, przetłumaczonych 10 i choć nie zanosi się na kontynuację to warto przeczytać. Nie ma scen, ale współpraca Malfoya z Potterem, przedstawienie postaci Harry'ego i ich nietypowa przyjaźń są świetne.

Tyle mam, może jeszcze coś znajde.
you're slipping slowly from my reach

twitter | last.fm | tumblr

Altariel 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-12-21, 01:20   

Pierwszego ficka nie czytałam, ale z chęcią to zrobię *zaciera ręce i wierci się na krześle*. Za to Draco Malfoy i Serce Ślizgona czytałam, chyba na mirriel, ale jak sama napisałaś jest niezakończone. Borzesz, jak macie jeszcze jakieś propozycje to ja bardzo chętnie, bo jak mój głód nie będzie zaspokojony to ja chyba sfiksuję.

behemot7 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2007-12-21, 15:47   

A przerabiałaś temat HP/DM w świstoklikach na mirriel? Tam jest tego naprawdę dość sporo http://mirriel.ota.pl/for....php?f=6&t=2845 Poza tym możesz wejść na spis treśći na YF http://www.yaoifan.fora.pl/fan-fiction,2/ tam przy tytułach są określona paringi.

Kuma 

Order Merlina II klasy
i'm drarrysexual

Wysłany: 2007-12-22, 13:39   

behemot7 napisał/a:
OB to Ostatni Bastion, słyszałaś o nim?

No właśnie niestety nie słyszałam. :-( Ale jakbyś mogła przesłać, to proszę serdecznie. ;-) kumicha@o2.pl

Altariel 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2007-12-22, 18:20   

No widziłam, widziałam, troche przeglądałam, ale tam najczęściej są podawane linki do jednoczęściówek, a ja przeczytałabym coś dłuższego. Ups, a ja o yaoifan zapomniałam. Dobra, to ide pobuszować, ale gdyby ktoś jeszcze by znał to ja czekam :-)
Ja też bym prosiła o OB (ach, te skłonności masochistyczne) altariel100@gmail.com. Z góry dziękuje.
____
Edit: Spoiler, mały, ale zawsze
Znów mam chcicę, ale tym razem na pairing [size=9]Albus Severus/Scorpius[color=red][/color][/size] Zna ktoś może coś? Ucałuję za ff

Panna Kejt
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-10, 21:41   

O Ostatnim Bastionie słyszałam same złe rzeczy i bardzo, bardzo chciałabym to przeczytać. Czy ktoś mógłby być tak miły i przesłać go również mnie? groszkowa@poczta.onet.pl
W zamian oferuję dozgonną wdzięczność i bezgraniczne uwielbienie do przyszłego wtorku włącznie.

Czarny 

1-klasista

Wysłany: 2008-01-12, 21:58   

Czy jest tutaj ktoś, kto dysponuje możliwością wysłania mi Sami-Wiecie-Czego? Byłbym dozgonnie wdzięczny, bo mi wirus zeżarł, a ochota mnie naszła, żeby przeczytać. Mój mail: tancerz_nocy@vp.pl.
Z góry dziękuję
Czarny
Błagam ludzie! Dajcie coś nowego! Coś, czego jeszcze nie czytałem i nie widziałem. Zróbcie z Pottera śpiewaka operowego-kastratę, tancerza, geniusza, potwora. Ale wstrząśnijcie mną! Zostawcie mnie rozsypanego na kawałki i nie mogącego się pozbierać! W końcu jest tyle możliwości! (Tylko nie Draco-dziwka po raz 6 w tym miesiącu i eliksir prawdy ujawniający skrytą miłość Pottera do Snape'a po raz 4. DI wystarczy jedno.)

Ritta

1-klasista

Wysłany: 2008-01-28, 11:10   

Witam,

poszukuję zdjęcia, czy też raczej obrazka na którym są Draco i Harry, a jest on 'zrobiony' z plakatu Brokeback Mountain.

Dziękuję za pomoc. :)

Emiko
[Usunięty]

Wysłany: 2008-01-28, 12:36   

Ja mogę wysłaś OB. Kto chce, to niech się w PW zgłosi.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach