ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Przesunięty przez: Kuma
2009-09-06, 22:21
Severus Snape/Hermiona Granger
Autor Wiadomość
LadyDain 

1-klasista

Wysłany: 2012-01-18, 22:08   

Tak, rzadko się zdarza, że ktoś napisze coś naprawdę wciągającego i ciekawego ze względu na dużą ilość blogów na ten temat. Co do Zabawy mrocznej, to masz rację, nie przeczytałam w całości tego ficka bo odrzucił mnie już na początku.
Jak utrzymuję męczennika w sobie

Shanica 

Wysłany: 2013-08-09, 19:12   

Mi się HG/SS podoba, jeśli oczywiście jest dobrze napisane. Choć w chwili obecnej ciężko znaleźć coś naprawdę dobrze napisanego. Niemniej jednak, są dobre ficki z tą parą w roli głównej, jak choćby "Kiedy Lwica walczy" czy "Wybór", bądź "Zastępcza Matka", czy też "Klątwa Hermiony". Osobiście lubię też twórczość Mrocznej :).

rurencja93 

7-klasista

Wysłany: 2013-08-12, 19:49   

Czytałam namiętnie aż zakochałam się o ile dobrze pamiętam w Sercu Nietoperza...Pierwsze Drarry i koniec HG/SS...A potem herbacianka i Snarry <3 I tak też zostałam yaoistka nie lubię par Hetero w fanfiction.

KONIEC . :D

„Mały Tommy ... Jakże lubiłem co wieczór słuchać twoich paciorków...
Szybciutko wskakiwałeś do łóżka, bo bałeś się, że leżę pod nim... I leżałem...”
(Armia Boga)

Snow 

3-klasista

Wysłany: 2016-05-06, 19:36   

Z tego co piszecie widzę, że twórczość mrocznej albo się kocha, albo nienawidzi ;-) . Ja osobiście jestem w tej pierwszej grupie, aczkolwiek przez jakiś totalny przypadek i zbieg okoliczności, bo nie mogłam kiedyś spać i zaczęłam czytać niedokończone Szach mat! na fanfiction.net. Ani się nie spodziewałam jakiegoś epickiego romansu, ale ten krótki kawałek był tak dobrze napisany, chwytliwy i z konkretnym pomyślunkiem, że jak tylko znalazłam sobie całość to poszłooo, raz-dwa! Racja, sporo dość oklepanych idei, pod koniec ciut mdło, ale i tak jest co poczytać.

Zdecydowanie lubię i mogę polecać Serce nietoperza, Ocalonych Dyce i Klątwę Hermiony za humor oraz fakt, że są na prawdę ładnie i logicznie napisane, bo tego co na prawdę nie lubię to debilnych i pisanych bez żadnego oryginalnego pomysłu opowiadań, gdzie co drugi pomysł na wątek jest już wyeksploatowany do granic.

Drugie życie też ma u mnie swoje specjalne miejsce, a w tym momencie leży sobie i spokojnie czeka Cena obłędu, ponoć też dobre.

Ale tego po blogach i forach rzeczywiście jest tak dużo (i uwaga uwaga, tak dużo chłamu) że do wyboru, do koloru :-) .

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach