ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki żywioł do ciebie pasuje

Jaki żywioł jest najbardziej "twój"
Woda
32%
 32%  [ 9 ]
Ogień
25%
 25%  [ 7 ]
Powietrze
25%
 25%  [ 7 ]
Ziemia
17%
 17%  [ 5 ]
Głosowań: 28
Wszystkich Głosów: 28

Autor Wiadomość
Fantasmagoria.~ 

Order Merlina II klasy
aka Severus Snape

Wysłany: 2014-11-26, 03:01   Jaki żywioł do ciebie pasuje

Jako, że dawno nie było tutaj nowego tematu, zakładam bo tak.
Znaleźć test, w którym są tylko 4 żywioły i nie jest on skrajnie głupi naszukałam się trochę :P Dlaczego 4? Bo to są podstawy i tego się trzymam. Nie sposób teraz szukać mi testu ani też wymyślać taki, gdzie byłyby wszystkie włącznie z drewnem, lodem, ciemnością i światłem, piorunem, Sercem Kondrakaru i kto wie czego jeszcze i w jakiej religii, stylu życia, filozofii etc. xD Oczywiście, testu i tak robić nie musicie, jeśli jest jakiś żywioł, z którym jesteście na 100% :P

http://www.gotoquiz.com/w...element_are_you

Mnie, naturalnie, jak zawsze wyszła woda. W sumie, lubię wodę - nie umiem pływać, bo nie lubię się męczyć, ale w wodzie mogę spędzać czas godzinami. Bardzo lubię też deszcz, (chyba że wychodzę na imprezę w pełnym makijażu pieszo a nie samochodem np xD), trzeba mnie trzymać żebym nie wychodziła na zewnątrz za każdym razem jak jest burza (bo to w sumie niezbyt bezpieczne xD), ale powietrze tak cudnie pachnie, a deszcz taki fajny <3. Jedyne czego nienawidzę w związku z deszczem to błoto. Woda generalnie mnie uspokaja, lubię się na nią choćby patrzeć - jak rozmyślam, czy wręcz przeciwnie: wyłączam się i wyciszam. Kocham wodę tak bardzo, że miałam swoją fazę na to, by iść do Marynarki xD. I wiele, wiele innych, mogłabym duuużo o tym mówić.

W zasadzie, zawsze lubiłam ten żywioł, zawsze był u mnie na pierwszym miejscu - już za czasów, gdy oglądałam W.I.T.C.H, Naruto etc., zanim jeszcze się spotteryzowałam. W sumie, to sięga czasów Pokemonów, bo tam też moje ukochane pokemony ( te związane jakkolwiek z jakimś żywiołem, bo ogólnie najbardziej lubiłam te co oddziaływały psychiką jak Psyduck [choć to-to też wodne xP] czy Alakazam, albo Mewtwo :3) zawsze były wodne, typu Squirtle czy Poliwrath (wyjątkiem jest Bulbasaur, którego nie jestem w stanie nie kochać :lol:) xD

Jeśli miałabym obstawiać tak poza testem - moim drugim żywiołem byłoby powietrze, tak sądzę. Bez konkretnego powodu, I think so.

A wy? Z którym żywiołem jesteście "za pan brat"? :P
But you know legends never die!

Ostatnio zmieniony przez Fantasmagoria.~ 2014-11-26, 12:35, w całości zmieniany 1 raz  

Jeanne. 

skrzat domowy
Rzan.

Wysłany: 2014-11-26, 11:09   

Błędny link - dałaś do rezultatów :) Link do testu: http://www.gotoquiz.com/w...element_are_you

U mnie jak zawsze wyszedł ogień, ale może też dlatego, że chciałam by wyszedł?xD

anger, flames, but not always destructive. most the time your just mistreated and mishandle then things get out of hand. you like lighting up the darkness for people and showing them the way, but disrespect you will not take.

Uwielbiam bawić się z ogniem, palić świeczki, oglądać fajerwerki, etc!

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii

Al 

Opiekun Gryfonów

Wysłany: 2014-11-28, 04:18   

Mi wyszedł ogień, chociaż jakoś nie czułam, bym miała z nim wiele wspólnego. xD

Twój wynik:

Ogień 86%

73% Ziemia

46% Wiatr

27% Woda

Daleko mi od wody, do Wiatru mam połowę drogi, dominuje ogień i ziemia. Cokolwiek to znaczy :D

Lilka
[Usunięty]

Wysłany: 2014-11-28, 16:56   

Twój wynik:

Ogień: 77 %
Woda 60%
Ziemia 43%

Spodziewałam się tego wyniku. Kocham pływanie, jestem zodiakalną rybcią (najchętniej bym się nie wynurzała spod wody podczas pływania), ale tak naprawdę, to zawsze garnęłam się do ognia. Chyba ze względu na ciepło jakie niesie. I skalę zniszczeń, jakie jest w stanie wyrządzić, gdy się go nie okiełzna. Zupełnie jak ja.

Martynax 

Opiekun Puchonów
It Is What It Is

Wysłany: 2014-11-28, 17:05   

Mi wyszedł ogień na 88%, nie skupiałam się na tym, żeby to mi wyszło, także... xdd chyba że zadziałała podświadomość, ale :P na 54% jestem też ziemią, na 31% wodą i na 24% powietrzem xdd

lana4444 

Prefekt Hufflepuffu

Wysłany: 2014-11-28, 17:11   

A ja wiedziałam, po prostu wiedziałam, że to Ziemia :)

Ziemia 88%

Ogień 76%
Woda 64%
Wiatr 65%

- całej reszty nie interpretuje, ale cieszę się, że są na wysokiej - podobnej - pozycji :) Nic, co ludzkie, nie jest mi obce ;)

Snarry rulez!!!

Rasp. 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2014-11-29, 21:14   

Ogień. Nie mogę powiedzieć, że jestem zdziwiona xD

Ogień 88%
Ziemia 39%
Wiatr 18%
Woda 9%
Sami podali się na tacy pod drzwi

Gizmo 

ArcyMag

Wysłany: 2014-11-29, 21:34   

Ziemia.
Przed zrobieniem testu sądziłam, że wyjdzie ziemia, ale podczas jego robienia miałam wrażenie, że sporo odpowiedzi wskazuje jednak na powietrze. Że o ogniu nie wspomnę. Ale wyszła ziemia i to z dość dużą przewagą nad resztą:
ziemia 86%
powietrze 61%
ogień 55%
woda 30%
Sądzę, że problem z wodą polegał na tym, że za dużo odpowiedzi wskazujących na ten żywioł miało związek z pływaniem. Nie umiem pływać. Nie mam nic przeciwko pływaniu statkami, kajakami czy rowerami wodnymi, ale z trudem utrzymuję się na wodzie, kiedy mam płynąć wpław. Podejrzewam, że stąd tak mały udział wody, choć ogólnie dość ją lubię.
Starałam się być szczera w odpowiedziach, ale momentami miałam problemy, bo brakowało takiej, jaką faktycznie najchętniej bym wybrała. Najbardziej widoczne było to w pytaniu o ulubione zajęcie nocne - czy to moja wina, że nocą najbardziej lubię po prostu spać?... ;-)
Z opisem w dużej mierze się zgadzam, choć pierwsze słowo budzi mój odruchowy sprzeciw. Ja? Ja przecież jestem wiecznie młoda! :-P No i ostatnie zdanie trochę nie tego, bo to może być niebezpieczne i nikomu nie radzę. Wbrew pozorom pozory naprawdę mylą.
Cytat:
anciet, wise, mothering and caring are you. you love to help those in need, and sometimes even help those who aren't in need. you are still and patient and open minded. you are a true person to look up to

Yuri-Onna 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2015-04-13, 22:29   

Sądziłam, że wyjdzie woda, a tu niespodzianka, okazałam się nad wyraz "ziemista", aż 81% Ogień, którego zupełnie nie brałam pod uwagę, dostał aż 70%, wiatr też niemało, bo 62%, zaś woda, którą obstawiałam jako pewnik - ledwie 43%
Czyli totalnie nie znam się na żywiołach...
Natomiast opis:
Cytat:
anciet, wise, mothering and caring are you. you love to help those in need, and sometimes even help those who aren't in need. you are still and patient and open minded. you are a true person to look up to.

jest bardzo ładny, nie przeczę, choć chyba czyni mnie nieco nazbyt asertywną niż jestem w rzeczywistości.

Fandomy, w których femslashuję: Władca Pierścieni, Harry Potter, Puella Magi Madoka Magica, MCU, Kroniki Amberu, Gra o Tron, Wiedźmin, Opowieści z Narnii

lilyan 

Prefekt Slytherinu

Wysłany: 2015-04-13, 22:49   

Zawsze wiedziałam, że jestem zbudowana na zasadzie kontrastu - kolejny test to potwierdza.

Ogień - 86%
Woda - 79%
Ziemia - 74%
Powietrze - 53%

Coś w tym jest, bo i mam wybuchowy charakter, jestem strasznie nerwowa, a kiedy się rozkręcę to i destrukcyjna dla siebie i przede wszystkim otoczenia, ale z drugiej strony jak załapię pewną fazę to jestem uduchowioną, spokojną osobą. Chyba czas się wybrać do psychiatry :D

SzmaragDrac 

7-klasista

Wysłany: 2015-04-22, 13:18   

Woda - 93%
Ogień - 84%
Ziemia - 79%
Powietrze - 40%

Podejrzewałam, że wyjdzie mi sporo wody, ale nie sądziłam, że tak mało powietrza. No cóż, ognia w ogóle pod uwagę nie brałam, a tu proszę, drugie miejsce ;)

Cytat:
smooth, steady, you know your course of life. you know that you will probably only have one destination, but it doesn't bother you because you take your time and wind your path on the way there. you know you will get there, it just depends on when.
Być może jednak coś w tym opisie jest.

Niebieski 

5-klasista

Wysłany: 2015-04-23, 07:15   

Wyszedł mi ogień 77% aż sama się dziwię, bo mam z ogniem tyle wspólnego co lodowce :P. Woda i powietrze po 61% i jakieś tam resztówki ziemi. Ale serio ja i ogień, bardziej bym sie powietrza spodziewała.

Basiq 

1-klasista

Wysłany: 2015-08-16, 19:24   

Ziemia: 83%
Woda: 79%
Ogień: 69%
Powietrze: 53%

Kurumi 

Mag
| | Walking disaster | | Drama Queen

Wysłany: 2015-08-18, 18:20   

Ogień: 79%
Ziemia: 79%
Woda: 65%
Wiatr: 60%

Well, nie spodziewałam się ognia tak wysoko? Chociaż w sumie niczego nie spodziewałam się wysoko. Może piątego żywiołu. xD

“Where’ve you been Barton? Two years? Seems like longer."
“I went to find myself sir.”
“Oh? And how’d that work out?"
“I became even more lost.”

Riv17

Wysłany: 2017-12-03, 14:13   

Kocham wode poniewaz daje mi poczucie ze zyje .. Zaraz nasuwa mi sie powiedzenie '' czuje sie jak ryba we wodzie'' ..haha
Ogien to cieplo ktore nie bardzo jest mi bliskie.. Wole powietrze pozniewaz daje duza swobode.. Co do ziemi.. Jest piekna ale woda dla mnie to raj :oops: :oops: :oops: :oops:

Riv17

Wysłany: 2017-12-03, 14:14   

Kocham wode poniewaz daje mi poczucie ze zyje .. Zaraz nasuwa mi sie powiedzenie '' czuje sie jak ryba we wodzie'' ..haha
Ogien to cieplo ktore nie bardzo jest mi bliskie.. Wole powietrze pozniewaz daje duza swobode.. Co do ziemi.. Jest piekna ale woda dla mnie to raj :oops: :oops: :oops: :oops:

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach