ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara
Autor Wiadomość
Onlyone79830 

1-klasista

Wysłany: 2017-12-08, 18:12   

1. OnlyOne79830 lat 18.
2. Czytanie, pływanie, zwiedzanie I poznawanie innych krajów I ich kultur, nauka obcych języków.
3. Czytam I nie mam określonego gatunku czy tematki.
4.Osobiście wole ksiąki.
5.Kot - są wyjątkowo samodzielne I mają charamterek. Wybierają tylko jednego pana.
6. Obecnie prowadzę remont. Pokuj będzie w kolorach czeni I bieli.
7. Tłumacz przysięgły. Jestem tylko człowiekiem więc zalerzy mi na zarobkach ale I moją pasią są obce języki..
8. Żuć mnie na porzarcie wilkowi a ja wróce jako władca watachy.
9. Samodzielna, zaczytana, pomocna

Ja, OnlyOne79830, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, OnlyOne79830, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Mogami-san 

1-klasista

Wysłany: 2017-12-26, 23:51   

1. Mogami-san, 21.
2. Interesuję się wszystkim związanym z medycyną i chemią. W wolnych chwilach lubię oglądać seriale, czytać książki lub po prostu zabijać czas w internecie.
3. Głównie czytam książki związane z medycyną i diagnostyką laboratoryjną (tak wiem, nuda) ale jeśli mam czas dla siebie, to lubię czytać fantastykę (Tolkien, Sapkowski...)
4. Myślę że ekranizację popularnych książek to dobry pomysł. Oczywiście zazwyczaj dzieje się tak, że film nie oddaje w pełni klimatu książki, ale skoro książka jest popularna, to musi interesować większą liczbę osób i dzięki jej ekranizacji może zainteresować również tych, którzy o niej wcześniej nie słyszeli. Ogólnie wszystkie rzeczy, które zachęcą w jakiś sposób ludzi do czytania uważam za jak najbardziej trafione ;)
5. Moim wymarzonym zwierzęciem jest moja kotka Luna. Nie wiem czy mogę ją nazwać "wymarzoną" skoro istnieje, ale jest ona mieszanką maine coona i syberyjskiego. Dlaczego właśnie ona? Jest cudownym towarzyszem. Inteligentna, posłuszna [dodaj kilka cech idealnego kota]. Kiedy mam gorszy dzień, to zawsze potrafi mi poprawić humor.
6. Moja sypialnia byłaby połączeniem praktyczności i przytulności. Byłaby miejscem gdzie mogłabym się zrelaksować i jednocześnie miło spędzać czas z drugą połówką.
7. Moim wymarzonym zawodem jest diagnosta laboratoryjny. Dlaczego? Bo ta praca łączy ze sobą medycynę i chemię, wymaga od Ciebie pełnego skupienia i szukania nietypowych rozwiązań różnych problemów, ponieważ od Twojej pracy (jej szybkości, dokładności i precyzji) zależy życie wielu ludzi.
8. Odpowiedzialność
9. Dwudziestojednoletnia studentka analityki medycznej. Oddana przyjaciółka, osoba która nie lubi skomplikowanego życia. Mówiąca ludziom prawdę (zbyt leniwa aby zapamiętywać kłamstwa mówione poszczególnym osobom i późniejsze ich utrzymywanie). Niepoprawna romantyczka szukająca kogoś, kto ją po prostu pokocha. Dokładna w swoim działaniu, lubiąca porządek (czasami zahacza to nawet o pedantyzm xD)

Ja, Mogami-san, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Mogami-san, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach