ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Profile
Autor Wiadomość
illis 

7-klasista

Wysłany: 2011-05-19, 13:02   

Forsake napisał/a:

Mat-fiz-inf. Choć w zasadzie mogłabym pójść wszędzie, poza humanem, i nie narzekać.

Skoro wszędzie to dlaczego mat-fiz-inf? To boli! ^^

Ja jestem w technikum fotograficznym. Nie interesowałam się wcześniej fotografią, ale jestem zadowolona. Nie tylko uczymy się robić dobre zdjęcia (te całe ISO, czasy naświetlania i przysłony nie dobijały), ale także zajmujemy się obróbką zdjęć (photoshop) i raz na trzy tygodnie siedzimy w ciemni. Często mamy plenery itd. Cieszę się, że tam trafiłam. Zawsze to coś.

Kagurazaka 

7-klasista

Wysłany: 2011-05-19, 15:45   

klasa z podstawami psychologii: pol-hist-biol. Niecodzienne połączenie, ale dla mnie w sam raz xD (no oprocz tej historii... xD) ten profil jest ostatni w mojej szkole, bo juz z niego zrezygnowali. No i to była moja deska ratunku, ponieważ nie wiedziałam, gdzie się chce podziać. A tu nagle trach i profil się znalazł ^^ Zadowolona jestem, chociaż pani od psychologii, mogłaby być troche... inna xD

Forsake 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2011-05-19, 19:19   

illis, jak patrzę na klimat panujący w humanie (brr! D: ), nieśmieszne żarty, z których zaśmiewa się nasz biol-chem, IB, która zapomina kodu do własnej kłódki w szatni... Wiesz, ja po prostu pasuję do mojego kochanego mat-fiza. Bo tu są ludzie, którzy myślą jak ja. Mają takie poczucie humoru, jakie ja mam. Ludzie, z którymi mam kontakt. Pod względem nauki dałabym sobie radę wszędzie. Ale raz - mat-fiz najbardziej ogólnie rozwija, moim zdaniem (nie urażając nikogo). Dwa - gdzie indziej nie znalazłabym tych kochanych głupoli, jakich mam w klasie <3

And we'd be happy?

Ecstatic. We wouldn't want to be anywhere else... with anyone else.

illis 

7-klasista

Wysłany: 2011-05-22, 11:10   

Forsake napisał/a:
Ale raz - mat-fiz najbardziej ogólnie rozwija, moim zdaniem (nie urażając nikogo). Dwa - gdzie indziej nie znalazłabym tych kochanych głupoli, jakich mam w klasie <3

Ja zawsze podziwiałam te wszystkie mózgi matematyczne. Miałam w gimnazjum kupele, która kochała matematykę i też poszła na mat-fiz-inf. I masz rację. Ten kierunek daje Ci możliwości, bo ciągle się rozwija. Ale tak czy owak, to boli :p

Yoite 

2-klasista

Wysłany: 2011-05-22, 20:51   

Moim zdaniem rozwija się również biol-chem. Prawdopodobnie nawet bardziej niż mat-fiz. Zawsze będzie zapotrzebowanie na lekarzy czy chemików, którzy tworzą nowe leki czy szczepionki.
Ja sama jestem w mat-inf-fiz i zwracając uwagę na to co napisała illis, że zawsze podziwiała mózgi matematyczne.. No cóż ja nie jestem niestety jakimś wielkim mózgiem i poszłam na ten profil tylko dlatego, że chce pracować przy komputerach. Niestety ja matematyki nie wielbię i nistety jestem zbyt leniwa, aby się jej bardzo uczyć;/ I przez to są zaległości..;/
Bo z matmą jest tak, że trzeba mnóstwo ćwiczeń rozwiązywać. Dlatego zazdroszczę tym co tego kłopotu nie mają. :)
A technikum fotograficzne.. hmm.. zaciekawiłaś mnie.. Kiedyś kochałam robić zdjęcia, niestety zauroczenie mi przeszło, ale dalej lubię to robić. Musi być tam ciekawie.. Niestety w tym zawodzie, aby zarabiać jakieś przyzwoite pieniądze trzeba być na szczycie.. Zdjęcia na okładki gazet lub modelkom na bilbordy.. Bo inaczej to lipa;/

Naruto (Gaara)

"Spiorunował wzrokiem swoje kolana.
- Opadnij, ty nędzny łączniku z mózgiem!"

Czerwony atrament (Severus) ;)

Forsake 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2011-05-22, 21:13   

Rzecz z mat-fizem jest teraz taka, że wraz z rozwojem medycyna rozwija się też zapotrzebowanie na inżynierów jakichś-tam, czyli osób, które muszą być obecne podczas operacji do obsługi sprzętów. Po mat-fizie wystarczy douczyć się chemii lub biologii, żeby zmienić "profil". Po biol-chemie trzeba przykuć matmę i fizykę, jeśli chce się iść na bardziej ścisłe.

And we'd be happy?

Ecstatic. We wouldn't want to be anywhere else... with anyone else.

Morgue 

7-klasista

Wysłany: 2011-10-22, 13:01   

Z tego co widzę są dwie osoby zadeklarowane na profil, który mam ja i dwie, do którego chciałabym chodzić (bio-medyczny), ale u mnie w LO nie ma.
Jestem biol-chem-fiz.
Fizyka na razie to tylko z nazwy, bo mam tyle godzin, ile biol-chem. Według mnie mamy za dużo polskiego (5h/tydzień). Nauczycielka myli nas z humanami.
Psorkę od biologii mamy zaje**stą. Lekcje prowadzi świetnie, a pod koniec roku jak będzi luźniej będziemy kroić różne serca, nerki, wątroby.
Potem fajno by było jakbym sie dostała na medycynę.
Good bye, everybody, I've got to go
Gotta leave you all behind and face the truth.
(...)
Belzebub has a devil put aside for me

Kashmir 

3-klasista

Wysłany: 2012-03-07, 17:37   

Ja byłam, bo już skończyłam na profilu mat-fiz-inf, a dodatkowo z racji wychowawczyni polonistki miałam jeszcze rozszerzony polski. Moja wychowawczyni to był istny postrach szkoły wszyscy się jej bali. A najlepsze jest to, że odeszła w momencie, gdy ja kończyłam liceum. A tak chciałam by dawała wycisk młodszym pokoleniom xD

Stille 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-03-08, 18:57   

huh... nigdy nie wyobrażałam sobie życia bez matematyki. Ale trzecia klasa gimnazjum niesamowicie dała mi się we znaki. Osiem godzin matematyki w tygodniu, do tego zajęcia dodatkowe (obowiązkowe) i człowieka zaczyna mdlić na samą myśl o cyferkach...>.<
Dlatego później postanowiłam pójść raczej za swoją pasją :) No i wylądowałam w klasie francuskiej ^^' Rozszerzony francuski, polski i historia. Klasa niezbyt lubiana w szkole stawiającej na nauki ścisłe. A z drugiej strony wielbiona za osiągnięcia językowe :) ot. Contradictio implicita.
Swojego wyboru nie żałuję, choć oberwałam za niego od kilku osób. Od mej szanownej psorci, od matematyki w gimnazjum, która widziała we mnie wielki mózg matematyczny xD No i od mojej instruktorki hoprowskiej, która wierzyła, że jednak trafię na biol-chem. Cóż...:D
Ostatnio zmieniony przez Stille 2012-03-18, 16:55, w całości zmieniany 1 raz  

SG_777 

3-klasista

Wysłany: 2012-03-16, 21:48   

Kashmir! xD wiem o kim mowa!
Cytat:
a dodatkowo z racji wychowawczyni polonistki miałam jeszcze rozszerzony polski. Moja wychowawczyni to był istny postrach szkoły wszyscy się jej bali. A najlepsze jest to, że odeszła w momencie, gdy ja kończyłam liceum. A tak chciałam by dawała wycisk młodszym pokoleniom xD

ja też już skończyłam liceum,ale na profilu humanistycznym :) nie to co moja najlepsze przyjaciółka mat-fiz :)
Jeśli nienawidzisz Severusa Snape'a tak sobie bez powodu,to poznaj najpierw jego ciężkie, trudne i zniszczone dzieciństwo,to może wtedy zmienisz łaskawie swoje zdanie na temat szanownego Księcia Półkrwi [*]

Megg123 

Wysłany: 2012-07-28, 17:18   

Ja w tym roku zaczynam bio-chema z dodatkowym językiem łacińskim. Zastanawiałam się nad humanistyczno - prawniczym, jednak bardziej ciągnie mnie do medycyny :)

rurencja93 

7-klasista

Wysłany: 2013-05-28, 19:28   

Ekhem ekhem...
A gdzie jest miejsce dla ludzi z technikum ja się pytam? *smutna minka*
Jakaś dyskryminacja!
Jestem oburzona *wymachuje pięściami*

Smuteczek.

„Mały Tommy ... Jakże lubiłem co wieczór słuchać twoich paciorków...
Szybciutko wskakiwałeś do łóżka, bo bałeś się, że leżę pod nim... I leżałem...”
(Armia Boga)

Martynax 

Opiekun Puchonów
It Is What It Is

Wysłany: 2013-08-11, 14:32   

Skończyłam w tym roku liceum ale chodziłam do klasy reżyserko-operatorskiej gdzie miałam rozszerzony wos, wok, polski i historie :D Miałam liceum aktorsko-filmowe ale to się tylko tak szumnie nazywało :P
Poza tym jestem beznadziejna z matmy (maturę zdałam cudem na 32% - trochę farcik, nie?), a polski pocisnęłam na rozszerzeniu na 70% :P

Aribeth 

Prefekt Gryffindoru
Tanczaca z wachlarzami

Wysłany: 2013-08-11, 18:26   

rurencja - miejsce jest, zawsze :D Zresztą, technikum też jakiś profil na pewno miało ;p

rurencja93 

7-klasista

Wysłany: 2013-08-11, 18:40   

Miało ale na nic się nie przydało :DDDD
Hotelarze ... Wam w twarze. Tak nam zawsze śpiewali :D

„Mały Tommy ... Jakże lubiłem co wieczór słuchać twoich paciorków...
Szybciutko wskakiwałeś do łóżka, bo bałeś się, że leżę pod nim... I leżałem...”
(Armia Boga)

Morddin

3-klasista

Wysłany: 2015-06-12, 21:16   

Jestem w technikum informatycznym. Mogłoby się wydawać, że pewnie mam samych kolegów, i nawet by mi to nie przeszkadzało, ale nie trafiłam do statystycznego technikum informatycznego. Jak przedtem obliczyłam, 31% mojej klasy, to kobiety, a jeszcze jesteśmy połączeni z drugą grupą, w której są wyłącznie dziewczyny. Wybrałam profil świadoma, że mogę mieć tylko kolegów - męską klasą jest rocznik wyżej, jednak postanowiłam zaryzykować i w ciemno jako jedyna z mojego gimnazjum iść na ten profil, a nawet do samego technikum.

Wyboru kierunku nie żałuję, od 5 klasy podstawówki wiedziałam, gdzie chcę iść i chociaż po drodze wielokrotnie się zastanawiałam nad alternatywami, to jednak zostałam przy tym, co uwielbiam i jest dla mnie wyzwaniem.

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach