ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Szukam
Autor Wiadomość
shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-07-10, 04:32   

Polecam Harry Potter i zejście w mrok (cześć przetłumaczona reszta po angielsku), The Raise of Dark Lord (jest też cześć przetłumaczona, z tego co pamiętam to nie jest zakończone, ale to co jest napisane i tak jest świetne) i trzecie opowiadanie Gdy umiera dzisiaj (w całości przetłumaczone). Wszystkie to pairing HP/LV i we wszystkich Harry jest albo staje się zły.

Ze swojej strony szukam opowiadania, w którym Harry bierze udział w wypadku samochodowym (jedzie z całą rodziną Dursley'ów). Pamietam, że w opowiadaniu jechała z nimi Hedwiga w klatce i że pret z klatki wbił się Harr'emu w udo, był przez jakiś czas sparaliżowany. Wypadek z tego co pamiętam miał miejsce podczas burzy, drzewo spadło na sochód. Od razu mówię, że nie chodzi mi o opowiadanie Uszkodzony.

shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-07-16, 20:11   

Szukam dwóch opowiadań.

1. Pamiętam tylko jedną scenę, w której Snape i Harry idą do Gringotta i tam Severus jest źle potraktowany. Harry każe zaprowadzić się do kierownika i tam grozi my, że przeniesie ich pieniądze do innego banku.

2. Harry bierze udział w wypadku samochodowym (jedzie z całą rodziną Dursley'ów). Pamietam, że w opowiadaniu jechała z nimi Hedwiga w klatce i że pret z klatki wbił się Harr'emu w udo, był przez jakiś czas sparaliżowany. Wypadek z tego co pamiętam miał miejsce podczas burzy, drzewo spadło na sochód. Od razu mówię, że nie chodzi mi o opowiadanie Uszkodzony.

xmo 

Mag

Wysłany: 2016-07-17, 22:49   

1. To zapewne Bramy Avalonu - euphorii. Eu znajdziesz na AO3 lub ff.net z tym że na AO3 wszystkie teksty są aktualne na ff.net niekoniecznie.

2. To przychodzi mi na myśl tylko 'Uszkodzony' przykro mi

xmo 

Mag

Wysłany: 2016-07-17, 22:52   

Dobra będę miła ;-)

Bramy Avalonu

shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-07-18, 10:31   

Dzięki, to pierwsze już mi euphoria (autorka) w PM napisała. Tego drugiego dalej nie mogę znaleźć. Wydaje mi się, że to mogło być jakieś z nie ukończonych opowoadań bo nie mogę sobie przypomnieć zakończenia. Mimo wszystko wciąż szukam :)

Morwena 

6-klasista

Wysłany: 2016-10-16, 18:52   

Szukam opowiadania snarry, urywaja swój związek i dla niepoznaki Harry umawia się z fredem, chyba którymś z bliźniaków, a oni sobie żyją w twincescie:) pomoże ktoś?

Carreen 

7-klasista

Wysłany: 2016-10-16, 20:05   

"Seria herbaciana"?

Po obejrzeniu A Very Potter Musical już NIGDY nie będę mogła przeczytać żadnego ff z powagą... o.O
Ale nie żałuję!:D

shinu

1-klasista

Wysłany: 2016-11-23, 00:15   

Szukam opowiadania po angielsku. Jest to dark!harry. Harry łączy siły z Voldemortem tworzy swoją grupę składająca się między innymi z Luny, Tonx, Lupina (Lupina ratuje przed śmiercią, którą zaplanował Dumbledore). Dowiaduje się również, że śmierć Syriusza też została zaplanowana przez Dumbledora. Harry razem ze swoją grupą zabijają ludzi zostawiajac rymowane wiadomości z podobną róży. Harry i Voldemort przejmują Hogwart i ministerstwo.

Klawa 

Opiekun Krukonów

Wysłany: 2016-11-29, 01:48   

Ok, więc kojarzę prawdopodobnie dłuższego ficka, po angielsku, gdzie Harry był z jakiegoś powodu u Charliego? Nie wiem czy sam czy z resztą czy po co, ale odkrył, że jest w stanie gadać z jakimś smokiem, ale chyba tylko tym jednym, bo był wystarczająco stary by rozumieć tą mowę czy coś.

I tyle tylko pamiętam :"D Ktoś kojarzy co to może być? :'D

"Sometimes there's other things you wouldn't think would be a good combination that end up turning out to be like a perfect combination. You know, like two people together, who nobody thought would ever be together..."

Jeanne. 

skrzat domowy
Rzan.

Wysłany: 2017-01-08, 21:15   

Cześć! :) Potrzebuję pomocy, a poniżej to, co pamiętam z tekstu:

1. Był to tekst wielorozdziałowy.
    2. Pairingiem bocznym to Remus/Draco.
    3. Draco sam uczył się animagii. Przemienił się w białego wilka, ale miał problem ze zmianą powrotną. Jako biały wilki przychodził nad jezioro, gdzie przesiadywał Remus. Mężczyzna zaczął się zwierzać ze swoich problemów wilkowi, nie wiedząc, że pod postacią zwierzęcia jest Draco.
    4. Voldemort nie został jeszcze pokonany.
    5. Na 99% głównym pairingiem było snarry.
    6. Tekst na 90% był bardzo dobry jakościowo.
    7. Opowiadanie jest starsze, czytałam go lata temu, prawdopodobnie na Gospodzie.

Od dawna poszukuję tego tekstu :(

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii

ksenian 

6-klasista

Wysłany: 2017-01-09, 13:20   

Jeanne., myślę że chodzi Ci o "Na krawędzi" autorstwa Wirki :)

Jeanne. 

skrzat domowy
Rzan.

Wysłany: 2017-01-09, 15:24   

ksenian, jeżeli tak, to będę Cię sławiła po wsze czasy! Biegnę czytać <3

Wena artysty jest dziwką. Nie dość, że każe sobie płacić wysoką cenę, to jeszcze zdradza. - Cena - by a_wii

ksenian 

6-klasista

Wysłany: 2017-01-09, 15:26   

swoją drogą ciekawe czy kiedyś skończy się II cześć czy ją porzuciła :(

senerissa

3-klasista

Wysłany: 2017-01-15, 15:21   

Witam! Szukam opowiadania snarry ... Chyba... W którym Harry i Severus zamieniają się ciałami i w którym Fred i Gorge podrywają Harrego...

Ktoś? Coś?

Bardzo ładnie proszę o pomoc,
Sene. :)

ksenian 

6-klasista

Wysłany: 2017-01-15, 19:36   

hm jedyne co przychodzi mi do głowy to "Wystarczy jedno magiczne słowo" autorstwa Karivel ;>

senerissa

3-klasista

Wysłany: 2017-01-18, 00:19   

Czytałam, ale niestety to nie jest to. Możliwe, że coś namieszałam...

A mogę prosić o cokolwiek snarry gdzie Fred/ George/ Fred i George podrywa/ją Harrego, a Severus jest zazdrosny?

Z podziękowaniem,
Sene.

P.S. Serię Herbacianą już czytałam i opowiadanie wyżej wymienione przez Ksenian też :)

senerissa

3-klasista

Wysłany: 2017-01-27, 22:57   

Klawa nie wiem czy jeszcze szukasz, ale podejrzewam, że opowiadanie, przez Ciebie szukane to "To oznacza wojnę" https://m.fanfiction.net/s/6993055/1/To-oznacza-wojn%C4%99

shinu

1-klasista

Wysłany: 2017-05-05, 23:03   

Hej :)
Szukam drarry po angielsku.
Draco przechodzi przemianę w wieku 17 lat i musi znaleźć kogoś żeby mu pomógł, nie chce przechodzić jej z Pansy, która wybrali jego rodzice. Umożliwia mu to Severus, który okłamał Luciusza i powiedział, że Draco urodził się tydzień później niż naprawdę. Draco wybiera Harr ego i razem zamykają się na tydzień w tajnych komnatach Salazara Slytherina.
Zna ktoś tytuł?

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach