ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Tiara
Autor Wiadomość
wikuna74 

Wysłany: 2017-04-30, 14:31   

1. Wiktoria lat 17
2. Czytanie, pisanie, słuchanie muzyki.
3. Czytam naprawde dużo od psychologicznych po romanse ale moim nr.1 jest fantastyka.
4. Są mi raczej obojętne zawsze i tak wrócę do tego co na papierze. Bo przecież film jest na podctawie książki a nie odwrotnie. To właśnie tam znajdziemy najwięcej informacij o bohaterach.
5. Kot.( Bo psów się boje xD )a kot chodzi własnymi ścieżkami i dopuki czegoś nie pptrzebują to nie przyjdą a nawet jeśli się pojawią to zachowują się jak władcy.
6. Czarno-biały wszędzie czerń i biel (zgodze się jeszcze na zieleń)
7. Siedzenie za biurkiem może jako tłumacz przysięgły. Bo lubie języki obce.
8. Mój życiorys napisał jakiś psychopata i dotego jeszcze na#alony
9. Jestem wszędzie ale nie zawsze to widać xD o i czasem jestem dziecinna.
Ja , wikunia74, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.

Ja, wikunia74 , jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

wikuna74 

1. Wiktoria lat 17
3. Czytam naprawde dużo od psychologicznych po romanse ale moim nr.1 jest fantastyka.
4. Są mi raczej obojętne zawsze i tak wrócę do tego co na papierze. Bo przecież film jest na podctawie książki a nie odwrotnie. To właśnie tam znajdziemy najwięcej informacij o bohaterach.
5. Kot.( Bo psów się boje xD )a kot chodzi własnymi ścieżkami i dopuki czegoś nie pptrzebują to nie przyjdą a nawet jeśli się pojawią to zachowują się jak władcy.
8. Mój życiorys napisał jakiś psychopata i dotego jeszcze wypity
Ja , wikunia74, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.

Ja, wikunia74 , jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.
Ostatnio zmieniony przez wikuna74 2017-04-30, 14:36, w całości zmieniany 1 raz  

wikuna74 

1. Wiktoria lat 17

wikuna74 

1. Wiktoria lat 17

wikuna74 

Wysłany: 2017-04-30, 14:32   

1. Wiktoria lat 17

RogaczŁapa

1-klasista

Wysłany: 2017-05-10, 22:07   

1. Imię/nick i wiek : Katarzyna, 21 lat
2. Zainteresowania : sport, opowiadania fanfiction z HP, głównie snarry, SmH, severitusy
3. Czy i jakie książki czytasz? : Głównie przygodówki, co jakiś czas orginał HP, Uwielbiam książki Dana Browna
4. Co sądzisz o ekranizacjach popularnych książek? : W większości nie znosze bo wypaczają treść książek, ale Dan Brown pisze idealnie pod scenariusze. W sumie to zaczełam nienawidzić ekranizacji po tym jak odkryłam w jaki sposób okroili HP z treści :)
5. Jakie jest Twoje wymarzone zwierzę i dlaczego właśnie takie? : Marzę o owczarku niemieckim długowłosym, odpowiednio wyszkolone/nauczone są świetnymi kompanami do zabawy i są w stanie obronić właściciela.
6. Gdybyś miał/a urządzić sypialnię, jakby ona wyglądała? : Byłaby skromna, bez zbędnego przepychu. Ściany byłyby w kolorach : zielonym, czerwonym i żółtym(słonecznym)
7. Jaki jest Twój wymarzony zawód, dlaczego? : archiwista, uwielbiam segregować dokumenty, zwłaszcza stare i wdychać ich zapach (takie małe zb*******)
8. Cytat/słowo opisujące Ciebie? Nieufna
9. Opisz siebie/swój charakter kilkoma słowami. : Cicha, nieśmiała i leniwa ale jak na czymś mi zależy wtedy jestem gadatliwa, śmiała i mam dużo energii. Przeważnie umiem postawić na swoim ale wszystko zależy od sytuacji

Ja , RogaczŁapa, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.

Ja, RogaczŁapa , jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Drarrysnarry 

2-klasista

Wysłany: 2017-05-18, 00:08   

1. Drarrysnarry, 19.
2. Literatura, muzyka, taniec.
3. Ostatnio ponownie czytam Harry'ego Pottera i na razie on zajmuje mi cały czas. Lubuje się w książkach fantasy.
4. Widziałam kilka całkiem niezłych ekranizacji, ale jednak książki mają w sobie dużo więcej magii.
5. Chciałabym mieć węża. Fascynują mnie te zwierzęta.
6. Dwukolorowa, z dużym wygod
nym łóżkiem.
7. Chciałabym być tłumaczem, bo fascynują mnie języki obce.
8. Śmieszek.
9. Ironiczna, bezczelna, leniwa.

Ja, Drarrysnarry, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Drarrysnarry, świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

miczuxx 

1-klasista

Wysłany: 2017-05-27, 18:53   

1. miczuxx, 18 lat.
2. Książki, geografia, filmy, muzyka, sport.
3. Czytam, a wręcz kocham je czytać. Po raz drugi czytam Harry Potter i Czara Ognia, ale też W objęciach ciemności Aleksandry Ivy i Ritus Markus'a Heitz'a.
4.Lubię je oglądać i przyznam, że niektóre są bardzo dobre. Ale nie oddają tego samego co książki. Wiadomo, w filmach masz już cały obraz postaci, ale gdy najpierw czytam książkę i mam już wyobrażenia głównych bohaterów... a w filmie okazują się oni całkiem inni, to jestem zawiedziona. Wolę polegać na swojej wyobraźni.
5. Chciałabym mieć ptasznika lub węża, dlatego że są to zwierzęta przy których można poczuć dreszczy grozy czy coś takiego xd Choć pająka z początku bałabym się dotknąć :D
6. Właściwie ostatnio miałam małą przeprowadzkę i miałam szansę zmienić swoją sypialnię. Trzy z czterech ścian są białe, czwarta jest jasno szara, na której wiszą zdjęcia. Duże, dwuosobowe łóżko obok szafka nocna. Przy oknie biurko w białym kolorze, a na przeciwko tego samego koloru duża szfa, regał i komoda. Na środku szary mięciutki dywan.
7.Na pewno coś związanego z geografią. Jeszcze nie jestem pewna, bo interesuje mnie turystyka i geodezja.
8. „Jedynie wiatr jest w stanie podtrzymać płomień i wzmocnić go"
9. Leniwa, przyjazna, pomocna, trzymająca wszystko w sobie.

Ja, miczuxx, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, miczuxx, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Kappa 

1-klasista

Wysłany: 2017-06-04, 13:30   

1. Imię/nick i wiek.
Kappa, 23
2. Zainteresowania.
Czytanie, rysunek, Japonia, mitologia słowiańska, samorozwój
3. Czy i jakie książki czytasz?
Nie gardzę, żadnym gatunkiem chociaż raczej unikam harlequinów. Głównie czytuję fantastykę, ale czasem sięgam również po klasyki (lektury szkolne można naprawdę docenić, pod warunkiem, że nie jest się do ich czytania zmuszanym). Książki naukowe też nie są mi straszne.
4. Co sądzisz o ekranizacjach popularnych książek?
Niektóre są straszne (nie ma i nie będzie gorszej ekranizacji niż "Eragon"), inne całkiem przyzwoite. Osobiście nie oglądam filmu przed przeczytaniem książki, ale niekwestionowanym plusem ekranizacji jest to, że promują książki. Wiele osób może się przekonać do literatury sięgając po książkę, na podstawie której powstał ich ulubiony film.
5. Jakie jest Twoje wymarzone zwierzę i dlaczego właśnie takie?
Lis, bo nie ma bardziej niejednoznacznego symbolu zwierzęcego. Kojarzony jest jako ten zły i przebiegły, a jednak na tyle inteligenty, żeby przetrwać w każdych warunkach. Z każdej sytuacji wyjdzie obronną ręką, nawet jeżeli kosztem innych, nie tak bardzo zaradnych jak on. Jest samotnikiem przemykającym się w półcieniach, ale jego monogamia wskazuje na ogromną lojalność.
6. Gdybyś miał/a urządzić sypialnię, jakby ona wyglądała?
Raczej minimalistycznie, ale luksusowo. Wszystko musiałoby być przede wszystkim wygodne. Dorzuciłabym przy łóżku regał na książki. Bo na regał na książki powinno być miejsce wszędzie.
7. Jaki jest Twój wymarzony zawód, dlaczego?
Ogólnie pojęta praca na morzu, bo stanowi wyzwanie. Co może być bardziej satysfakcjonujące niż świadomość, że jest się w stanie sprostać (nie)codziennym wyzwaniom?
8. Cytat/słowo opisujące Ciebie?
Umiesz liczyć, licz na siebie.
9. Opisz siebie/swój charakter kilkoma słowami.
Niezależna, aspołeczna, raczej ciężko mnie lubić, mimo wszystko lojalna.

Ja, Kappa , obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Kappa, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

rehab-e 

1-klasista

Wysłany: 2017-06-07, 01:41   

1. rehab-e, 19 lat
2. Czytanie, pisanie, sport (różne dyscypliny, choć najbliżej mojego serca jest siatkówka), taniec
3. Czytam mnóstwo książek i raczej staram się nie ograniczać gatunkowo, choć zwykle unikam romansów. Nie lubię też książek o tematyce wojennej.
4. Ekranizacje same w sobie mi nie przeszkadzają, bo zwyczajnie mnie to nie interesuje. Ostatnio mało czytam z tych obecnie popularnych książek, więc... Zresztą, same ekranizacje też rzadko oglądam. Zwykle przeczytanie książki mi wystarcza, chyba że film zbiera naprawdę dobre recenzje, to wtedy obejrzę z ciekawości.
5. Nie wydaje mi się, żebym miała wymarzone zwierze. Najbardziej lubię koty i mam cztery koty - jestem szczęśliwa.
6. Byłaby ciemna i bardzo minimalistyczna. Najlepiej ze ścianami pomalowanymi na czarno (przynajmniej dwoma), niewielkim, pojedynczym łóżkiem, dużym regałem na mój stos książek i szerokim biurkiem. Meble w jakimś mlecznym kolorze, dla kontrastu.
7. Pisarz. To absurdalne, ale nic nie sprawia mi takiej przyjemności jak pisanie. I nie wiem, czy umiem coś robić lepiej. Pomarzyć zawsze można, czy jakoś tak...
8. Realizm
9. Wredna, szczera do bólu, aspołeczna, tolerancyjna, lojalna.

Ja, rehab-e, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, rehab-e, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Seleni

Wysłany: 2017-06-23, 14:54   

1. Seleni
2. 37
3. KSIĄŻKI wszelki
4. Raczej pracuję :D po informatyce jestem :D
5. Eliksiry
6. czytam wszystko i dużo
7. Snape w spódnicy - pracuję z samymi facetami a żaden nie podskoczy :D
Ja, Seleni_____, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, __Seleni___, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

shipploverr 

1-klasista

Wysłany: 2017-07-06, 15:15   

1.shipploverr, 16 lat
2.Lubie spać, jeść i czytać
3.saga książek Harry Potter
4.zazwyczaj mi się podobają, lecz często dodają do nich, lub pomijają różne sceny
5.sądzę, że tym zwierzęciem jest puma - jest dumna i piękna, ale zarazem niebezpieczna
6. Jej przewodnie kolory to czarny, biały i szary, z elementami zieleni, na środku stałoby wielkie łóżko z puchatą pościelą. Duże okna, miękkie dywany, dużo luster. Kilka szafek na ubrania. Wszystko byłoby raczej nowoczesne.
7. Nie jestem jeszcze pewna swojej przyszłości, ale myślę, że mogłabym być prawnikiem.
8. Złośliwa
9. Lubie dokuczać innym

Ja, shipploverr _____, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja,shipploverr _____, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Salianna 

1-klasista

Wysłany: 2017-07-19, 02:30   

1. Imię/nick i wiek: Salianna, lat 18 <3
2. Zainteresowania: Uwielbiam malować abstrakcyjne obrazy, słuchać głośnej muzyki oraz pisać opowiadania i książki ;)
3. Czy i jakie książki czytasz? Uwielbiam czytać książki, zwłaszcza osadzone w światach fantastycznych, z których stron wręcz wylewa się magia ;)
4. Co sądzisz o ekranizacjach popularnych książek? Zazwyczaj są niesatysfakcjonujące :/ Dzieje się tak dlatego, że żaden aktor nie jest w stanie sprostać mojej wyobraźni ;P
5. Jakie jest Twoje wymarzone zwierzę i dlaczego właśnie takie? Pegaz <3 Od dziecka marzę, żeby móc latać na grzbiecie skrzydlatego konia ^_^
6. Gdybyś miał/a urządzić sypialnię, jakby ona wyglądała? Zdecydowanie postawiła bym na podobny wystrój do pokoi w wróżkowych krainach: jasne barwy, gwiazdy na suficie i wszechobecne kwiaty :-D
7. Jaki jest Twój wymarzony zawód, dlaczego? Chcę być autorką powieści fantastycznych, choć na razie słabo mi idzie :/
8. Cytat/słowo opisujące Ciebie? "Dzień za dniem, podążasz drogą tą samą lecz każdego dnia inaczej widzisz ją..." - niespełniona marzycielka
9. Opisz siebie/swój charakter kilkoma słowami. Ciągle gdzieś pędząca, pragnąca słońca, zabawy i przygód niespełniona marzycielka, która buduje windę do nieba, by móc co noc kraść jedną z gwiazd i z nią do łóżka się kłaść...

Ja, Salianna, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Salianna, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.
Być światłem wschodzącego dnia

Myszata 

6-klasista

Wysłany: 2017-07-20, 12:06   

1. Martyna; myszata, wymiennie z unbelievable, lat 24
2. Literatura, motoryzacja, gotowanie
3. Wszystkie, które wpadną mi w ręce - przede wszystkim King, Ken Follet i Alex Kava.
4. Nie porównuję ekranizacji z książkami - staram się je oglądać jako zapożyczenia. Film nigdy nie odda książki.
5. Kot, koniecznie rudy. Garfield, lasagne; te sprawy.
6. Ogromne łóżko, z drewnianą ramą i wygodnym materacem, to przede wszystkim. Koniecznie lampka nocna tuż przy łóżku. Duża szafa wnękowa i ze dwie komody. Kolory? Brudnoszare ściany, ciemne meble.
7. Tłumacz literacki - żebym nie musiała się użerać z ludźmi. No i kocham książki.
8. Aktualnie? "Ten kac jest moralny, ten stan jest fatalny - ten plan, który miałem, nie staje się tryumfalny"
9. Jestem asertywna, aspołeczna, wredna i zawsze dostaję czego chcę. To tak w skrócie.

Ja, myszata, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, myszata, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Aneilla 

1-klasista

Wysłany: 2017-07-21, 01:56   

1. Aneilla, 19 lat.
2. Uwielbiam pisać, robię to w każdej wolnej chwili, czytam też dużo książek oraz rysuję. Interesuję się też motoryzacją i psychologią.
3. Czytam bardzo dużo książek, zwykle są to romanse.
4. Nic nie przebije papierowych wersji książek, jednak uważam, że nie ma nic złego w dobrze wykonanej ekranizacji.
5. Zdecydowanie psy, kotów jakoś nie trawię. Może owczarek niemiecki lub berneński pies pasterski.
6. Kobieta zmienną jest jak to mówią. Często zmienia mi się gust, ale na pewno sypialnia utrzymana by była w czarno-białych lub biało-beżowych odcieniach. Bardzo lubię te kombinacje kolorystyczne. Bardzo nie lubię jaskrawych, rażących w oczy kolorów, więc wystrzegałabym się takich jak ognia projektując swoją sypialnię.
7. Wymarzonych zawodów mam kilka, co jest dość nieodpowiedzialne, zważając na jakim poziomie edukacji jestem. Od zawsze marzyłam, żeby założyć własną poradnię psychologiczną. Uwielbiam pomagać ludziom, podobno jestem inteligentna i potrafię rozwiązywać problemy innych, ale to tak tylko zasłyszałam od znajomych. Moim innym planem jest grafika komputerowa lub pisanie książek. No i oczywiście jeżdżenie na motorach, rzecz jasna. c:
8.
,,Pod zbroją sarkazmu często kryje się miękkie serce''
,,Ktoś cię krzywdzi, a ty zamiast trucizny podajesz mu ciepłą herbatę z cytryną. Bo nie ma złych ludzi, są tylko złe zachowania''
9.Jestem sarkastyczna, uwielbiam czarny humor, jednak kiedy któryś z moich znajomych ma problem zawsze służę pomocą. Lubię języki obce. Bardzo trudno jest do mnie dotrzeć na tyle, abym zaufała danej osobie, ale jeśli już się to zrobi, to jestem naprawdę oddana tej osobie. Nie mam problemów z nawiązywaniem znajomości, lubię rozmawiać z ludźmi.

Ja, Aneilla, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Aneilla, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Glenka

1-klasista

Wysłany: 2017-07-21, 20:22   

1. Kamila/Glenka, lat 22.
2. Kuchnia, książki, ff różnego rodzaju, Japonia, anime, manga.
3. Czytam. Najczęściej są to horrory autorstwa Smitha, Koontza, Mastertona. Dobrą fantastyką również nie pogardzę. Książki naukowe jedynie, gdy już naprawdę nie mam wyboru.
4. Moje opinie są różne, wszystko zależy od tego, jakiej książki jest to ekranizacja. Mogę w sumie powiedzieć, że niestety zwracam uwagę na szczegóły różniące książkę od filmu i dlatego też zazwyczaj uważam, że ekranizacje wypadają słabiej.
5. Wymarzone zwierzę, hm... Pies :D Długo walczyłam, żeby w moim domu pojawił się pies i w końcu go dostałam. Nie wyobrażam sobie mieć w domu innego pupila niż moja Zorcia.
6. Zdecydowanie unikałabym krzykliwych kolorów. Mam niewielkie problemy z oczami i jak kolor jest zbyt krzykliwy, to od razu zaczynają łzawić. Myślę, że wybrałabym tapety w kolorze jasnej zieleni, może błękitu, albo fiołkowego. Też nic mocnego. Meble brązowe, może bardziej w kolorze orzechowym. Zasłony w zależności od koloru ścian. Na podłodze panele, paski. Łóżko duże, tuż obok prywatnej biblioteczki. Nad łóżkiem półka z pierdółkami i pluszakami z dzieciństwa - wciąż mam do nich sentyment. Na środku pokoju duży stół. Hm, to chyba tyle.
7. Japonista/Wykładowca japońskiego/Tłumacz :X Ale to takie nierealne, nie jestem jakoś szczególnie uzdolniona w kierunku angielskiego. Inspiracja oczywiście w anime i mangach.
8. Ciężko mi opisać siebie. Może: "Kobieta zmienną jest".
9. Uważam się za osobę sumienną, ale jedynie jeśli chodzi o obowiązki. Jak mój umysł sobie coś umyśli, to rozmyślam się po paru minutach, porzucając zajęcie. Jestem punktualna, na tym punkcie mam bzika. Szybko się denerwuję, często irytuję. Łatwo mnie wyprowadzić z równowagi i zawsze daję się nabierać na żarty. Na mojej twarzy widać chyba każdą emocję. Często jednak duszę wszystko w sobie, bo nie lubię sprawiać problemów innym lub dokładać im zmartwień. Wydaje mi się, że jestem szczera ze sobą i innymi. Chwilami jestem dość głośna, ale to wszystko wina mojego głosu, który po prostu jest donośny i jak zaczynam się ekscytować to każdy mnie ucisza. Hm, chyba tyle :D

Ja, Glenka, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Glenka, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Kitsunensan

1-klasista

Wysłany: Wczoraj 0:26   

Hej.

1. Kitsunensan, miło mi wziąć udział w tej uroczystej ceremonii. Mam 19 lat.
2. Interesuję się mnóstwem rzeczy, najczęściej jedną konkretną najmocniej na świecie, ale bardzo krótko. Czasami jest to czytanie, czasami pisanie, portret za pomocą miękkiego ołówka lub pejzaż węglem, eksperymenty z farbami i gliną. Filmy i seriale, i muzyka. Ta ostatnia począwszy od mocnych, rockowych czy metalowych brzmień przez najbardziej powtarzalne melodie popu, skończywszy na muzyce klasycznej. No i wiele innych rzeczy.
3. Czytam. Thrillery i fantasy, horrory i romansidła yaoi. Uwielbiam.
4. Trudno napisać cokolwiek sensownego, nie odnosząc się do konkretnych dzieł.
5. Kocham zwierzęta najmocniej na świecie. Kolejne bardzo trudne pytanie, ale pozostanę wierna mojej kocicy. Kota. Miękkie futro i szorstki język.
6. Łóżko z baldachimem, wielkie łóżko. Materac powinien być odpowiednio twardy, a pościel satynowa. Na ścianach... Może jakiś delikatny odcień fioletu, ale wtedy konieczne byłoby duże okna, wpuszczające mnóstwo światła. Jasne panele i zielony dywan z długim włosiem. A mebli niewiele, ale koniecznie sosnowych. Książki, zdjęcia, pamiątki. W sentymentalizm.
7. Och, najtrudniejsze z pytań. Myślę, że coś z dziedziny psychologii. Intrygujące i pomimo pewnych schematów, pełne różnorodności. Nie nudziłabym się, tak myślę.
8. Nie wiem kto, ale z pewnością ktoś musiał coś takiego powiedzieć. Jeśli nie możesz zrozumieć i przełknąć problemu, spójrz nań z innej perspektywy.
9. Jestem bardzo skrajną osobą. Impulsywną i analityczną, miłą i niemiłą. Na pewno dość wrażliwą. Bardzo szybko się nudzę, przez co ciągle poszukuję nowych doświadczeń, często wpadając na złe pomysły. Jestem spóźnialska i mam słomiany zapał, ale pewnie czymś tam nadrabiam, mam nadzieję. Naprawdę trudno jest siebie opisać.

Ja, Kitsunensan, obiecuję, że wszystkie opowiadania i wiersze, jakie przeczytam na tym forum pozostaną jedynie w mojej pamięci bądź na moim prywatnym komputerze. Nie będę udostępniać treści innym osobom, ani przechowywać ich na chomikach i tym podobnych serwisach. Jestem przeciwna publikowaniu tekstów, których nie jestem autorką i jeśli kiedykolwiek będę musiała przesłać/udostępnić jakiekolwiek opowiadanie najpierw skontaktuję się z jego właścicielem.
Ja, Kitsunensan, jestem świadoma konsekwencji, jakie mogą mnie spotkać po złamaniu tego przyrzeczenia i obiecuję, że zrobię wszystko, co w mojej mocy by go dotrzymać, ponieważ szanuję pracę innych ludzi i ich czas poświęcony na pisanie.

Kitsunensan

1-klasista

Wysłany: Wczoraj 0:28   

Och, pomocy. Kochana Tiaro, mogłabym liczyć na usunięcie tej odpowiedzi?
Wysłała się dwukrotnie.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach