ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Członkowie
Autor Wiadomość
Tyone 

Absolwent Hogwartu

Wysłany: 2013-11-10, 20:39   Członkowie

Coby to trochę zoficjalizować, pod tym tematem proszę składać pisemne podania o przyjęcie na członka tegoż zacnego klubu. Dobrze by było, gdybyście wspomniały, czy jesteście skore tylko komentować, czy też pisać, betować, a może i nawet tłumaczyć (oczywiście zanim Was do tego zmuszę), jakie shipy Was interesują, czy uznajecie to, że Ben to mój mąż itd. Oczywiście podania jak to podania, rozpatrzymy w ciągu 30 dni roboczych (nie martwcie się, dziewoje, trzeciego sezonu do tego czasu i tak nie będzie :*).

Im ciekawsze podanie, tym fajniejsze potem atrakcje ode mnie (molestowanie, bitwy na miecze i takie tam...). Także, wen up!

Członki/owie:
    Tyone - cierpi i płacze od 2 lat już prawie, tłumaczy, pisze, betuje, byleby tylko fandom Sherlocka jakoś wzbogacić i urozmaicić
    Ew - wspomaga wszystkich ciałem i duchem (przez komentarze, oczywiście, o czym innym myśleliście?), ma fajny bacik do poganiania leniuszków, tłumaczy (tak!) i może coś kiedyś nam napisze...
    Martynax - najlepszy dowód, że wciągnięcie siłą w fandom przynosi genialne rezultaty! pisze, tłumaczy, jest aktywna i wszędzie jej pełno, poświęćmy chwilę, by docenić entuzjazm
    euphoria - anioł stróż od spisów i odgrzebywania zapomnianych tekstów, ale nie zapominajmy, że to przede wszystkim Gospodziana bogini płodności, więc miejmy nadzieję, że kiedyś nam coś napisze
    Saraknya - pod wpływem odpowiednich czynników motywacyjnych pokomentuje i pobetuje Wam johnlocki, a że komentarze pisze zawsze świetne, wiecie, co robić (hehe)
    Sonja - świeża krew— znaczy... gotowa komentować i pisać johnlocki, a jako że wszystkie potrzebujemy johnlocków, trzeba ją będzie wykorzystać...;)
    carietta - legenda Gospody pojawiła się i w naszym (nie)skromnym klubie :) jeśli ją ładnie poprosimy, to może wniesie co nieco do fandomu, a nawet jeśli nie, zawsze służy betą i komentarzem
    Kurumi - bo chęci i zapał są najważniejsze! zdeklarowana komentatorka
    sandwich - chyba już tłumacz-legenda, chyba nie przesadzę, jeśli powiem, że to ona wprowadziła ten fandom na Gospodziane salony ;) gotowa wspomóc tłumaczeniami, komentarzami i betami, johnlock i mystrade to jej rzecz
    Neko-Wa - zapał za ośmiu to coś, co lubimy!
    Myst - komentatorka najdoskonalsza, kochamy i całujemy
Ostatnio zmieniony przez Tyone 2015-07-29, 14:51, w całości zmieniany 5 razy  

Saraknya 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2013-11-12, 21:36   

Drogie prezydium
Szacowni członkowie

Zgłaszam swoją chęć wstąpienia to tegóż zacnego Klubu.
Jestem skora do komentowania (jak mam wene i ktoś mnie do tego zmusi). Pisać i tłumaczyć nie zamierzem, ale czasami betować mogę.
Interesują mnie głównie Johnlocki i absolutnie nie zgadzam się, że Ben to mój mąż!!!

Proszę o szybsze rozpatrzenie mojego podania niż przepisowe 30 dni robocze.

Z poważaniem
Saraknya
Jedyny Słuszny i Najważniejszy
Prefekt Slytherinu

Sonja 

1-klasista

Wysłany: 2013-11-13, 18:48   

Najwyższe członkinie!

Ja, poczwarka nad poczwarki zgłaszam swą kandydaturę do tego zacnego Klubu. Wciągnięta namowami w Sherlove zgłaszam swe chęci i oddanie! Za sprawą namów Martyny pokochałam Sherlcka.
Jestem skłonna komentować (o ile nie zatonę w nauce...), może skuszę się o coś swojego (już od jakiegoś czasu planuję!) i na tym się kończy.
Jestem za Johnlockiem. Ben jest oczywiście Twój, mi wystarczy Martin.

Z poważaniem,
Sonja.

destroy what destroys you.

carietta 

Order Merlina II klasy
puckurt is everything

Wysłany: 2013-11-17, 04:56   

Szanowna Tyone,
Wysoka Izbo.

Wnoszę o rozpatrzenie mojej skromnej kandydatury jako członkini klubu. Nie obiecuję, że spłodzę jakieś teksty lub tłumaczenia, ale mogę wspomóc Was w komentowaniu oraz betowaniu. Przyrzekam również zachwycać się cudownością serialu oraz johnlocka i wytrwale wspierać resztę w bolesnym czekaniu na kolejne sezony.

Z poważaniem,
carietta

Kurumi 

Mag
| | Walking disaster | | Drama Queen

Wysłany: 2014-01-12, 00:31   

Bracia i Siostry w wierze! (z naciskiem na to drugie, whatever i w ogóle to who cares)

Zwracam się do Was z prośbą o przyjęcie mojej skromnej osoby w cudowne szeregi fanów Sherlocka, albowiem zaprawdę powiadam Wam, że wielbię Sherlocka całą duszą swoją, całym sercem swoim i naprawdę ze wszystkich swoich sił.

Deklaruję się jako komentator. Jak mnie szkoła i życie i cała reszta wypuszczą ze swoich paskudnych łap, ale się deklaruję. Przede wszystkim deklaruję chęci! Szczere, prawdziwe w więcej, niż stu procentach i unikalne na tyle, że rezygnacja z nich brzmi jak świętokradztwo.

W duchu głębokiej wiary,
Kurumi (Kurumi's SHERlocked)

EDIT: tak, Ben Twój. Ale ja poproszę Ruperta. <3

“Where’ve you been Barton? Two years? Seems like longer."
“I went to find myself sir.”
“Oh? And how’d that work out?"
“I became even more lost.”

sandwich 

Pracownik Ministerstwa

Wysłany: 2014-01-12, 11:19   

Czcigodna Tyone, założycielko tegoż zacnego klubu,
pragnę zaproponować swoją kandydaturę na członkinię, wnosząc ze sobą jako wpisowe kilka porządnych tłumaczeń johnlocków - co wybitnie świadczy o moim zapamiętaniu się w fandomie Sherlocka, gdyż tylko te fandomy, na punkcie których mam obsesję, doczekują moich tłumaczeń.
Oferuję swoje usługi bety jak i miniaturowej tłumaczki, mocno rzadziej komentatorki.
Shipuję wyłącznie Johna z Sherlockiem i Mykrofta z Gregiem.

Ben, droga Tyone, jest Twój, ale zachwycać się nim z daleka nie zamierzam przestać :-P

Z poważaniem,
sandwich

Neko-wa 

1-klasista

Wysłany: 2015-01-04, 03:06   

O wielka Tyone oraz reszto Brytyjskiego Rządu,
rzucając się pod noże Waszych dedukcji, zgłaszam swoją kandydaturę jako członka tego zacnego klubu! Przynoszę ze sobą szczere chęci oraz własną johnlockową twórczość (zarówno w formie tekstów własnych jak i tłumaczeń).

Chętnie coś potłumaczę lub napiszę, jednak studia nie pozwalają mi robić tego za często. W ramach dodatkowego przekupnego powiem, że widziałam zarówno pana B. C. jak i pana M. F. żywych, z krwi i kości. Dzieliliśmy razem tę dziwną mieszankę gazów zwaną powietrzem.

Benedict wszakże należy do Ciebie, Tyone, ja chętnie zadowolę się Martinem.

May season 4 come faster than you think,
Neko

Myst 

skrzat domowy
z wyboru

Wysłany: 2015-02-08, 14:29   

Pragnę przedłożyć przed oblicze obecnego rządu (czytaj: Tyone) oraz wszystkich zgromadzonych (czytaj: członków) moją kandydaturę. Wpisowe mam skromne, ponieważ jak na razie spodziewać się ode mnie można komentarzy (głównie pod johnlockami i ogólnymi, ale w sumie skomciać mogę w sherlockowym fandomie prawie wszystko) i raz na ruski rok drabble lub miniaturki (jedna jest już nawet spisana!).

Na poparcie mojego zgłoszenia pragnę dodać, że nie piszę nigdy do fandomu, który mnie nie wciągnął, a że po latach w internetach Sherlock jest dopiero czwartym fandomem, w którym coś skrobnęłam... moim zdaniem to wiele wyjaśnia.

Z niecierpliwością czekam na rozpatrzenie mojego pisma.
Z wyrazami szacunku,
M.

to grant another chance
means give the opportunity
to correct past mistakes

Odpowiedz do tematu