ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Tydzień Kreskówek
Autor Wiadomość
Fantasmagoria.~ 

Order Merlina II klasy
aka Severus Snape

Wysłany: 2014-10-01, 10:26   

Al napisał/a:
Nad czy Nat... wielka różnica, nie, zwłaszcza w znaczeniu.

No właśnie sęk w tym, że jest ;) Nadplemię to nazwa własna zaczerpnięta właśnie z jednej z kreskówek i pisownia czyni olbrzymią różnicę :P. To tak, jakbym napisała Gryffindor jako "Gryffinpor" czy Slytherin jako "Sliterin", albo Hogwart jako Hogwarg :P

Dziewczyny też przeproszą, jak tylko wrócą, kociaki :P
But you know legends never die!

Aribeth 

Prefekt Gryffindoru
Tanczaca z wachlarzami

Wysłany: 2014-10-01, 10:59   

Well, sama napisałaś Gryfony zamiast Gryfoni, więc teoretycznie Al też mogłaby się oburzyć, nie? XD Odpuść.

plus, skoro czyni aż taką różnicę, to niech samo Nadplemię nauczy się pisać to poprawnie, a potem niech gryzie innych.

Satanachia. 

Opiekun Ślizgonów

Wysłany: 2014-10-13, 21:05   

Jestem skończoną lamą, która zapomniała o podsumowaniu. Przepraszam, kajam się i inne takie.

Na początku chciałabym w imieniu całego Nadplemienia podziękować wszystkim za udział. Szczerze mówiąc nie spodziewałyśmy się jakiejkolwiek frekwencji nawet wśród "naszych", bo wszyscy odkładaliśmy to na ostatnią chwilę w myśl "jest czas - jakoś to będzie".

Dlatego hurra my, uczestnicy! Bo napisaliśmy, bądź przetłumaczyliśmy dwadzieścia osiem tekstów, czyli w pi... no, w kichę więcej, niż zakładało Nadplemię.

Naprawdę zakładałyśmy maks dziesięć fików, a Wy nam tutaj taką bombą.

W szczególności hurra euphoria, która jest naszym kruczym rodzynkiem. Jako jedyny Krukon wzięła udział akcji, także jeszcze raz dla niej wielkie hurra.

Nie umiem pisać przemówień, a co się będę, kocham Was wszystkich (nie wiem jak reszta Nadplemienia), ale ja totalnie kocham Was wszystkich i niech wam bóg internetów w tumblrach wynagrodzi.

• Al zdobyła 1 punkt dodatkowy za Nadejście Kruka

• Alexandrine. zdobyła 10 punktów dodatkowych za dziesięć stusłownych rozdziałów fika Zawsze ona

• Aribeth zdobyła 1 punkt dodatkowy za Etykietki

• euphoria queen, czyli nasz rodzynek, ze względu na regulamin, a dla dokładności ze względu na rzd. 3 §4 I 3
    Fantasmagoria.~ napisał/a:
    Za teksty mające mniej niż 100 słów (nawet za serię [tak, nawet jak będzie ich pierdyliard] takich tekstów) dodatkowe punkty nie są przyznawane.
    nie otrzymuje dodatkowych punktów.

Co nie zmienia faktu, że jest naszym rodzynkiem - jeszcze jedno hurra dla eu.

• Fantasmagoria.~ zdobyła 10 punktów dodatkowych za dwa fiki powyżej 500 słów (On, on i dzieciaki, To nie zawsze byłaś ty), serię drabbli (Pięć etapów żałoby) i miniminiaturę ( Powiedz to).

• Fia. zdobyła 2 punkty dodatkowe za dwa drabble (Reksio, Scooby Doo).

• Nadplemię (w składzie Fantasmagoria.~, Rasp., Satanachia.) zdobyło 6 punktów dodatkowych za trzy rozdziały Fantazji, gdzie każdy z nich przekracza 500 słów.

• NeenAsh zdobyła 2 punkty dodatkowe za fik powyżej 500 słów (Obdarowani)

• Rasp. zdobyła łącznie 6 punktów dodatkowych za jeden tekst powyżej 500 słów (Dobry Glina, Zły Glina), jeden tekst składający się z trzech drabble ( Dorosłe dzieci we mgle) oraz jedno “samotne” drabble ( Sposób, w jaki na nią patrzy)

• Satanachia zdobyła 9 punktów dodatkowych za 4 fiki powyżej 500 słów ( Defende nos in proelio, Shoah , Kawa , dobijemy ją kawą!, Smoczyce) i jedno drabble (Fortuna)

• Wirwanna zdobyła 8 punktów za cztery teksty powyżej 500 słów (Wybraniec, Za tymi murami, Błędy, Życie, po prostu) oraz 6 punktów za teksty poniżej 500 słów, czyli drabble i miniminiatury (Jej taniec, Mrok, Trafnie nazwane, “Imiona”)

Za “Imiona”, czyli serię składającą się z trzech drabbli Wirwanna otrzymała trzy punkty, po jednym za każde drabble.

Łącznie zdobyła 14 punktów dodatkowych.

Jeszcze raz pragnę gorąco podziękować wszystkim biorącym udział (ja tylko siedziałam i patrzyłam, nie kminiąc co się tutaj wyrabia) niezależnie od domu, z którego się wywodzą.

W końcu to nasza wspólna piaskownica i to dobrze, że chociaż trochę pobawiliśmy się wspólnymi zabawkami.

Chcę również przeprosić Amandę, która przez moja zamotę nie otrzymała dodatkowych punktów za swoją pracę.

Am, nie bierz tego do siebie. Nie jestem Domowym rasistą - wszystkich, nawet swoich, hejcę po równo, więc nie było to celowe wprowadzenie w błąd. To była głupia pomyłka, z którą naprawdę przepraszam.

Wyciągnęłam nawet z tego przypadku wnioski - już nigdy, przenigdy nie wezmę się za organizację niczego. Więcej z tym zamoty, niż to warte. x)

A teraz Gospodo SIIIIIIIIIIIŁAAAAAAAAAAAA!
I niczym mlecyki przebijamy się przez marazm i pędzimy do innych akcji!

in real life there were no happy endings

in real life there was just pain and
shattered bones

Amanda 

Pracownik Ministerstwa

Wysłany: 2014-10-13, 21:36   

Ja się nie gniewam :) Nic się w zasadzie złego nie stało i nie noszę żadnej urazy spokojnie. Żadnego cenzurowanego czy coś :)
Nie w moim stylu Satan, także możesz odetchnąć i spokojnie myśleć o nowej akcji, bo miała całkiem duże wzięcie. Nabiłam sobie na niej nawet trochę komentarzy :)

Satanachia. 

Opiekun Ślizgonów

Wysłany: 2014-10-13, 21:43   

Komcie! W komciach siła! :D
No to okej, to już wynurzam się z otchłani bUlu, rzalu i żerzączki, i idę sobie dalej kombinować.
Co tam zresztą, kombinować, jawnie knuć! a co się z tym będę ukrywać.
A Ty możesz machnąć więcej fików do Pokemonów, bo to żałośnie mały fandom, a nie wolno pomijać radości naszego dzieciństwa. :)

in real life there were no happy endings

in real life there was just pain and
shattered bones

euphoria queen 

Order Merlina II klasy
Miss McKay

Wysłany: 2014-10-20, 10:53   

Rodzynek chciał jeszcze zamachać właśnie w ramach tego, że czytała regulamin, ale chciała i tak się jeszcze szarpnąć, bo komentarze były za darmola xD

Odpowiedz do tematu
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach