ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam
Autor Wiadomość
okruszek 

1-klasista

Wysłany: 2015-12-01, 20:07   

Szukam opowiadania, chyba snarry, gdzie wątkiem pobocznym jest historia pewnego niezwykłego trójkąta: Hermiona-Draco-Nevlli. Akcja toczy się w Hogwarcie, ale pamiętam taką scenkę, gdzie babcia Nevilla miała przyjść na kolację by się przekonać, że jej wnuk nie jest zdominowany. Hermiona była wtedy chyba w ciąży.
Mam nadzieję, że ktoś kojarzy tytuł. Moja dziurawa pamięć niestety na próżno próbowała się poskładać i nici z tego wyszły.

Gizmo 

ArcyMag

Wysłany: 2015-12-01, 20:21   

To jest The Apple Tree Philo, po polsku znane jako Jabłoń. Ale nie wiem, gdzie można znaleźć tłumaczenie, bo czytałam tylko oryginał.

Jaźwiec pełnom gembom

Jeśli chcesz, żeby coś zostało zrobione dobrze, zrób to sam, jakżeś taki Słodowy

Aribeth 

Prefekt Gryffindoru
Tanczaca z wachlarzami

Wysłany: 2015-12-02, 11:20   

Okruszku, Jabłoń była kiedyś na Zakazanym Lesie, powinna też być na snarry.hekko

okruszek 

1-klasista

Wysłany: 2015-12-04, 18:17   

Aribeth, Gizmo na prawdę WIELKIE dzięki. Myślałam, że moje ostatnie szare komórki umrą śmiercią tragiczną próbując przypomnieć sobie ten tytuł. Dziękuje w imieniu swoim i ich.

linka 

5-klasista

Wysłany: 2016-01-11, 23:14   

Szukam o ile się nie mylę prawdopodobnie drarry.
Jedyne co gdzieś mi tam świta to, że początek był o tym jak po wojnie Draco wraca do Hogwartu aby skończyć naukę i wszyscy go nienawidzą albo dokuczają mu. Czy ktoś coś takiego kojarzy?
Niestety nic więcej nie wiem, ponieważ dawno temu zaczęłam coś takiego czytać ale nigdy tego nie dokończyłam i tak jakoś ostatnio wspomniało mi się o tym ;)

beata

4-klasista

Wysłany: 2016-02-13, 21:38   

Lew i wąż, E. Waters w tłumaczeniu Akuma Nakago.
Bardzo mroczna, z elementami sadyzmu historia. Opowiadanie było zamieszczone na FanfictionNet, niezakończone i usunięte przez tłumaczkę.
Prawdopodobnie dostępne wyłącznie na jakimś chomiku (mam świadomość, że się narażam).
B.

okruszek 

1-klasista

Wysłany: 2016-02-29, 21:01   

Moje szare komórki znów odmówiły mi posłuszeństwa, więc po raz kolejny zwracam się o pomoc. Szukam, najprawdopodobniej snarry, gdzie Harry ma w sobie erynie, które pomagają mu we śnie zabijać śmierciożerców. Przez przypadek w pewnym momencie chcą zabić Seva, ale gryfon nie dopuszcza do tego zamykając się we własnym umyśle. Sev z kimś jeszcze próbują się do niego przedrzeć. Komuś coś może świta jaki tytuł nosi ten ff?

carietta 

Order Merlina II klasy
puckurt is everything

Wysłany: 2016-03-01, 12:06   

A to nie jest Herbacianka? xd klik

okruszek 

1-klasista

Wysłany: 2016-03-05, 19:49   

Carietta, kłaniam ci się w pas. Właśnie o tego ff mi chodziło. Czytałam go wieeeeki temu, a wygląda, że moja pamięć z czasem dziurawieje coraz bardziej.
Wielkie dzięki za pomoc.

Violette 

1-klasista

Wysłany: 2016-03-10, 23:22   

Tina napisał/a:
Violette, wydaje mi się, że chodzi Ci o opowiadanie "Mroczny Znak" -> https://www.fanfiction.ne.../1/Mroczny-Znak Opisana przez Ciebie scena jest w przedostatnim rozdziale :)

Niestety Tino, to nie to opowiadanie. Tamto było... cóż, na pewno nie należało do Zilidyi, co poznałam od razu. Zilidya pisze zupełnie inaczej, więc nie mogła być autorką tamtego tekstu.

Ale dziękuję za pomoc.

Później prowadziłam jeszcze śledztwo na własną rękę i dowiedziałam się, że tekst prawdopodobnie zniknął z Internetu dawno, dawno temu i już go raczej nigdy nie zobaczę.

Jednak jestem pewna, że nigdy nie zapomnę tej sceny. Ona była taka podniosła, nieco mroczna. Harry leżał na ziemi, Severus przyłożył mu sztylet do szyi, mimo iż nie chciał (niestety nie miał wyboru), po czym naciął skórę. Magia zaczęła opuszczać Harry'ego... a potem nagle wszystko się zmieniło. Nagle to z Voldemorta zaczęła wyciekać magia i trafiać do ciała Harry'ego. Nie pamiętam, czy Voldemort zginął wtedy, ale na pewno Harry w jakiś dziwaczny sposób zaczął pobierać od niego magię.

Pamiętam, że wtedy to opowiadanie wstrząsnęło mną do głębi. Było tak bardzo w moim stylu.

Jeszcze raz dziękuję za odpowiedź, Tino. Jestem wdzięczna, że chciałaś mi pomóc. Szkoda, że to jednak nie to opowiadanie ^^"

PS. Wiem, że odpisuję dawno po czasie, ale czułabym się gorzej, gdybym nie odpowiedziała wcale.

Nichiko 

Pracownik Ministerstwa

Wysłany: 2016-04-01, 16:05   

Kojarzysz ktoś może tekst, w którym autorka zastanawiała się jak napisać "tricksterka" czy "tricksterini"? To chyba było na AO3, ale nie pamiętam...

Aribeth 

Prefekt Gryffindoru
Tanczaca z wachlarzami

Wysłany: 2016-04-03, 20:15   

Nie wiem, czemu, ale tego typu rozkminy kojarzą mi się z lobo, wiec może to jeden z jej tekstów z Lady Loki?

shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-05-23, 20:46   

Szukam opowiadania drarry, w którym Draco zabiegał o względy Harry'ego w tradycyjnym czarodziejskim stylu, że przez jakiś czas aż do oficjalnego zaakceptowania nie mogli się dotknąć.

Tina 

Woźny

Wysłany: 2016-05-24, 21:11   

shinu, przypuszczam, że chodzi Ci o Musi kochać Quidditch :)

shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-05-28, 01:24   

Jako, że byłyście bardzo pomocne przy poprzednim opowiadaniu to szukam kolejnych dwóch :)

1. Harry i Neville przyjmują uczniów do swoich rodów żeby ochronić ich przed możliwością zemsty rodziców śmierciożerców, którzy mogliby wykorzystać magię krwi.

2. Pairing HP/LV, gdzie chyba aby uniknąć wojny Harry ma się związać z Voldemortem, pamiętam że Tom wysłał mu szkatułkę z pierścieniem rodzinnym i chyba pisali do siebie listy ale nie pamiętam czy przez sowy czy właśnie przez tą szkatułkę.

Wydaje mi się, że oba czytałam na tym forum ale jakoś nie mogę ich odnaleźć.

Aribeth 

Prefekt Gryffindoru
Tanczaca z wachlarzami

Wysłany: 2016-05-28, 20:20   

jedyne, co mi się kojarzy z tym drugim opisem, to "Przypadkowo Twój", ale pierwszy opis nic mi nie mówi :(

Tina 

Woźny

Wysłany: 2016-05-30, 10:18   

Pierwszy to Demony

Drugi kojarzę, ale tytuł zaginął mi gdzieś w pamięci ;) Jak sobie przypomnę, to dam znać.

shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-05-30, 12:38   

Bardzo wam obu dziękuję :)
Niestety Aribeth nie o ten tytuł mi chodziło.
Jakaś adminka mogłaby skasować mój drugi post, nie powinien był powstać a mi nie udało się go skasować, mogę go tylko edytować.

MagnusBane 

1-klasista

Wysłany: 2016-06-14, 07:43   

Poszukuję opowiadania Drarry, gdzie Harry otrzymał od Draco naszyjnik, który zmieniał kolor. Na czas jakiś świąt czy po prostu wolnego od nauki, Harry mieszkał z Syriuszem i być może także z Remusem. Tam molestowali go seksualnie bliźniaki Weasley i naszyjnik, który nosił Draco, stał się czarny.
Liczę na Waszą pomoc :)

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2016-06-30, 01:05   

Ok, tak więc nie szukam nic konkretnego, bardziej ogólnie:

mrocznie (maybe dark!Harry?), pairing Harry i ktoś z "ciemnej strony mocy" (Snape, Voldemort, Lucjusz itd. itp.)
Bez podróży w czasie, język polski lub angielski xD

Jak ktoś ma coś ciekawego to polecać ;)

(Ogółem szukam nie dla siebie, a osobiście obracam się bardziej po jasnej strony mocy w HP XD)

"Sometimes there's other things you wouldn't think would be a good combination that end up turning out to be like a perfect combination. You know, like two people together, who nobody thought would ever be together..."

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach