ZalogujRejestracjaSzukajZaloguj się, by sprawdzić wiadomościGrupyStatystyki
 Ogłoszenie 

09 maja — początek akcji Prawdziwiej nie będzie;
22 maja — koniec akcji Prawdziwiej nie będzie;
23 maja — początek akcji Tego jeszcze nie było
23 maja — początek akcji Było minęło
06 czerwca — koniec akcji Tego jeszcze nie było
08 czerwca — koniec akcji Było minęło
01 czerwca — początek akcji Dziecinada
05 czerwca — koniec akcji Dziecinada

ZABAWA: 333 sposoby, w jakim można pokazać swoją aktywność na forum
    RARRYSNARRYDRARRY
Hufflepuff || Gryffindor || Ravenclaw || Slytherin
783 || 336,5 || 616 || 531,9

[T] ma pierwszeństwo, [NZ]/[Z] i [S] ustępuje tylko [T], i są sobie równe - nie używa się ich jednocześnie. [Z]/[NZ] oraz [S] górują nad [D] i [M]. Nie istnieje coœ takiego jak [P] do poezji albo [Di] do dribble. Więc np [T][NZ][D], albo [T][S][D], ALE NIE [NZ][S][D] albo [T][Z][S][D], bo Gospodziany TAG seria to nie seria z AO3 lub też seria w normalnym tego słowa znaczeniu.

W razie problemów z rejestracją - usuń polskie znaki z wpisywanych informacji.
Jeśli to nie pomaga, skontaktuj się z nami na FB Gospody
(kontakt alternatywny: klaqa@onet.pl)

Regulamin Główny || Regulamin Czytelni || Gospoda w pigułce
Aktywny udział w życiu forum
Do kogo się zwrócić

Poprzedni temat «» Następny temat
Idealna kobieta... w łóżku
Autor Wiadomość
Chavez 

skrzat domowy

Wysłany: 2012-02-26, 02:59   

Dla mnie kolor włosów nie ma najmniejszego znaczenia. Za to uwielbiam mocne makijaże.
Na pewno nie chciałabym jakiejś grzecznej dziewczynki. Musi mieć pazur!
Ostatnio zmieniony przez Chavez 2012-08-16, 14:38, w całości zmieniany 1 raz  

mea 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-02-26, 20:23   

Hahah ogólnie wychodzi na to, że jesteśmy ponad te wszystkie płytkie marzenia o seksbombie i marzymy o jenteljegencji xddd kurcze, dumna jestem z Was xd no ale proszę, trzeba się przyznać przed samym sobą, że jak widzisz jakąś babkę w tv czy necie, i wygląda tak, że z łóżka byś jej nie wyrzuciła (a przecież nie wiesz czy jest inteligenta) to w myślach mówisz "ruchałabym" xddd przyznać się!!!!!!!!!!!!!!

a teraz Wam powiem coś w tajemnicy:

idealna kobieta w łóżku to Twoja kobieta w Twoim łóżku xd i już nie ważna reszta ;p skoro jest Twoja i w Twoim łóżku to znaczy, że jest idealna ^_^ hyhy meowe mądrości ;p

Morwena 

6-klasista

Wysłany: 2012-02-26, 21:27   

@Signela jesteś moim wymarzonym ideałem^^

Tak naprawdę to wszystko zależy od osoby. Najbardziej chyba pociąga mnie pewność siebie. Jak kobieta jest pewna siebie to jakoś tak sprawia, że staje się atrakcyjna, chociaż fizycznie obiektywnie rzecz biorąc wcale taka nie musi być. Chodzi mi o to, że albo ma to coś albo... Jakoś tak wychodzi, że zazwyczaj pociągają mnie brunetki, tu nie ma żadnej filozofii tak po prostu. Co jeszcze, lubię jak jest wyższa ode mnie to już jest kaprys:)

Czy inteligencja jest ważna, to pytanie retoryczne co najmniej... Nie chodzi o to żeby miała doktorat z chemii, tylko żeby było o czym rozmawiać. Jak rozmowa się nie klei i zapada niezręczne milczenie wtedy masz ochotę iść do domu, a nie na seks, niezależnie od tego jaka piękna by nie była.
Przynajmniej u mnie tak to działa.

@mea może tak myślisz przez chwilę, ale przyjdzie co do czego i nie ma jak zacząć rozmowy to naprawdę nic z tego nie wyjdzie. Wiem z dziwnego doświadczenia. Poza tym często tak jakoś wychodzi, że osoby wyjątkowo atrakcyjne, nie bywają interesujące, bo wydaje im się że wyglądem fizycznym załatwią wszystko. Zabrzmiałam, baaardzo staro...

Co do opisów fizycznych tej wymarzonej to ciekawi mnie czy jakbyście taką spotkali to czy odważylibyście się odezwać:P nie mówiąc już o wcielaniu w życie innych fantazji^^ ale to taka dygresja starego cynika :lol: :lol:

mea 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-02-26, 21:47   

Morwena napisał/a:
@mea może tak myślisz przez chwilę
no oczywiście, że przez chwilę, potem odświeżam stronę i paczam na następne xdd

heloł - przecież nie rozmawiamy tu o "idealnej kobiecie w łóżku w stałym związku do końca życia z dozgonną miłością" xd tylko mamy luźną dyskusję o tym jakie się nam dupy podobają xd żadna filozofia xd duże cycki, chętna i mokra xd

carietta 

Order Merlina II klasy
puckurt is everything

Wysłany: 2012-02-26, 21:58   

Ja też nie rozumiem tej całej inteligencji w łóżku. W sensie, jeśli mówię to o jednorazowej przygodzie, gdzie nie zostaję na śniadanie, wcale mi do szczęścia nie potrzebne, żeby laska miała coś w głowie? Jak widzę ładną pannę, z którą wiem, że chciałabym spędzić jedną noc, nie zastanawiam się, czy zna tabliczkę mnożenia, czyta książki i potrafi sklecić gramatycznie poprawnie zdanie. Ważne, żeby była chętna :lol: .
Natomiast, gdy w grę wchodzi dłuższy związek to inna bajka.

No więc, jak to powiedział Pezet w jednym z ambitnych programów: "Nie ma tak, że tyłek jest za duży", co popieram z całego, gryfońskiego serduszka ;d.
Poza tym wydatne usta - idealne do gryzienia ;d. Cycki, hmm, sama mam duże, ale nie obrażę się, jeśli druga dama też takie ma ;d. Chociaż zawsze podchodziłam do tematu, że "takie, które pasują do ręki", ale potem dostałam internet i mój światopogląd się, ee, poszerzył. ;d
I wyższa ode mnie, zdecydowanie.

Duch 

7-klasista

Wysłany: 2012-02-26, 22:09   

Mea - ależ oczywiście, że myślę sobie "przeleciałabym ją" czasem myślę tak nawet o dziewczynach, których nie cierpię. Ale nie twierdzę, że są one idealne w łóżku.
Z wyglądu czasem są ;D
Morwena napisał/a:

Co do opisów fizycznych tej wymarzonej to ciekawi mnie czy jakbyście taką spotkali to czy odważylibyście się odezwać:P nie mówiąc już o wcielaniu w życie innych fantazji^^ ale to taka dygresja starego cynika :lol: :lol:

Och, mówisz do osoby z syndromem "co?! Ja nie dam rady?!" Więc nie bój się. No chyba, że bym wyczuła stuprocentową heterowatość. Ale to się rzadko zdarza xD

"- The Pandorica. That's a fairy tale.
- Oh, Doctor. Aren't we all?"

Morwena 

6-klasista

Wysłany: 2012-02-27, 00:05   

mea, carietta rozmawiamy o idealnej kobiecie w łóżku, idealna to taka która zrobi Ci śniadanie, albo Ty masz ochotę jej zrobić śniadanie;) w temacie nie było zaznaczone, że to o kobietach na jedna noc(chyba, że mi umknęło) i na dodatek miało być o Wymarzonych:)
w sumie zależy o czym marzysz, tak właśnie sobie pomyślałam, bo dla kogoś wymarzona może być taka która rankiem ulotni się bez słowa i jej więcej jej nie będziesz musiała oglądać. :-?
Tyle, że taką można znaleźć w każdym branżowym klubie, poza tym im więcej wypijesz tym piękniejsze będą się wydawać. I tu wracamy do pytania o wymarzoną. Ciekawie widać po wypowiedziach, że dla jednych seks jest ściśle powiązany z uczuciami, a dla innych to tylko fizjologia,takie rozważania to w sumie łapią się już pod inny temat dyskusji tak mi się wydaje:)
Naprawdę takie o takich marzycie?
słyszałam, że marzenia nie powinny się spełnić by mogły pozostać marzeniami:) i chyba jest w tym jakaś mądrość:)

Duch, gratuluję odwagi, ale ja pytam o taką Wymarzoną w sensie, że idealną z którą chciałbyś być:D wtedy zazwyczaj śmiałości brakuje;p a jak już się zdecydujesz to zazwyczaj uda Ci się błysnąć na tyle, że podziwiają Cie za to że mówisz i chodzisz jednocześnie. A może jeszcze się nie zakochałaś?:)

mea 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-02-28, 19:25   

no to się zrobiło filozoficznie :D jakoś tak sam temat który brzmi idealna kobieta w łóżku mnie się kojarzy z seksem a tu naprawdę nie ma nad czym filozofować xd natomiast jeśli w temacie chodziłoby o wymarzoną partnerkę życiową to już zupełnie inna rozmowa ;p ^^

poza tym wiadomo, że to tylko takie gdybanie, no bo ile z nas tak naprawdę spotkało swój wyśniony ideał i na dodatek zaciągnęło go do łóżka? hmm?

Morwena 

6-klasista

Wysłany: 2012-02-28, 22:56   

Zaciągnąć do łóżka to nie problem^^ zaciągnełam, że się się tak wyrażę ideał pod względem fizycznym (albo zostałam zaciągnięta, co jest bliższe prawdy, ale o tym sza). Było dobrze, ale czegoś brakowało, może rozmowy, może przytulania. Stąd mój ideał nie bardzo ma kształt fizyczny, a za to ma osobowość:)

mea 

Order Merlina II klasy

Wysłany: 2012-02-29, 18:59   

a no to przepraszam ;d ktoś jeszcze miał w łóżku swój ideał? ;p otwórzcie się, nie powiem nikomu ;p

Signela 

4-klasista

Wysłany: 2012-02-29, 19:17   

Morwena napisał/a:
@Signela jesteś moim wymarzonym ideałem^^
Powiem szczerze, że jestem zaszczycona, i chyba powiem, ze Ty moim również ^^, mimo wszystko przyznaję, że sama jestem brunetką ^^, zresztą z tego co widzę mamy dość podobne opinię w tym temacie ^^........a co do ideału w łóżku to przyznam Ci, że uważam, że każda kobieta która znajduje się ze mną w łóżku jest idealna :), gdyby nie to, by się tam ze mną nie znalazła ^^, choć faktycznie, dla mnie ważniejsza jest osobowość, ponieważ gdyby nie ona to bez względu na to, jak dziewczyna wyglądem wpadła mi w oko i jak bardzo chciałam się na nią rzucić, to gdy otworzy usta i nic sensownego z nich nie wyjdzie to wszystkie chęci od razu odchodzą -.-

Ew 

Szara Eminencja

Wysłany: 2012-03-05, 23:15   

Mój ideał?
— inteligentna (tak, tak, znów to xD),
— wysoka,
— najlepiej zielonooka,
— władcza,
— z dobrym gustem muzycznym.
I to było by na tyle. Nie mam wyśnionego ideału kobiety, może dlatego, że nad tym nie myślałam. Jednak tak jak z ideałem faceta kobieta też by musiała się mną zająć, bo ze mnie straszny dzieciak jest i naprawdę idealny człowiek dla mnie to ten, który zajmie się mną w każdym aspekcie życia. Co do ideału piękna? Chyba go nie mam. Jednak nie lubię dużych piersi (chyba trochę dziwne x]) oraz dziewczyn poniżej metra sześćdziesięciu. Chociaż, jakby się nad tym głębiej zastanowić to musi lubić szalone kolory włosów i palenie, albo przynajmniej nie może na mnie za to krzyczeć.

Come for the accents, stay for the existential crisis.

euphoria queen 

Order Merlina II klasy
Miss McKay

Wysłany: 2013-11-09, 20:30   

Pewnie będzie, że odgrzebuję stare tematy, ale to jest mój temat i się w nim nie wypowiedziałam, co uznaję za niedopatrzenie. Pewnie się zaczytałam i tak zostało xD

Idealna kobieta w łóżku?
I) Fizycznie:
- niezbyt wysoka - nie jestem fanką wspinania - czyli taka do 170 cm wzrostu
- drobna - drobny kościec to podstawa
- wysportowana - nie żeby było widać jej mięśnie czworogłowe czy jak się to tam nazywa, ale żeby była gibka i wiotka
- kolor włosów nieważny
- piersi przyjemnego rozmiaru, czyli do C
- niepiszcząca - znaczy chodzi mi, żeby nie miała piszczącego wysokiego głosu - ogólnie piszczenie jest miło widziane
- a właśnie - głośna

II) Bardziej duchowo:
- kreatywna
- inteligentna
- wymagająca
- i sprostująca wyzwaniom :P
- otwarta na propozycje :P

Lady Draconia 

Pani Pomfrey

Wysłany: 2013-11-09, 22:25   

Hmm, co prawda nie mam takich preferencji, ale pofantazjować przecież można ;)
Jaka powinna być:

- silna, ale nie wykorzystująca tej siły
- kreatywna
- małe piersi, takie dobrze pasują ''do ręki'' :P
- zdecydowana i stanowcza
- z poczuciem humoru
- chwilami troszkę nawiedzona :P
- gadatliwa
- o raczej romantycznym usposobieniu
- łagodna

A jaki typ wyglądu preferuję... Nie będę opisywać. Po prostu to pokażę:

Славься, Русская душа!