ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Przedstaw się po raz drugi, stary-młody userze!
Autor Wiadomość
Malina 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-02-10, 14:13   Przedstaw się po raz drugi, stary-młody userze!

Przeglądając temat "Nowicjusze" naszła mnie taka refleksja, że czasami od czasu Naszego pojawienia się na forum i napisania tam posta, mogło wiele się zmienić, bo przecież człowiek kształtuje się całe życie. Zmieniają się Nasze zainteresowania, sympatie i antypatie, wady i zalety, przyzwyczajenia, nicki. Dlatego wpadłam na pomysł, aby każdy użytkownik, który stacjonuje na forum dłużej niż - dajmy na to - półtora roku, napisał tutaj kilka zdań o sobie po raz drugi. Chodzi o zaktualizowanie bazy danych na Nasz temat, aby zarówno nowi, jak i starsi użytkownicy, mogli wiedzieć z kim mają do czynienia (z naciskiem na nowych, ponieważ wątpię, żeby chciało im się przeglądać kilkunastu stron :p). Nie chodzi o jakieś długie elaboraty, ale kilka zdań o sobie (zupełnie jak w w/w temacie!). Potraktujcie to jako coś w rodzaju zabawy :) Co Wy na to?

Zacznę od siebie, żeby innym było raźniej - jestem Malin i na forum urzęduję od prawie 5 lat. W tym roku skończę 23 lata, pochodzę z Koszalina, ale mieszkam i studiuję w Szczecinie. Mimo moich usilnych starań, w najbliższym czasie nie zostanę charakteryzatorką a nauczycielką nauczania początkowego w klasach integracyjnych, czego nie żałuję, bo opieka nad dziećmi zdecydowanie jest moim powołaniem. Mimo podeszłego wieku jestem dopiero na pierwszym roku, bo zaraz po maturze stwierdziłam, że na studia mam czas, więc rzuciłam polonistykę i zaczęłam pracować. Nie żałuję, bo nie ma czego - zdobyłam mnóstwo doświadczenia, nowych umiejętności i poznałam kilka naprawdę fantastycznych osób. Od dnia zarejestrowania się na forum moje zainteresowania nie uległy diametralnej zmianie, choć oczywiście kilka rzeczy przestało mnie pociągać, a ich miejsce zajęły inne. Życiowej pasji jeszcze nie odnalazłam, aczkolwiek z miłą chęcią w czasie wolnym zajmuję się czytaniem wszystkiego, co dotyczy Korei Południowej (od dwóch lat) i Japonii (od lat 9), mieszkańców, zwyczajów, tradycji i muzyki. Lubię dobrą muzykę (sprecyzowanego gustu nie mam, ponieważ słucham tego, na co mam w danej chwili ochotę, a więc na mojej playliście można znaleźć jazz, k-pop, j-rock, metal, muzykę klasyczną, ambient, d&b, r&b, glam pop/rock, new rave, muzykę elektroniczną, filmową, hip hop, rap... i wiele innych). Uwielbiam modyfikacje ciała, a więc tatuaże, piercing, skaryfikacja, wszczepianie implantów, aczkolwiek na dwie ostatnie nie zdecydowałabym się nigdy w życiu. Sama mam dwa tatuaże i pracuję nad projektami kolejnych. Kocham ludzi, uwielbiam przebywać w ich towarzystwie, słuchać rozmów, obserwować zachowania i wygląd. Mimo że w duszy jestem kimś, kto ma niecodzienny pomysł na siebie i swój wizerunek, wrodzona nieśmiałość blokuje mnie, co kończy się na "szaleństwach" typu tatuaże, kolczyki, kolorowy makijaż czy równie kolorowe włosy. Interesuję się również aranżacją wnętrz, gotowaniem (kocham gotować!), charakteryzacją i stylizacją. Lubię podróżować i gdybym tylko miała odpowiednie środki, z pewnością zwiedziłabym Francję, Anglię, Rosję, Włochy, Egipt, o Azji nie wspominając. Jestem osobą wesołą, towarzyską, wierną, rodzinną, trochę nieśmiałą. Wady? - duża zmienność nastrojów, kłótliwość, zbyt duży cynizm i umiejętność szybkiego sprowadzania ludzi na ziemię.

Lady Draconia 

Pani Pomfrey

Wysłany: 2012-02-10, 19:40   

Witam.

Jestem Lady Draconia, na Gospodzie od ponad dwóch lat, mieszkanka domu Gryffindor. Przez pierwszy miesiąc na forum byłam w Slytherinie. W tym roku skończę 27 lat. Pracownik introligatorni/poligrafii, po przymusowej zmianie pracy z umysłowej na fizyczną.
Od 7 lat członkini Ruchu Rekonstrukcyjnego (turnieje rycerskie), zapalona podróżniczka i zjazdowiczka.
Kocham folk metal, za bilet na Żywiołaka dam się pokroić.
Czasem zdarza mi się próbować pisać wiersze, jeśli Wena pozwoli, jestem też w trakcie pisania ficka drarry, co prawda chwilowo jest zawieszone, mam jednak nadzieję, że uda mi się je dokończyć, mimo iż jakiś czas temu wyszłam zarówno z fandomu HP, jak i w ogóle z opowiadań yaoi.
Charakter: cóż, jestem oczywiście kochana, cudowna i słodka. Skora do pomocy, nawet bezinteresownej. Lojalna wobec przyjaciół, konsekwentna w działaniu, odpowiedzialna czasem zachowuję się jak Puchon, uwielbiam się przytulać ACZKOLWIEK nie do każdego.
Bywam wredna, złośliwa i pamiętliwa, jeśli ktoś sobie na takie uczucia zasłuży. Mszczę się, najczęściej przez osoby trzecie i łatwo nie wybaczam, czasami w ogóle. Lepiej mi nie podpadać, w skrócie :) Ciepła dla przyjaciół, lodowata dla wrogów. Uczciwa.
Zmysł organizacyjny.
Kocham administrowanie na forach, przewodzenie grupom, lubię czuć się kimś ważnym, ale są takie chwile że chętnie chronię się w czyichś ramionach :)
Ot, taki misz - masz, prawdziwa Tiara Przydziału zastanawiałaby się pewnie długie godziny :)

Pozdraffiam ffszystkich Kossspocian :P
Славься, Русская душа!

Arkona "Slavsia Rus"

Częściej można złapać mnie tu: https://www.facebook.com/...100010150567742

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2012-10-03, 18:24   

Witam, w końcu stwierdziłam, że mogę tu napisać. Od mojego udzielania się na forum minęło już prawie dwa lata. Od tego czasu... cóż, na pewno dużo się u mnie zmieniło, we mnie na pewno też, chociaż nie mogę powiedzieć, że w to odczujecie. Wiadomo, nie spotykamy się w realu zbyt często, czego bardzo żałuję.

Miejsca zamieszkania nie zmieniłam, a przynajmniej nie na stałe. Aktualnie siedzę na łóżku w akademiku i zastanawiam się czy mam wyjść do ludzi, czy może siedzenie na Gospodzie to jest jednak bardzo dobry pomysł i nie muszę się ruszać. Chyba jednak wyjście przeważy, a przynajmniej powinno.
Nadal nie lubię ludzi, chociaż i tak potrafię teraz rozmawiać z większą ich ilością niż kiedyś. W sumie to z wszystkiego się chyba wyrasta.
Z nawyków to nadal mam obsesyjne malowanie włosów xD Co prawda jak na razie mam już chyba pół roku czerwone, jednak i tak odświeżam kolor dość często, bo to bardzo kapryśny kolor. Do kolczyków nadal mam sentyment chociaż mam teraz tylko w języku i kilka w uszach, prawdę powiedziawszy to już nie pamiętam kiedy wyjęłam moje wszystkie maleństwa. Tatuaże jak najbardziej, mam już dwa i chcę więcej, ale studia się zaczęło i chyba raczej nie powinnam na razie tego robić. Chociaż co mi tam.
Nie jestem też wampirem jak utrzymuje kilka osób. łże, nie słuchajcie jej. Oczywiście, że jest wampirem. W sumie teraz to tak, jestem wampirem, ale za to Ty jesteś Wiewióreczką! Nie byłam, nie jestem i nie będę, o! To, że w mojej głowie żyje sobie taki wampir to nic nie znaczy. Właśnie. Od ponad pół roku gram z dziewczynami w RPG. Nasze własne, które bardzo niszczy mózg *mamrocze* ono ma jeszcze co niszczyć? xD Oczywiście!, ale też nie pozwala się nudzić, a na pewno nie na immatrykulacji, kiedy jednak z postaci zaczyna wszystko komentować.
Jeśli chodzi o charakter... na pewno z charakteru nie pasuję do Gryffindoru. Jestem raczej przytulaśnym Puchonem, chociaż... dobra, tulam się tylko do kilku osób, ale każdy wie, że jestem milusia, może czasami powiem coś wrednego ale to jest święto.
Przez te dwa lata poszerzyłam też liczbę moich fandomów. Do HP doszło SPN, Sherlock (w każdej postaci), Marvel, Friendsi, Greys Anatomy, przymierzam się do Gry o Tron. Zapewne jest tego jeszcze więcej, ale w tej chwili zapomniałam.
Z marzeń, raczej nic nie uległo zmianie. Nadal chcę być nauczycielką geografii.

Ale się naprodukowałam. Dziękuję, kocham Was ;*

Come for the accents, stay for the existential crisis.

Ostatnio zmieniony przez Eris 2013-03-23, 16:39, w całości zmieniany 2 razy  

Lilka
[Usunięty]

Wysłany: 2012-10-03, 19:51   

Jestem Lilek vel Lilian vel Ktokolwiek.
W Gospodzie siedzę od czterech lat. Poetką raczej nie jestem choć (białe) wiersze zdarzało mi się popełniać.
Czasem doszła fucha "gwiazdy" w Puchońskim Radyjku.

Prywatnie w marcu kończę kolejny raz dwadzieścia lat.

Jeśli chodzi o ulubioną literaturę to preferuję pisarzy o lekkim piórze. Obyczajowe z dozą ironii i sarkazmu autora to jest coś, co lubię, wielbię. Wyznaję wręcz.
Usiłuję być złym, kąsającym wężem, ale wychodzi z tego przeważnie pluszowy zaskroniec. (chociaż Aribeth by się kłóciła).
Nie lubię fałszu i obłudy.

Mariola_Mar_17 

7-klasista

Wysłany: 2014-08-15, 11:38   

Jestem Mariolka - dla znajomych Nana lub Seven, jestem na Gospodzie od niecałego roku - choć można powiedzieć, że miałam kilka miesięcy przestoju z powodu studiów. Mam 22 lata, studiuję. Mieszkam w Bieszczadach - czyli jestem otoczona lasami, rzekami i zwierzętami.
Osobiście piszę białe wiersze - może kiedyś się skuszę i wrzucę je na Gospodę, ale nie jestem przekonana co do tego pomysłu. :/
Lubię czytać FF zwłaszcza z serii HP - oczywiście tylko yaoi i w większości coś co ma szczęśliwe zakończenie lub jest komedią. :)
Osobiście jestem dość narwaną i jednocześnie leniwą osóbką. Ale nie ma się mnie co bać - na odległość nie gryzę XD Śmiało piszcie - z miłą chęcią z wami pogadam ;)
Kocham spać i leniuchować w łóżku - jak chcecie możecie dołączyć i porobić za moją poduszkę lub maskotkę XD
Potter, jak można się było spodziewać, okazał się zwolennikiem przytulania (co mogło zostać uznane za dość szczęśliwy zbieg okoliczności, bo Draco był raczej nogą w przytulaniu, za to doskonałą przytulanką).

euphoria queen 

Order Merlina II klasy
Miss McKay

Wysłany: 2014-11-14, 20:49   

Nie pamiętam, żebym się przedstawiała kiedykolwiek, więc skorzystam z okazji, chociaż za diabła nie wiem co powinnam powiedzieć, co już wiadomo.

Jestem na forum od trzech lat, chociaż to pewnie niektórym wyda się dziwne, bo znają mnie z innych podejrzanych miejsc. Czuję się zaskakująco młodo, chociaż jestem stara, więc raczej wpasowuję się w temat.

Poza pisaniem fanfików w ilości ekstremalnej, co nazywano przez pewien czas fanfikową biegunką, lubię grać pokera. Poker to kategorycznie jest coś, co odpręża.

Nie uprawiam sportów. Chyba, że gonienie za kotem po mieszkaniu się liczy. No i muszę codziennie trochę się ponaciągać - aczkolwiek nie twarz. Na to przyjdzie jeszcze czas.

Hobbystycznie zbieram interesujących, nietuzinkowych ludzi. I trochę dlatego tak bardzo lubię to forum, ponieważ każda z was stanowi niepowtarzalny okaz xD

Martynax 

Opiekun Puchonów
It Is What It Is

Wysłany: 2014-11-15, 14:12   

Nie pamiętam, żebym coś gdzieś o sobie pisała, więc tak w skrócie: 3 dni temu skończyłam 20lat, mieszkam w Łodzi i studiuję na Uniwersytecie Łódzkim na Wydziale Nauk o Wychowaniu. Jestem na forum od ponad roku.

Obecnie jedyny fandom, który naprawdę mnie interesuje to One Direction. Znaczy, mogę przeczytać inne, ale nie przynosi mi to zbyt wiele radości XD

Uwielbiam tłumaczyć i pisać <3 Odpręża mnie to i pozwala zapomnieć o problemach. Dużo czytam, głównie ff'ów i po angielsku.

Na co dzień jestem raczej wesoła i dużo się śmieję :P Niektórzy mówią, że jestem wredna, ale to tylko dlatego że robię takie dziwne pierwsze wrażenie xd Zwyczajnie nie lubię poznawać zbyt dużo nowych ludzi i nienawidzę, kiedy ktoś mi mówi co mam robić.
Zawsze chętnie pomagam... ale to odnosi się raczej do forumowych spraw, niż w normalnym życiu, bo jestem leniwym dzieckiem XD

Jeanne. 

skrzat domowy
Rzan.

Wysłany: 2014-11-25, 15:05   

oh, idealny temat dla Starych Nowicjuszy.
Jeanne, obecnie Rzan.
Na forum od maja 2009 z przerwami, więc jakieś ponad 5 lat? Łoł... Ładny czas. Do Gospody zawsze wracam, po miesiącu, dwóch, roku? Ale zawsze.
Slytherin, 25 lat. W ciągu tych lat zmienił się mój statut cywilny, wiek, fandomy. Ale HP zawsze zostanie, chociaż już nie tak drarry czy snarry, ale Snupyny, w konfiguracji Severus bierny, Remus alfa, Dramione, Saladic - Podobnie jak w Snupinach, - Salazar pasywny, Gordic aktywny. Czytam olbrzymie pokłady tekstów po angielsku, sama trochę tłumaczę, kiedyś pisałam. Co jeszcze mogę powiedzieć? Uwielbiam japońską muzykę, podróżować, ostatnio zaczęłam się ruszyć - poll dance i dance hall. Trzeba czasem w końcu od tego komputera odejść prawda?

Jeżeli wyjedziecie kiedyś za granicę, przyślijcie mi pocztówkę! Zbieram je namiętnie, ale tylko te z obcych krajów. Kocham Święta, prowadzić samochód, internet ;)

nu, więcej chyba nie, bo się zanudzicie :P

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii

miczuxx 

1-klasista

Wysłany: 2017-05-27, 18:32   

Przedstaw się po raz drugi, więc hej! Czemu nie? Nazywam się Zuzia i mam jeszcze 17 lat, chodzę do liceum, będę za rok pisać geografię rozszerzoną... nie wiem jak to zrobię, ale mam nadzieję, że dam radę :P Trzymajcie kciuki :) Interesuję się geografią, heh. Harry'm Potter'em i pewnie jak większość uwielbiam oglądać filmy, choć jestem molem książkowym i jestem z tego dumna. Lubię farbować włosy na dziwne kolory, w tym roku myślę na czerwonym lub fioletowym xd Przez pierwszy rok w liceum uczyłam się samoobrony, a teraz mam zwolnienie z wf'u więc grzeję ławkę xd

Lubię kulturę Japonii, strasznie fascynuje mnie życie na wsi japońskiej... i nie chodzi mi o zbieranie ryżu xd
Niedługo będę zaczynać kursy na prawo jazdy, ale z jednej strony nie czuję się na to gotowa, a z drugiej chciałabym mieć już to z głowy ;-;

Moja ulubiona liczba to 21, 21 się urodziłam i 21 to numerek w dzienniku XD
Lubię oglądać anime, koreańskie dramy i filmy. Wczoraj byłam na Piratach z Karaibów Zemsta Salazara, uwielbiam takie filmy, ale przyznam, że chciałam zobaczyć Salazara... Jeśli ktoś nie oglądał, to zdradzę, że wcale nie przypomina Slytherin'a xd Może to i dobrze xd

Moje brwi żyją własnym życiem, heh.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach